Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość gośćMycha
Ja będę musiała mężowi opisać rzeczy na wyjście dla mnie hahaha Bo ostatnio przyniósł prawie to o co prosiłam. Zdziwiona byłam, bo mąż przyniósł mi torbę z rzeczami, posłali mnie pod prysznic a potem oddali mu moje ubrania włącznie z butami i kazali zabrać do domu. Dopiero w dniu wypisu przywiózł. Ja też jestem na końcu listy, ale powiem Wam że już mam dosyć. Po nocach baby disco, w ciągu dnia ciągle zasapana, chociaż dziś akurat trochę lepiej jest ale już się śmieje że jestem ociężało sfoczała;) Majka a jak oceniasz Wojewódzki, ja się kiedyś horrorów nasłuchałam potem się podobno poprawiło, ale nie wiem jak jest teraz. Mój lekarz prowadzący ma w nim dyżury ale nie mam jakiegoś specjalnego parcia żeby na niego trafić szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Hej mamuśki :) ja ciągle w dwupaku. Wpadam w paranoję, non stop wydaje mi się ze coś mi leci, chodzę do toalety i sprawdzam kilkadziesiąt razy dziennie. Już mnie to zaczyna bawić. Teściowa zwariowała, zaczęła ur******ać jakieś kontakty i załatwila mi położną która ma czuwać nade mna w szpitalu. Nigdy nie bylam zwolenniczka takich rozwiazan i z własnej kieszeni grosza bym nie wylozyla ale skoro to prezent to narzekać nie będę. Dziewczyny cieszę się razem z wami waszymi szczęsciami, póki co widzę że dominują cesarskie cięcia. Najważniejsze ze szczęśliwie zakończone. Mam nadzieję ze na dniach dołączę do rozpakowanych m amusiek. Ściskam Was kobitki bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Fressia, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Fressia to w zasadzie juz sie mozesz w tabelce przenies. :D trzymamy kciuki Gosc Mycha w zasadzie porownac nie moge bo w miejskim rodzilam 11 lat temu. Tam jednak bylam sama az do prawie partych. W wojewodzkim od razu pod kontrola z ktg. Przy partych widzieli ze skurcze sa za krotkie , od razu podali oksytocyne i jakies 20-30 min pozniej sie udalo. O wszystko pytali, w zasadzie mam tylko zal ze nie cieli, ale oni tu odeszli od tego i nie tna zadnej, z tego co rozmawialam z dziewczynami. Za to na dzien dobry podali nospe. U mnie wygrala panika o malucha. Ale zabrali mi go tylko zeby pomierzyc i zwazyc, srodek nocy to byl i w sumie tylko na czas szycia i podania witaminy K. Wszystko robia przy matce, od kapania, przez szczepienia, konczywszy na badaniu sluchu. Porownujac obydwa porodu, ten byl trudniejszy, a za razem lepiej zaopatrzony, a przez to krotszy. Tylko ze tamten 11 lat temu, wiec porownanie zadne. Paulina tez tak mialam, tylko mnie zamiast to bawic , napawalo strachem, ze to wody odchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mama Sophie (przyszła mama) . Gratuluję wszystkim mamusiom już rozpakowanym i życzę dużo sił i zdrówka. Mnie w sobotę tak od 10:00 -13:00 ten trzymały skurcze (ale bezbolesne ) I baaardzo mocny ból w tyle pleców - już myslałam ze sie zaczyna Bo to znak przed porodu. ...ale ustało wszystko. .może I dobrze bo do 27 jeszcze mnóstwo czasu ale juz czekam z ustesknieniem na TEN dzień; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w każdym szpitalu jest tak że mąż zabiera Twoje ciuchy wyjściowe i dopiero przynosi je gdy wychodzisz ze szpitala. Chodzi o bakterie na spodniach kurtkach i butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
fressia, Mar Tuśka - powodzenia jutro.3 mamy kciuki za szczęśliwe rozwiązania i czekamy na radosne wieści... Ciężka noc przed Wami, Pewnie nie będziecie mogły spać z wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Ja tez co chwile chodzę do łazienki, bo mi sie wydaje, że mi się sączą wody płodowe i ze całe tak stopniowo wypłyną, a ja się nie zorientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Szimena z tego co wiem to wiele kobiet cierpi na wyimaginowane odejście wód plodowych. Później będziemy to wspominać z uśmiechem. Najgorzej jest w nocy kiedy nie wiadomo czy to się śni czy naprawdę coś leci a może po prostu się spocilysmy. Nie wiem jak reszta z Was ale ja teraz na samej końcówce strasznie się pocę w nocy. Do niedzieli jak nic się nie ruszy mam się stawić w szpitalu na badania. Młodej chyba dobrze w brzuchu bo czuję się dużo lepiej niż jeszcze kilka dni temu. Nic nie zapowiada rozwiązania chyba że to cisza przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam zupełnie inaczej bo w tej ciąży nie mam żadnej wydzieliny.. Zoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina na diecie - ja też się bardzo pocę w nocy, nawet soę bałam, ze mnie bierze jakieś przeziębienie. Mam też sporo białego śluzu i z tąd to ciągle uczucie, że przeciekam. A Ty jesteś po terminie ? Ja już praktycznie tylko leżę, za tydzień mam się zgłosić do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Mam to samo... Poduszka w nocy mokra, rogal z którym śpię między kolanami też. A śpię całkiem odkryta :) I wkładki zmieniam co chwilę, też myślałam że to wody, a to ten śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a ja mam do was pytanie, kto wam prowadzi ciążę? Co sie dla was liczy u takiego lekarza, ja niedawno wybrałam panią Beatę Chołys Duszyńską, przyjmuje w Nowym Targu i się tak zastanawiam na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Dziewczyny a jak to jest z jedzeniem po cc, pierwsza doba bez ? A pózniej ? , jak to wyglada w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Wydzieliny też mam sporo, widocznie to normalne. Czytałam ostatnio, że tylko u 10% kobiet wody odchodzą jako pierwszy symptom porodu. Nie jestem jeszcze po terminie, terminy mam dwa na 5 i 8.02 ale to czekanie doprowadza mnie do wariacji. Nie myślę o tym jest ok, tylko pomyślę co mnie czeka to z nerwow az mnie czyści. Zazdroszczę rozpakowanym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szimena Zaraz po samym cc to wiadomo kroplówki,kilka godzin po można się coś napić,ale na drugi dzień już normalne jedzonko.Wszystko też zależy od rodzaju znieczulenia ,czy ogólne ,czy miejscowe.Bo wiadomo,że po narkozie dłużej sie dochodzi do siebie no i zależy od samopoczucia pacjentki. Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Dziewczyny, jeszcze chwilka i każda z Was będzie miała swoje maleństwo przy sobie. Mar Tuśka, fressia - jak tam? Odezwijcie się jak będzie to możliwe...Mam nadzieję, że wszystko ok i tulicie już swoje skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Paulina, ja też mam termin na 8smego. Czuje się już jak kobieta czołg. Co nie zrobię to sapie jak stary dziad, praktycznie leżę i czekam. Od dwóch, trzech dni mam mega apetyt, nie wiem czy to z nudów, czy jak. Ciągle jem, mieszam smaki- szaleństwo. Jak tak dalej pójdzie to w ostatnim tygodniu przytyje z 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Też mam mega apetyt wcinam co popadnie. Na wagę wolę nie wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
U mnie już +16kg a jeszcze do porodu sporo czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Agii ja mam termin podobnie jak ty i tez 16 do przodu. Momentami czuje sie jak słoń. Mloda ma ciasno i wierci dupka, ale strasznie sie cisnie główka. Jutro ide do lekarza zobaczymy czy cos sie dzieje czy narazie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy sa foteliki 0-18 juz dla noworodkow? zalezaloby mi na takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiab25
U mnie +18 kg. Cieszyłam się , ze kręgosłup mnie nie boli w ciąży ale za wsześnie bo tak mi teraz daje w kość , ze to nie do opisania. Nie mogę nawet wstać z łóżka . Och... trzeca jakoś wytrzymać do rozwiązania.... ciekawe jak dziewczyny po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB25
U mnie +18 kg. Powiem szczerze, ze wyjątkowo mnie dziś wszystko boli. Pierwszy raz dopadł mnie ból kręgosłupa i ledwo mogę wstać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiia88
gość dziś hej czy sa foteliki 0-18 juz dla noworodkow? zalezaloby mi na takim Recaro zero 1 ale w specjalnej wersji "elite", która jest dla maluszków i ma wyjmowane nosidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Ze mnie się mąż śmieje że lewituje nad fotelem w aucie. Jak chociaz troche uciskam brzuch to mi drętwieje tak że aż boli, jak sie wyprostuje to.plecy bolą. Dobrze ze to jeszcze tylko miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Tuśka
Hej, dziewczyny. Zgodnie z planem zostałam rozpakowana 31 stycznia. Dominik ma 53cm i waży 3260. Spore zaskoczenie, usg pomyliło się bardzo. Łatwo nie było, troszkę się pokomplikowało, ale teraz już w porządku. Jestem słaba, zobaczymy, jak będzie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Mar Tuśka gratulacje!! Kolejne forumowe dzieciątko! :) Szybkiego powrotu do formy życzę. Teraz z każdym dniem będziesz się czuła lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Gratulacje:) szybkiego.powrotu do formy Tobie i maluszkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×