Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość gość
elaku123 to twoja pierwsza ciąza ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leze , juz miesiac. Krwiak sie zrobil, do szpitala mnie wpakpwa chciala. Nadal mam mdlisci, bol brzucha , bola cycki.. znaczy ostatnie kilja tyg nic sie nie zmienilo. Tera mi sie wspomnialo ile przy dziecmu malym biegania i na sama myslmam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa to Twoja pierwsza ciąża? Kiedy masz Nifty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 14.02 to twoja pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Tak, to moja pierwsza ciąża. Pobranie krwi do nifty miałam miec dzisiaj, ale okazało się że musi byc aktualne usg. W poniedziałek mam u swojego gina genetyczne, więc w przyszłym tygodniu umawiam się na nifty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, druga. Na ostatnim uzg dzidzia byla za mala , pani od uzg kazala przyjsc kolo 13-15 tyg. I tak w zasadzie nie ma dla mnie znaczenia jak wyjda, juz sie zakochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
U mnie dolegliwości się utrzymują, co mnie w sumie cieszy, bo przed poronieniami objawy ciąży mi z dnia na dzień zanikały i już wiedziałam, że to koniec... Tydzień temu miałam różowy śluz przy podcieraniu, cała w strachu popędziłam do lekarza. Na usg wszystko ok, maluszek miał już 1,5cm,serduszko pięknie biło. Lekarz powiedział że takie brudzenie może być w 1 trymestrze, żeby się nie denerwować, nie forsować, oszczedzać. A z położną ustaliłyśmy, że gdybym nie była w ciąży, to wtedy miałabym @,i może dlatego to brudzenie. Na szczęście po 3 dniach wszystko całkowicie ustąpiło. Teraz czekam do 14.08 na usg prenatalne i pappe. W międzyczasie mam zrobić biocenozę pochwy, glukozę i hormony tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Dziewczyny, ja widzę że my wszystkie czekamy aż miną te krytyczne tygodnie, az będziemy po tym usg genetycznym i dopiero wtedy zaczniemy naprawdę cieszyć się ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie przyszłe mamy,! We wrześniu 2017 roku organizowane jest spotkanie kobiet w ciąży oraz w okresie połogu w Zakopanym. Podczas trzydniowego spotkania kobiety nie tylko będą miały możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu prawa, psychologii, kosmetologii, medycyny (ginekologia-położna), dietetyka, ale również nauczą się podstawowych elementów z zakresu pierwszej pomocy, a także stylizacji mody. W czasie szkoleń uczestniczkom zapewniony będzie catering (przerwy kawowe oraz obiad), materiały szkoleniowe, a także mnóstwo bonów podarunkowych (m.in. podarunki z gabinetów fizjoterapeutycznych, kosmetycznych, bony odzieżowe). Już dzisiaj Was serdecznie zapraszamy. Szczegóły znajdziecie na facebook.com/projektmamabyc. Polubcie stronę i bądźcie na bieżąco z informacjami w sprawie projektu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka1990
Ja mam genetyczne 2 sierpnia. Czekam niecierpliwie :) a czuje się rewelacyjnie, tak jak w pierwszej ciąży. Tydzień temu wróciłam z wakacji na Malcie, trochę się bałam ale nie odwołałam wczasów. Odpoczelam , tego mi było trzeba :) teraz koniec dobrego, trzeba pracować :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Ja mam prenatalne 18 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Ja nie robię prenatalnych, jestem po usg - póki co wszystko ok. Mój ginekolog powiedział, że jeśli nie zamierzam usunąć to nie ma sensu robić testu papp-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Hej dziewczyny, co tam u Was słychać? Ja wczoraj miałam usg genetyczne i na szczęście wszystkie parametry są w normie. CRL 72mm; NT 1,3mm; NB plus. Niespodziewanie przyspieszył mi się termin porodu! Miałam mieć na początku lutego a teraz wypada na koniec stycznia :) Dziś poszłam zrobic test Nifty. Powiem wam, że po tym usg jestem spokojniejsza i zaczynam w pełni cieszyć się tą ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
gośćAlaa- ale bobasek już duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Ucięło mi połowę odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
I znowu to samo! Który to tydzień? U mnie dziś 9t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala, skoro USG wyszło dobrze to dlaczego robisz jeszcze nifty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabinka, to badanie wykonuje się między 11 a 14 tc, więc jak będziesz w 14 tc na pewno będzie można lepiej przebadać dziecko niż w 11 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzecie aktualnie witaminy prócz kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz kwasu biore magnez. Wszystkie dolegliwosci ustapily poza tym ze czuje sie jakbym polknela balon! No i kibelek stal sie moja mekka! Ciagle chce mi sie sikac:x 12 tydz, nie przytylam nic, za to brzuch mam tak wielki...potrzebuje wieksze spodnie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka magda
hej, jestem nowa!! Termin mam na 14 luty, dziś jest 11 tydz. i 3 dzień. Dziś byłam na USG prenatalnym, wszystko wyszło ok. Z badań cukier tylko podwyższony więc teraz muszę zrobić obciążenie glukozą... Jest to moja 3 ciąża, w domu mam 8 latkę i 4 latka. Co zadziwiło mnie dziś najbardziej to to, ze podał płeć pewną na 100 procent- dziewczynka :) jestem szczęśliwa ze wszystko dobrze i ze bedzie córeczka!!!! AAA dodam ze mam 31 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje ja rowniez 3 ciaza. Co prawda na styczen ale nie moge znalezc watku na styczen wiec mam nadzieje, ze moge tutaj z wami zostac :D ja mam mdlosci wlasnie za soba ale nie wiem czemu mam zgage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 Jest temat o styczniowych maluszkach.Wyszukaj Mamusie styczen 2018. Wpisz styczen a nie styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ja jestem w 13tc :) a nifty zrobiłam bo mam już 37 lat. Wiecie co, cały czas mam mdłości! Chwilowo ustały a teraz znowu się nasiliły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa prosze nue strasz! Dopiero co mi przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
a własnie na innym forum dziewczyna pisała że mdłości przeszły jej dopiero pod koniec 5go miesiaca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa blagam,ja od kilku tyg poza serkiem topionym nie jem nic! Po wszystkim mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja genetyczne usg mam 2 sierpnia, trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mdłości nieco zelżały, ale nie przeszły zupełnie. Póki co kończę opakowanie kwasu foliowego i przejdę na jakieś witaminki. Polecacie coś konkretnego? W poprzedniej ciąży brałam Matruelle, ale było mi po nich niedobrze. No i to było 5 lat temu, może teraz są jakieś lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Mar Tuska ja się pytałam teraz ginekologa jakie witaminy mam brac (oprocz kwasu foliowego) a on powiedział ...że mam jeść dużo warzyw i owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×