Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Wybacz darjuż :) sam teraz widzisz że plany mogą siebie szybko i radyklanie zmienić i musisz brać to pod uwagę i oczywiście daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz na wnikliwą analizę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma ok, w takim wypadku rozumiem. :-) Oboje jesteście mało na siebie otwarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki te opory nie rzutują negatywnie na pozostałe aspekty życia, nie przeszkadza mi to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najważniejsze. :-) Wszystko się zmienia, może oboje przeżyjecie jednak jeszcze to, co Wam osobno po głowach chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka ś dziś Na pewno Kama każdy jest tu mile widziany? Gdy się z Tobą ostatnio przywitałam nie odpowiedziałaś mi tym samym oczko.gif X Śmierdząca Iwonka szuka kolejnych ofiar na pustym już forum 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama i inni gdzie postawić granicę, dla jednej kobiety samo pisanie z inną to zdrada dla innej oglądanie się na ulicy a może masaż w wykonaniu masażystki, a może sex, co tak naprawdę jest z przewazeniem przysięgi. Dobra sex z innymi można jeszcze zrozumieć, choroby i tak dalej a inne jeśli kobieta lub mężczyzna jest tak zazdrosny że ma problemy z akceptacją na masażu! Czy to oznacza że druga osoba musi się podporządkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama myślę że twój facet kiedyś spróbuje tego masażu ale niestety nie będzie to z tobą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja serio chcę aby MID zabrała głos w tym temacie który ujalbym granicą wolności w związku. Czy zawsze trzeba kończyć jedno by robić drugie czy lepiej razem robić i rozumieć się co jest ważne dla partnera i zrezygnować nieco z zaborczosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:31, możliwe bo nie zarzekam się ze nigdy przenigdy. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. X darjuż? A dlaczego uważasz że nie ze mną? Granica wolności w związku? Myślę że od początku głośno i wyraźnie należy definiować swoje potrzeby, oczekiwania i swoje podejście do różnych spraw. Jeśli o czymś nie było mowy wcześniej a nagle się pojawia, to podejrzewam że u tej drugiej osoby rodzi się niepewność i stąd pewnie zaborczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyhejtowala Awarie to moze wpadnie jakby nigdy nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem problemu. Z jednej strony wszystko jest dla ludzi, ale z drugiej nie wszystko dla wszystkich. Jeśli była próba i któraś ze stron stanowczo odmawia kontynuacji to trzeba taką decyzję uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka mo przeczysz sobie. Zakładając, że wszystko się zmienia nie można jednocześnie na początku związku określić swoje potrzeby i pomysły wobec drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie miałam na myśli zmiany polegającej na urozmaiceniu czasu we dwoje. To raczej chodziło o rozszerzenie go o inne osoby czy atrakcje, którym wcześniej kategorycznie mówiono nie. Taki może przykład: odkąd pamiętam twierdziłam że nie wyobrażam sobie żadnych trójkątów i tym podobnych. Gdybym teraz zaczęła nagle próbować przekonać męża że może warto spróbować i tak dalej, to myślisz że gdzieś tam nie zapaliłaby mu się lampka kontrolna? Ja znając go, wiem, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosiłam się do Twoich wypowiedzi o związku i do ograniczeń między Wami tylko. Myślę, że pomysł z trójkątem nie wyszedłby od Ciebie. Jesteś zbyt konserwatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd taki wniosek? Tylko konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, którą kręci taka zabawa musi być jednocześnie pewną siebie, otwartą i bezpruderyjną. Mówimy przecież o pomysłach jeszcze jednej osoby. Próbuję sobie wyobrazić minę tego pana, jak przed trójkątem ustalasz listę "no go" i to po prostu nie składa się w całość do realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci się składa? Że wchodzi dwóch facetów i robią co chcą bez żadnych zasad? Że nie masz prawa sprzeciwu i choćbyś miała się porzygac to robisz to czego oni chcą? Sory, ale mamy inne wyobrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiasz przede mną jakąś przerażoną, zszokowaną kobietę nad którą ma się pastwić dwóch mężczyzn. To rzeczywiście całkiem inny obraz seksu w trójkę, ale na tym polega dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszło do głowy ka mo że kobieta może chcieć tego wszystkiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam w absurd podobnie jak Ty pisząc o jakiejś liście z nieskończoną ilością pozycji, odniosłam wrażenie. X 15:07, mieści mi się w głowie, że niektóre kobiety mogą tego chcieć i nic mi do tego. Nie moja dupa ze sie tak wyrażę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rozmowę ka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajterka Mucha znów jątrzy, tym razem z niebieskiego nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Moszną trzeba się witać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co czepiała się Angel nie wiadomo o co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne stare k***iska ucisnione przez Muchę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel to inteligentna kobieta i nie wdaje się w takie dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha jesteś zazdrosna kretynka i w dodatku śmierdzisz hejterko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama smierdzisz stara prukwo. Odjepac się od Muchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka, jak nie masz z kim pogadać, to może tage z chu/jem ściągnij. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×