Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WreszcieEgoistka

Kusi mnie seks z innym

Polecane posty

Gość gość
Jestem juz 7-m lat mezatka jak kolezanki mi sie czasami zwierzaly ze z tym lub z innym sie bzykaly to mnie tez kusilo ale meza nie chcialam zdradzac pomimo ze mialam znajomego z ktorymu chetnie na wszystko bym pozwolila. Az pewnego dnia mi powiedzial ze wyjezdza z firma na pare miesiecy za granice.Dlugo nie czekalam tylko zapytalam sie go czy dalej ma chec na mnie. Na kawe go zaprosilam, jak przyszedl to dlugo nie czekalam, tylko po paru minutach jego ku)ta)sa masowalam i ujrzalam jaka pale bede rabana, oplacilo mi sie czekac , bo takiego penisa ani nie widzialam ani mnie taki duzy nie posuwal. Cos wspanialego przezylam i moja ccipka tez cie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jakaś chętna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, strasznie się to wszystko czyta :( ja ze swoim jestem już 15 lat i ani nie chcę go zdradzać, ani nie chciałabym, by mnie zdradzał z inną :( Tak tylko dla tego zwierzęcego seksu :( Masakrycznie by mnie to zabolało :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy tez od temperamentu i sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.05.13 nie spodziewalam sie takich inteligentnych odpowiedzi jak ta z 2017.05.13 ma racje watpliwa przyjemnosc plus strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna lat 44 wzrost 170 cm z temperamentem oraz z dużą fantazją erotyczna pozna panie mężatki chwilowo same 30-45 lat do niezobowiązującego sexu z Lublina i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WreszcieEgoistka
Stało się. Było... sama nie wiem jak to nazwać. Inaczej. Podniecająco ogromnie. Seks z kimś innym to całkiem co innego. Wydaje mi sie ze to powtórzę. Moze nawet niejednokrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WreszcieEgoistka
Powiem wiecej. Ja sie nie moge doczekać kolejnego spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi się cieszyć kusiciel jak widzi , że same w sidła diabelskie wchodzą . A tam pod ziemią wieczny ogień - bardzo bolesny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela wawa33
a to dopiero może być Twój początek z prawdziwym sexem, z prawdziwymi doznaniami, z prawdziwym poczuciem bycia dopieszczoną dumną kobietą. Jednak należy też pamiętać o ciemnej stronie zabaw z innym i innymi - tam się zaczyna inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgggggr
A kiedy ostatnio uprawialas seks z chlopakiem? Jak to wygladalo jak do czegos dochodzilo? Chcial klasycznego czy np oral? Bo to tez duzo o nim powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie seks z innym facetem to zupelnie cos innego tez niestety zdardzilam meza ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Przeczytałem wszystkie posty, popieram Autorkę tematu oraz inne kobiety rozumiejące swoje prawdziwe potrzeby i kochającego swoich mężów. Gdyby któraś z Was chciała sie mną spotkać to zapraszam na priv - gosc12313@wp.pl Mam taki sam tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×