Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość truskawcia86
Druga ciąża. Mam już córkę 7 letnią. Duża różnica wieku ale trudno. Długo nam zeszło zanim się udało drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączą nowe mamy? Napewno jest nas więcej z terminem na luty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
A co z autorka ?:) udalo sie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się nie udało autorce, ona od kilkunastu miesięcy co miesiąc zakłada wątek ale nigdy jej się nie udaje zajść w ciążę; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Acha no to szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moze przyszła mamusia
udało się na szczęście ale nie chce zapeszać, jestem po usg i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maleńka
hej ja też dołącze, termin na 8 lutego ,to moja pierwsza ciąza mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja dołączę za tydzień jak mi lekarz potwierdzi, że jest zarodek i bije serduszko :) teraz się boję zapeszyć! ale wyszły dwie grube krechy! no i mam straszne mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Ja mam termin na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia889
Heej kochane, jak jeszcze nie myślałyscie o szkole rodzenia albo macie ją gdzies daleko to polecam Prenalen, internetowy kurs ciążowy :) miałam taką sytuacje, że sama nie moglam chodzic, bo mialam ciaze zagrozona, wiec dokształcałam sie w domu wlasnie tam, wiec z czystym sumieniem moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - dzięki za pomysł, w sumie nie skłaniałam się do zwykłej szkoły więc faktycznie jakis kurs moze nie byc glupi. zwłaszcza, że to moja pierwsza ciąża :) - dwie kreski!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Witajcie dziewczyny, dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki ,termin porodu mam na 28 lutego ,ale będę miała planowaną cesarkę gdyż jestem już po dwóch cięciach to CC będzie około 20 lutego. Ciąża była planowana. Na razie nie mam żadnych objawów, oprócz bólu brzucha i delikatnego bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tutaj cicho na tym topiku... Zapraszam na FB do grupy zamkniętej Styczniowe i lutowe maluszki 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomamka
Witam ,ja takze wedlug usg na 14.02 .2018 a z ou na 4-8 .02..2018 no okaze sie 04.07. Na badaniu.Moja piata dziecina i ciekaweczy tez coreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jomamka ile masz lat i w jakim wieku dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jomamka,moja też piąta:) Mam 3 synów i córeczkę,nie ukrywam że teraz planowaliśmy płeć-sex 4 dni przed owulacją a potem 8 dni bez sexu. Wiem dokładnie kiedy miałam owulację,bo byłam na monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 Lavina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.. Mam termin mam na 13.02.18 ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Witam i ja . To moja 5 ciąża,mam dwoje dzieciaczków,dwie ciąże to niestety puste jaja płodowe :( Boję się bardzo żeby się to nie powtórzyło...bardzo pragniemy jeszcze jednego dzidziusia... o.m.19.05, test pozytywny 2 dni przed planową miesiączką, bhcg w 17dc 931,po 48 h 1711. Nie mogę się doczekać na 1 usg.Jak myślicie-kiedy zrobić żeby było już coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Oczywiście miało być w 17dniu po owulacji a nie w 17dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Kamea, najlepiej w 7 tygodniu.wtedy już będzie słychać serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta rośnie też przy pustym jaju płodowym,jajnik wytwarza progesteron normalnie jak przy ciąży.Dopóki nie ma USG to nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
No właśnie wiem że beta rośnie przy pustym jaju, z tym że u mnie w obydwu przypadkach były to marne przyrosty, a beta dobiła do 460 i na tym koniec... No nic, czekam cierpliwie na to co się wydarzy, jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Mi wychodzi na 12 lutego :D pierwsza wizyta za tydzień, to 8 tydzień będzie i wszystko jasne i klarowne :D czekam cierpliwie. Piersi mam bolące jak cholera, mdli mnie i na wymioty rwie, co dzień coraz bardziej, a pogoda nie ułatwia życia. Będzie to mój drugi bobasek, pierwsze ma już 3 latka skończone i od września do przedszkola idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
kamea81 -->> z USG radziłabym poczekać do 7-8 tygodnia, bo wtedy już na 100% będziesz wiedziała co tam "siedzi" ;) pójdziesz za wcześnie i usłyszysz, "no coś tam jest , ale co to za 2 tygodnie zapraszam" niepotrzebny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
gość252 - właśnie tego się obawiam - że pójdę za wcześnie, mało co będzie widać i znów będę przeżywać ten okropny strach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś temat ucichł, mam nadzieję, że tylko chwilowo, bo chciałabym dołączyć. Mam termin na 10.02. Miło byłoby pogadać od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Ja w czwartek biegnę na usg-wtedy już będę wszystko wiedzieć i się odezwę :) Na razie termin na 26 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomamka
32 l.a lalki 15 l Ola 9.l.Klaudia 4.5 l.Oliwka 17 miesiecy Roksi No i jutro sie okaze co i jak z babelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Ja po pierwszej wizycie :D serduszko pięknie pika, dzidziuś duży, teraz tona badań do zrobienia i za 2 tygodnie kolejna wizyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×