Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość gość Tusia
Fajnie, że jednak się odzywacie :) Ja już po usg, serducho bije. To moja 5 ciąża, ale dzieciątko mam tylko jedno, więc bardzo liczę na to, że tym razem się uda i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Ja też już po usg :) Jest maleństwo! 7,5 mm-6t4d,serduszko pika jak szalone -145 ud/min. :D Jestem mega szczęśliwa! Już mi nawet te poranne mdłości, które u mnie trwają cały dzień, nie przeszkadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 ciaza ;O wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Hej dziewczyny także się dołączam mam termin na 20 lutego i także to moja druga ciąża i między dziećmi będzie 7lat różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Mam nadzieję że temat się rozkręci i będzie nas tu więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_37
Moja trzecia ciąża, termin na 1 lutego, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Jak dziewczyny wasze samopoczucia ? U mnie oprócz tego że mdli mnie przez cały dzień to staram się jakoś normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Też wam ucina dłuższe wiadomości masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
U mnie tak samo- mdłości cały dzień, na szczęście bez wymiotów, oprócz tego ból piersi, czasem nawet tak mocny że jak idę, to muszę je podtrzymywać rękami, bo jak podskakują to aż mnie rwą :( No i takie ciągnięcia w dole brzucha, zazwyczaj wieczorem, ale to chyba po całym dniu dreptania :) A, i jeszcze siusiu co 10 min :) A poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
I jeszcze nadwrażliwość zapachowa :) Smażenia, wszelkie kebaby i gofry... Bleee... A szczególnie perfumy starszych pań... Serio, ostatnio to myślałam że się w banku przekręceę jak poczułam ten miks perfum z "aromatem" spoconych ciał :( Zajęłam kolejkę i musiałam wyjść na świeże powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
U mnie objawy podobne do twoich na szczęście obywa się bez wymiotow.teraz mam 8tydzien więc myślę ze już może mi się to nie rozkręci .jedynie co to zauwazylam że mdłości nasilają mi się po zażyciu witamin mimo tego że biorę w trakcie posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Ja jestem w 6 tc.Do lekarza idę w przyszłą środę.Mam nadzieję, że wszystko jest ok.Mam mdłości zwłaszcza rano,piersi bardzo bolą.Termin na drugą połowę lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
A jakie witaminy bierzecie? Bo ja prenatal i jeszcze kwas foliowy i zastanawiam się czy to nie za dużo bo w prenatalu też jest kwas foliowy. Położna mi mówiła że nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedział ze do 12 tyg.tyg kwas foliowy 1xdziennie , a po inne witaminy kazał pojść do warzywniaka i tak też robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę się kwas foliowy oraz witaminy Femibion 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc mycha
Witam, mam termin na 28 luty. Juz po usg. Na ten moment wszystko jest w porzadku. Mam juz corke 4,5 roku. W pierwszej ciazy nie mialam tak nasilonych objawow. Teraz mam niemal całodzienne mdłości, bolace piersi i w kółko śpię. A z dnia na dzien jest niestety coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
U mnie termin po usg na 23 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka1990
Witam, termin 8 luty, za mną dwie wizyty, jedno USG Kiedy był sam pęcherzyk. Mam syna niespełna 3.5'roku. Czuje się dobrze:) tydzień miałam bardzo ciężki ale minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Przybywa nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Hej mamusie widzę że sporo nas w drugiej ciąży mnie ciekawi to czy to prawda że w 2szybciej widać brzuszek Ja nie biorę kwasu foliowego tylko wg zaleceń lekarza witaminy pharmaton matruele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Jak sobie radzić z mdlosciami u mnie to różnie jest dzień że wszystko w porządku i nie mam żadnych objawów a niekiedy nie potrafię normalnie funkcjonować..pomaga mi jedynie picie dużej ilości wody i przegryzanie co jakiś czas jakiś suchych wafelkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lavina masz już dzieci czy to pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miedzy 6-8 tygodniem miałam straszne mdłości. W 6 myślałam ze to zatrucie. ;) nie planowałam jeszcze rodzeństwa dla synka bo rozkręcam działalność. Ale cóż :) troszkę plany przystopuje :-) co do brzuszka czytałam że szybciej rośnie, w pierwszej ciąży do porodu miałam mały. Zobaczymy jak tym razem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miedzy 6-8 tygodniem miałam straszne mdłości. W 6 myślałam ze to zatrucie. ;) nie planowałam jeszcze rodzeństwa dla synka bo rozkręcam działalność. Ale cóż :) troszkę plany przystopuje :-) co do brzuszka czytałam że szybciej rośnie, w pierwszej ciąży do porodu miałam mały. Zobaczymy jak tym razem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Mam dzieci,jestem po dwóch cięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mar Tuśka
Fajnie, że jest nas coraz więcej. Ktoś się dziwił, że piąta ciąża... No ale dziecko póki co jest tylko jedno. Mieliśmy duże kłopoty, żeby donosić. Smutne przejścia, ale mam nadzieję, że już nas to nie spotka i tym razem będzie dobrze. Bardzo chcemy rodzeństwa dla córki. Jak dobrze pójdzie, to będzie 5 lat różnicy. Sporo, ale szybciej się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego o swojej ciazy mowisz "mielismy klopoty,zeby donosic"? w liczbie mnogiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hej dziewczyny, własnie zaczynam 11tc - termin mam na 5go lutego :) Czuję się bardzo źle.. od rana do wieczora mam potworne mdłosci, do tego jestem senna i nie mam na nic siły.. a muszę chodzic do pracy. Biorę luteinę i to wzmaga te dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mar Tuśka
Napisałam w liczbie mnogiej mając na myśli męża, który mnie bardzo w tych trudnych chwilach wspierał. Wiem, że w ciąży faktycznie byłam tylko ja, a nie on, ale bardzo się wczuwał i mogłam na nim polegać. Stąd ta liczba mnoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milania
Gość martuska 5 lat różnicy to jeszcze nie tak dużo u nas rocznikowo będzie 7 lat i to tylko wynikało z naszej decyzji że nie chcieliśmy wcześniej Super że możesz liczyć na swojego męża to w takich chwilach jest najważniejsze Ale teraz już napewno będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×