Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Gość ka  ma
Z całą paletą, ale to nie oznacza że wszystkie te zachowania trzeba akceptować, realizować i ich pragnąć. Każdy niech wybiera według własnych potrzeb i preferencji i może na tym zakończmy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unosisz się, a ja tylko napisałam, że nie jesteś typem kobiety do trójkąta. Nie chcesz tego i nigdy nie chciałaś, do tego Twój facet Cię lepiej zna i raczej by Cię wyśmiał, niż uwierzył, że Ci się zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Ty za to się zapędzasz. Nie prosiłam o analizę ani mojej osoby ani mojej relacji z mężem. Tak, wiem, to forum i każdy może, tylko po co? Piszesz z taką pewnością, jakbyś co najmniej spała pod naszym łóżkiem. Ja z podobną pewnością mogę teraz stwierdzić, że nie jestem typem kobiety na trójkąt z Tobą ani taki z Twoich wyobrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko do trójkąta się nie nadajesz,wredna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.38 podpisuje sie obiema rekoma pod tym. Kama to wredna baba i bardzo niesympatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ty nie jesteś wredna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma to mądra życiowo kobieta. Widać, że nie boi się wyrażać swojego zdania. Przy tym jest rozważna, nie wdaje się w słowne potyczki na forum o kupie jak niektóre userki. Usta pociągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.29 login kama. To żałosne bronić się samej :D Kama to wredna baba . Wystarczy poczytac jej wypowiedzi.Zlosliwe babsko i nie znoszace krytyki swojego postepowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak postępuje Ka ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.43 idź spać kama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stanę w obronie. Który tu fika, chcesz w ryj. kamo nie wiem które pytanie pominąłem, pewnie te które w narożniku miało zadać cios ostateczny. :D Jeśli zaś myślisz o pytaniach taaaam zadanych to pamiętam i nawet 2 razy obszernie odpowiedzialem ale niestety nie przeczytasz. Wyjaśnię wkrótce. Co do obrony to broniłem pośrednio kiedys Tage i nawet Muszko Ciebie, na temacie Marzę o atrakcyjnym... Moj wpis o tym że konserwatyzm nie jest niczym złym itd bronił w swym założeniu Kamę. :) Nie wiem tylko na ile dana osoba czuję wsparcie. Bo to tylko slowa. Dobra, był ostatnio dzień bez stanika, a u nas bez echa! Nie wiadomo czy to święto jest czy nie ma. Jak tam dziewczyny z waszym biustem było? Hę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stanę w obronie. Który tu fika, chcesz w ryj. kamo nie wiem które pytanie pominąłem, pewnie te które w narożniku miało zadać cios ostateczny. :D Jeśli zaś myślisz o pytaniach taaaam zadanych to pamiętam i nawet 2 razy obszernie odpowiedzialem ale niestety nie przeczytasz. Wyjaśnię wkrótce. Co do obrony to broniłem pośrednio kiedys Tage i nawet Muszko Ciebie, na temacie Marzę o atrakcyjnym... Moj wpis o tym że konserwatyzm nie jest niczym złym itd bronił w swym założeniu Kamę. :) Nie wiem tylko na ile dana osoba czuje wsparcie. Bo to tylko slowa. Dobra, był ostatnio dzień bez stanika, a u nas bez echa! Nie wiadomo czy to święto jest czy nie ma. Jak tam dziewczyny z waszym biustem było? Hę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Dzień dobry:) wiesz? Brak odpowiedzi o czymś też zawsze świadczy. Dziękuję, ale naprawdę nie trzeba stawać w mojej obronie. Tak to już jest, że kiedy wytrąci się komuś argumenty, zaczynają się wyzwiska czy inne epitety:) Dzień bez stanika? Dzień jak każdy inny. Po domu, koło domu...tak. Poza-nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma po co ta spinka. Czy ja Cię gdzieś namawiałam na trójkąt, w dodatku ze mną? Pod łóżkiem Twoim nie śpię, ale sporo już napisałaś o sobie, o związku. Nieraz ktoś z boku widzi więcej. Myślę, że Twój mąż miałby prawdziwą niespodziankę, gdybyś zamiast wystrzelić z trójkątem, pozwoliła wystrzelić mu na buzię...a on Tobie odwzajemniłby się zlizując. Powodzenia w pokonywaniu barier(ek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie sporo. W moim odczuciu prawie nic. Dlatego uważam, że Twoje wnioski są tak samo trafne jak moje w odniesieniu do Ciebie:) poza tym nie rozumiem, dlaczego zakładasz że każdy chce pokonywać te wszystkie bariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu nie używam stanika wcale. Poza domem, do odpowiednio dobranego ubioru też mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeceniaj sie kama bo tak naprawde to przecietna jestes i niezbyt dobrym materialem do sypialni dla prawdziwego faceta. Nikt nikomu argumentów nie wytrącił. Nie spinaj się. Jak na kobietę, cieńka jesteś w te klocki,ktore się seks nazywają. Trochę taki seks ma twoj mąż jak nasi dziadkowie. Nie wiem co ty robisz na erotycznym (?) Moze przenieś się do poradni rodzinnej i tlumacz narzeczonym kalendarzyk małżeński zamiast się spinać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkim odpowiada speRma na twarzy. Ja osobiście kocham seks ale na pewne rzeczy mowie nie czy to znaczy ze jestem konserwatywna napewno w moim odczuciu nie a moj partner to docenia i do niczego mnie nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokonywanie zdefiniowanych przez samego siebie barier jest doskonaleniem siebie. Myślałam, że to ambicja każdego myślącego człowieka, ka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ale naprowadź na te pytania które ominąłem. Może jestem taki typ, już mi Tage wytknąwszy pomijanie, które są bez odpowiedzi. Kama jeśli twój men naprawde nie ma parcia z tryskiem na ciebie to nie ma problemu, i masz rację. W drugim przypadku ok może masz rację swoją ale też masz problem który kiedyś się odezwie. Ale tu ścierają się poglądy nikt nie każe nikomu ich zmieniać, zawsze z dyskusji każdy wyciąga tyle ile chce. Ja uważam że seks oralny to wyższy stopień wtajemniczenia ars amandi i pogłębia związek, nie brzydzenie się to kolejny akcent akceptacji partnera. Mi daje tą pierwotną siłę lwa i dumę. W końcu facet taki ma być. Jeśli zaś kobieta marzy by być zdominowana i uległa to nie ma lepszego instrumentu. Zwłaszcza że robiąc to sama dominuje. Taka ciekawostka. Wiem że nie przekonam cię. Chciałbym jak kiedyś spróbujesz i poczujesz przyjemność przypomniala sobie o mnie. I to co ci mówiłem. A propos teraz sezon truskawkowy. Drogie panie chcecie mieć smakowitą ucztę napychajcie swoich truskawą. :) I ananasem. :) Jasne jak w związku jest coś nie teges, i są nie miłe klimaty to trudno o takie wyrafinowane zażyłości. Bozie! a ile takich że w domu po bożemu żadnych fikolkow, a z kochankiem ciągnie jak lokomotywa, na trzy dziurki. O facetach to samo zresztą można. Yyyyh o czym właściwie już gadamy? A staniki :) wiecie jak ja lubię patrzeć w tych galeriach na was bez tych staników i te kształty przenikające. Tak tak nie ujdzie nam nic uwadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ale naprowadź na te pytania które ominąłem. Może jestem taki typ, już mi Tage wytknąwszy pomijanie, które są bez odpowiedzi. Kama jeśli twój men naprawde nie ma parcia z tryskiem na ciebie to nie ma problemu, i masz rację. W drugim przypadku ok może masz rację swoją ale też masz problem który kiedyś się odezwie. Ale tu ścierają się poglądy nikt nie każe nikomu ich zmieniać, zawsze z dyskusji każdy wyciąga tyle ile chce. Ja uważam że seks oralny to wyższy stopień wtajemniczenia ars amandi i pogłębia związek, nie brzydzenie się to kolejny akcent akceptacji partnera. Mi daje tą pierwotną siłę lwa i dumę. W końcu facet taki ma być. Jeśli zaś kobieta marzy by być zdominowana i uległa to nie ma lepszego instrumentu. Zwłaszcza że robiąc to sama dominuje. Taka ciekawostka. Wiem że nie przekonam cię. Chciałbym jak kiedyś spróbujesz i poczujesz przyjemność przypomniala sobie o mnie. I to co ci mówiłem. A propos teraz sezon truskawkowy. Drogie panie chcecie mieć smakowitą ucztę napychajcie swoich truskawą. :) I ananasem. :) Jasne jak w związku jest coś nie teges, i są nie miłe klimaty to trudno o takie wyrafinowane zażyłości. Bozie! a ile takich że w domu po bożemu żadnych fikolkow, a z kochankiem ciągnie jak lokomotywa, na trzy dziurki. O facetach to samo zresztą można. Yyyyh o czym właściwie już gadamy? A staniki :) wiecie jak ja lubię patrzeć w tych galeriach na was bez tych staników i te kształty przenikające. Tak tak nie ujdzie nam nic uwadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darjuż, seks oralny a wytrysk na twarz to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sperma na twarzy wcale nie musi byc moj partner do. Niczego mnie nie zmusza a. Seks i tak jest super w pewnym wieku człowiek zauważa tez inne strony zycia dzień bez stanika.dla mnie dzień jak dzień. Wydaje mi się ze w takie zabawy dotyczą nastolatkow a nie ludzi którzy tu rozmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x kobieta x
Wytrysk na twarz może być podniecający w przypadku jeśli kobieta łapie trochę uległy klimat. A seks jest bardziej ostry niż romantyczny. Seks oralny pasuje do każdego klimatu. Osobiście nie rozumiem tylko kobiet, które nigdy nie pieszczą partnera oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chwila uważacie oral tak a wytrysk nie to chyba powiązane jest. Dobra pieszczę twoja muszelkę i też robisz się mokra i za chwilę dochodzisz a ja co? Dobra kończymy, :) takie znęcanie. Oj rozumiem że dla was to jest jeden element gry wstępnej, oki też tak lubię ale bywają chwile że konieczna jest przerwa choćby menstruacja to czemu nie można poświęcić się i sprawić bliskiej osobie przyjemności. A czemu nie można ot tak na przyjęciu np weselnym wymknąć na lodzika i wrócić do stołu i uśmiechać do wszystkich jakby nigdy nic. To jest zycie jak siebie zaskakujemy i nigdy nie wiadomo co druga osoba wniesie w sex. I nie musi być trójkątów. Samo myślenie że gdybym chciał to byłby jest wystarczające. Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam darjuż;) to może dodam dla jasności, że seks oralny uprawiam regularnie prawie codziennie i zazwyczaj to nieodłączny element gry wstępnej. Nawet wolę "robić loda" jemu niż to żeby on mi robił minete i bynajmniej nie mam pretensji czy żalu o niesprawiedliwość w tej kwestii. Co do samego wytrysku, to tez wiem że sperma nie parzy. Piersi, brzuch, tyłek...ok twarz czy włosy-nie. Nawet, rzadko ale jednak, zdarza mi się połykać. Czekam na lincz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż!!! Darjuż!!! Hej!!! Chłopie!!! Sperma ci z dúpy wycieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki lincz, ? kogo obchodzi gdzie spuszcza się twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×