Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Gość gość
Za tobą hajabuza nikt tu nie tęskni i nikt cię nie woła💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moszna logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka ma z kim rozmawiać i zawsze będzie miała 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać właśnie :-o Nigdzie nie są mile widziane, a ciotkowy temat spam rozkręca :-D lofciam to forum jeszcze brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumber logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy ciotki i gęś na każdą to i tak o czterech więcej rozmówców niż ma każda z was 😘 ;) Dodać do tego, że to tutaj jest po to, żebyście tak fajnie się grzały, a ważne rzeczy są gdzie indziej, powoduje komiczny efekt 😘 :) Logunt, wygrywki, czekają na was, by was rozrywać :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja ile można stara kurfo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumber logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ile można tak piertolic w kółko to samo zjepana kretynko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srogunt stara kurfo z wiszącymi hemoroidami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 15 Nigdzie mile prócz tego, że darjuz pół dnia wołał MID.:D Dałabys juz spokoj idiotko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kama moje określenie mniszka itp mówione są z przymrużeniem oka z nutą sympatii. Nie uważam że jesteś jakaś konserwą w mocherze, świadczy o tym chociażby obecność tu na forum. Poza tym konserwatyzm to nic złego, wymaga wiele poświęcenia i jeśli to jest szczere zasługuje na szacunek. Wolność w związku oraz realizacja fantazji seksualnych ma swoje granice, jego albo twoje na wierzchu. Skupmy się na słynnej s*****e na twarzy. Skoro intensywnie i zdecydowanie odmowilaś nie oczekuj że twój facet wyjdzie znów z propozycją. Co innego gdybyś powiedziała nie mówię nie ale muszę dojrzeć do tej decyzji. Twój facet, nie znam go, ale żyję dostatecznie długo aby wiedzieć, że jeśli będzie to dla niego bardzo istotna fantazja, to przez lata stanie się obsesją lub znajdzie się taka która będzie lepsza i zaspokoi. Ale to uproszczenie na potrzeby tekstu. Może stać się takim podswiadomym problemem, który wywołuje lawinę zdarzeń. Mamy rozstanie. To nie jest takie dziecinne. Powiesz przysięga. Marne pocieszenie i złudzenie. Powiesz to na wszystko mam się zgadzać. No nie, ale zostawiaj nadzieję, to buduje otwartość w związku. A tak swoją drogą wiem, że kiedyś osoby były oburzone aby wziąć do buzi, a po latach sperma cieknie po ustach i mówią że cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Witam:) naprawdę darjuż nie uraziłeś mnie ta mniszką itp. Jestem pełna sprzeczności, tak mówią, i sama to dostrzegam momentami. Jak długo można a jeden temat:) hm nie sądzę i nie zauważyłam żeby to było jego szczególnie istotną fantazją. Nie wiem czy takie zostawianie nadziei jest dobrym pomysłem. Wydaje mi się że wtedy właśnie to oczekiwanie tak się dłuży a każda z kolei odmowa podsyca tylko uczucie frustracji. Mogę się mylić oczywiście. Piszę o sobie teraz:) poza tym nigdy nie powiedziałam że nigdy i koniec kropka. Akurat doskonale wiem jak podejście do pewnych rzeczy potrafi się zmienić. Tak jeszcze zapytam, czy Ty widzisz jak to brzmi? Nie mieści mi się w głowie że można zdradzić bo partner nie chce spełnić jakiejś tam fantazji, nawet jeśli jest ona bardzo istotna, no nie wyobrażam sobie, bo o czym to świadczy. Dla mnie abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno:) postaw się w sytuacji męża, któremu żona odmawia akurat tego. Poszedłbyś do innej? O rany! Jeszcze jedno. Gdzieś tam wplotłeś że ta która zaspokoi będzie LEPSZA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma aż zapytam w jaki to wg Ciebie absurd popadłam? A gość, który się włączył na temat postrzegania trójkąta trafił w sedno. W trójkątach się po prostu chce tych wszystkich zboczeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale lubimy się :) kama to jest spłycanie problemu, napisałem że takie postępowanie ur******* lawinę zdarzen i nieporozumień. Ty natomiast zestawiasz wytrysk z odejściem. To istotnie karykatura problemu. A ile można gadać. Zobacz od ilu lat te same tematy. Poza tym męskie nasienie na buziaku jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:56 przedstawiłaś moje opory czy niechęć do czegoś w taki sposób jakby to było dziwactwo na skalę wszechświata. Po prostu się chce? Bo Ty chcesz czy ktoś inny jeszcze, to i ja powinnam? O nie. Akurat możesz uważać mnie za zbyt konserwatywną, pruderyjną, zamkniętą a nawet dziwną, ale nie dam sobie wmówić że takie są reguły i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darjuż czekam na odpowiedzi na moje pytania a póki co, odniosę się... Nie wmawiaj mi nic bo niczego nie zestawiam. To Ty piszesz że taka odmowa ur******* lawine zdarzeń. I do czego to dąży Twoim zdaniem? Pisałeś że spróbuje z inną...jeśli tak, to uznam że nie był wart ani minuty mojego czasu który mu poświęciłam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka mo. Trójkąt jest dziwactwem z całą paletą dziwnych zachowań, zbyt dziwnych dla Ciebie, czuję zdenerwowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrysk S
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to wróciła stara kurfa v34 pod nickiem kama. Zdradzieckie s****wo, ktore kreuje się na mniszke a to zwyczajna kurfa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś i widać że nie znałeś Vałki :D ona miała zupełnie inne podejście niż Kama i nie raz się tym chwaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały osoby, które widzą w każdym nowym nicku oraz w każdym gościu kogoś kogo nienawidzą. Rzygać się chce jak człowiek zajrzy na dział, który kiedyś lubił :( teorie spiskowe, wyzwiska, histeryczne trzymanie luzu na siłę nienormalne to🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lofciam :classic_cool:;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm Vałka... zawsze z entuzjazmem ssała drąga, i chętnie przyjmowała spust spermy gdziekolwiek, do paszczy, na twarz albo na cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srałka nie Vałka czubie :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm...juken zawsze z entuzjazmem ssał drąga i chętnie przyjmował spusty spermy gdziekolwiek , do paszczy,na twarz , albo na klate :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×