Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Mój błąd, wybacz gość. Poprzedni post kieruję tylko do darjuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą nie koniecznie sperma na twarz inne części ciała oczywiście ale u mnie sa pewne sfety ktorych nie przekraczam moze. To jest niedorzeczne dla niektorych ale ja nie zawsze musze spelniac zachcianki partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama to ta d***** v34 ta suka tez nie przepadala za minetą. Zmienila styl i kilka faktow ale to jak nic ta stara już rura vałka. Wróciła i zgrywa tez świętą p**deczkka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.41 cieszę się, że ktoś z boku widzi tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pokonywanie zdefiniowanych przez samego siebie barier jest doskonaleniem siebie. Myślałam, że to ambicja każdego myślącego człowieka, ka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta szmata v33 / v34 to ohydna, wredna, wywyższająca się i kpiąca z każdego, kto nie był z jej towarzystwa wzajemniej adoracji, chamka. Kama wydaje się być ok, niemożliwe że to nowe wcielenie Edyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:22 cieszę się, że paranoja nie ogarnęła jeszcze wszystkich i są tacy, którzy widzą a nie tylko patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama fajnie piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma, tutaj każdy jest każdym. W zależności kto oskarża. Ta od Koke, od Want, Ciotki czy inne dziwaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i po tym co czytam to poza niebieskimi jest tu przynajmniej cztery inne osoby, takie mam wrażenie. Fajnie. Niech się temat kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama to stara rura i ero kurfa ero kiedys v34. Jest wredna i wywyzsza się tak samo jak lata temu. Wydaje sie jej ze jest lepszym gownem niz inni tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lincz ja na Tobie Kama? Proszę nie rób mi tego. :) Uwagą! w świetle nowych okoliczności sąd wirtualny orzeka niewinność posądzonej i oczyszcza z zarzutu braku twarzowego kontaktu z nasieniem partnera. W uzasadnieniu sąd wziął pod uwagę że usta i jama ustna przynależy anatomicznie do twarzy i głowy. Zatem nie może być mowy że posadzona nie miała i nie ma kontaktu twarzowego z śpermią mężczyzny. Gdyby posadzona chciała wnieść apelację od wyroku sędzia skłania się do osobistego przeprowadzenia postępowania dowodowego. Higieniczne narządy sędziego zostaną wówczas poddane próbie dowodowej przez pozwaną. Dowód w sprawie wyczerpie możliwości odwołania. Dziękuję za uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka           ma
Darjuż zaciśnij kuper bo ci sperma z dupska wypływa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie będzie apelacji i nawet nie musiałabym tutaj pisać tych wyznań gdybyś uważniej czytał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z privem Wam nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuj się ich privem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj tam ka ma, a gdzie nadzieja. :) Zastanawia mnie co innego. Czemu nie przepadasz za pieszczotą odwrotną. Jest tu która..., która też nie przepada? O co chodzi za mało intensywnie.. no na pewno inaczej ale gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka           ma
Na privie Darjuż domagał się fot mojej kupy. Było to niesmaczne, dlatego nabrałam do niego dystansu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt stwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie zastanawia dlaczego nie lubi, ka ma nie lubi w sumie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero coś do mnie dotarło darjuż. Jednak wypadałoby wyjaśnić rzeczywiście. Nie ma emoty na rozczarowanie chyba. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że ten "nowy " Darjuż to jakiś stary, śliniący się dziad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama nie wiem jak ty ale ja miałem w tym roku kilka opalanek nago na słonku. Idę wkrótce oddawać się rozrywce do zobaczenia. Kama jesteś sławna, masz paparazzi w postaci poszyw. Jakiś miłośnik klocka na klatce do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz a ty nie potrafisz juz pisać normalnie tylko ciagasz ludzi po sadach twoje podanie jest bardzo dziwne chłopów wez zachowuj sie normalnie i rzeczowo odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pytasz ogólnie, jak tylko do ka my postów się odnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż podobno dobrze plaszcze pytonga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie rzucam temat na dziś starczy chyba seksu bylo o nim ostatno duzo cudze chwalicie swego nie znacie zblizaja sie urlopy co możecie podsunac na super wyjazd nie koniecznoe słynne atrakcje ale te nieznane malo zwiedzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×