Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lipidon Minus opinie

Polecane posty

Gość Alejandra23
Dokładnie tak samo wyglądało to w moim przypadku Alicjo! Ja miałam dopięte na ostatni guzik odchudzanie jeżeli chodzi o diete. Niestety te zaparcia kompletnie rozregulowały mi jelita. Liporedium to kompletna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 29
Nie jestem w stanie ogarnąć dlaczego tak to wychodzi, że kupuje coś i dopiero później myślę... Też się dałam naciągnąć na ten liporedium bezsensowny zamiast poczytać co piszą o nim na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellaa23x
Cześć opowiem Wam swoją historie odchudzania..1,5 roku temu wyglądałam jak wieloryb a nawet i czułam się tak mając prawie 22 lat ludzie dawali mi dziesięć lat więcej, jadłam jadłam i przestać nie mogłam. Byłam u kilku dietetyków, ale co z tego jak diety nie mogłam utrzymać dłużej niż 3 dni bo zaraz tu podjadłam tu coś skubnęłam i tak się kończyło. W końcu właśnie weszłam na forum i poczytałam jak inni radzą sobie z takimi problemami i oczywiście każdy stosuję jakiś suplement, a jak wiemy jest ich strasznie dużo i tak naprawdę nie wiadomo jaki wybrać, ale w końcu po wielu namysłach postawiłam na African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak od roku trzymam swoją wagę;) ważyłam 116,8 a teraz 70kg to jest efekt;) ale nie myślcie ,że sam suplement bo to by było nie realne ale zaczęłam jeść regularnie i wtedy mój żołądek nie potrzebował podjadania;) no i ruchu dużo;) Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam że strasznie mnie męczy te booom na zgrabne ciało, choć nie ukrywam, że chciałabym tak wyglądać. Tylko że mam do zrzucenia prawie 20 kilo... Zaczęłam chodzić na zumbę, żeby trochę się ruszać i zamówiłam https://africanmango180.com. Co o nim sądzicie? Stosuję go prawie miesiąc no i jak narazie 5 kg mniej ale już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipidon minus

Produkt beznadziejny po całym opakowaniu nawet 1 kg mniej nie wszedł ... a dodam ze chodzę 3 razy w tyg na siłowanie ... nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×