Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Piąta, teraz Ty świrujesz. Topik pomieści wszystkich, a już Ciebie absolutnie. Jesteś prawie współtwórcą. Nieładnie się tak migać. ;-) Za moich czasów MSa się już tylko wspominało, w tych wymienionych topikach. Przyszłam tu chyba zaraz "po". Zwłaszcza moja ulubiona "buła" na I rozpamiętywała. Właśnie, gdzie ona? x gość wczoraj Zawsze uśmiecham się na takie słowa. Niestety, wyrosłam już z poczucia misji, robię to, co mi się podoba. :-) Trudno jest narzucić mi swoją wizję świata. Bywam tu wyłącznie dla rozrywki, a nie po to żeby moderować topiki i zabawiać wszystkich. x Pierwotnie ten topik miał inny tytuł. To właśnie treść zdecydowała o zmianie. Nie rozumiem natomiast czemu ktoś jest zawiedziony, że to topik niemuzyczny. Proszę się nie powstrzymywać, możemy rozmawiać też o muzyce. x MS, jeśli postanowisz wybrać się też na arkę Noego, daj znać wcześniej. Będę wdzięczna. Miałam napisać (zobowiązana), ale goście zaraz podłapią. ;-) x Cześć kotko. Pusz wyspany? Wydepilowany? Uśmiechnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz whiski musi siedziec na forum , zeby nikt nie odbil jej malo stanowczego😴:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko, to można powiedzieć, że to taki bohater narodowy, a nie tylko domu. Jakiś czas temu gadałam z nim o uprawnieniach SEP, to mnie wyśmiał. Pewnie boi się konkurencji, zwłaszcza, że sam nie nosi szpilek i jest mocno owłosiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Myślisz gościu, że jak jestem ekshibicjonistką, to sprawisz, że wyleje się tu mój temperament? Nie jesteś w stanie mnie sprowokować. Wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mój plan leżenia kołami do góry wypalił mniej więcej tak samo, jak Mózgowi podbój świata. x Piąta, a występowałaś pod jakimś konkretnym nickiem czy wolisz o tym nie pisać?:) xxx "Bywam tu wyłącznie dla rozrywki, a nie po to żeby moderować topiki i zabawiać wszystkich." x Dokładnie to pomyślałem, tylko bardziej dosadnie. Może jeszcze powinniśmy rozwijać czerwony dywan i zatrudnić paparazzi? Jeśli ktoś zagląda i potrafi się zachować - jest tu mile widziany. Włażenie w butach i zaczynanie rozmowy od roszczeń nie jest rozsądne. x Whisky, masujesz moją próżność. Wiem, że zostawiam niezatarte wrażenie, ale nie sądziłem, że do tego stopnia, by snuć wspominki na mój temat:) xxx Miłego dnia, lecę otworzyć cokolwiek:) Na początek oczy, potem toitoia;) Flagi transparenty, kwiaty, orkiestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, nie wspominałam Cię, bo nie znałam. Same opowieści o legendzie, to trochę za mało na kisiel. :-P Słuchałam tylko wspominających. x "Miłego dnia, lecę otworzyć cokolwiek" x Miłego. Puszkę Pandory, zostaw sobie na koniec. :classic_cool: (te nawiązania do mitologii, uczynią z naszych słów, lekturę szkolną. :-O Biedne dzieci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, nie wspominałam Cię, bo nie znałam. Same opowieści o legendzie, to trochę za mało na kisiel. Słuchałam tylko wspominających" x A sądziłem, że moje stwierdzenie I am legend jest na wyrost, okazuje się jednak, że jestem skromny;) xxx "Puszkę Pandory, zostaw sobie na koniec. (te nawiązania do mitologii, uczynią z naszych słów, lekturę szkolną. Biedne dzieci.)" x Biedne dzieci uznają, że używanie trudnych słów o niczym nie świadczy;) Puszka się opiera (nie o maskę), ale mam młotek od Thora i palnik plazmowy od Zeusa, może ustąpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"okazuje się jednak, że jestem skromny" x Przy czym: obsikany, chory, niski, łysy, gruby... Skromny to trochę mało, żeby w ogólnym rozrachunku wychodziło in +. :-P x "Biedne dzieci uznają, że używanie trudnych słów o niczym nie świadczy" x Sądzisz, że ta pisana telenowela, nie będzie miała na końcu, jakiegoś podsumowującego morału? Coś w rodzaju: "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przy czym: obsikany, chory, niski, łysy, gruby... Skromny to trochę mało, żeby w ogólnym rozrachunku wychodziło in +. " x Skromność to kolejna z moich licznych niedoskonałości! In plus mam jedynie wredny charakter;) xxx "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne..." x Powiało chłodem:) Aczkolwiek naukowo udowodniono, że nic nie jest absolutnie czarne, to tak w kontekście stałej Plancka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. To o białym i czarnym, to cytat z mlaskającego przywódcy narodu. Wydaje się być idealnym podsumowaniem wszystkiego co do tej pory zostało powiedziane. x Mam Ubika. Pochylę się opalając. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, widzę że masz w sobie coś z pedagoga...;) Ten cytat znają chyba wszyscy prawdziwi Polacy oraz ci, którzy stali tam, gdzie ZOMO;) Czekam na Twoją opinię:) Czytalem go bardzo dawno temu, być może wrócę do niego. W ogóle to ostatnio dzieją się tutaj ciekawe rzeczy. Mały, 07 Grants, ubik - o którym swojego czasu ktoś już świętej pamięci mi powiedział, a w przyszłym roku będę w wieku tej osoby, włosy Helenki - wszystko się łączy. Może przekaz zawarty w ubiku jest bardziej prawdziwy niż można przypuszczać?;) Miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
"Jesteś prawie współtwórcą. Nieładnie się tak migać" Dzięki Whisky. To prawie zaszczyt być rozpuszczoną do grupy "współtwórców" w której widziałam tylko Ciebie i MSa. Dlatego nie będę się migać, a pozostanę jedynie przy braku odpowiednich okoliczności czasowo- nastrojowych ;) MS, Luśka W./z W. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, a miało nie. Znów musiałam uciekać przed deszczem. I mimo, że na rowerze, to całą drogę siedział mi na plecach. Miałam błoto nawet we włosach. Została mi kawa, ubik i ładnienie się przed środą. Już profilaktycznie boli mnie głowa i to na samą myśl o jutrze. x Strzeliłam szybką retrospekcję i znalazłam swój pierwszy temat na kafe. Ma dokładnie dziesięć lat. Z tamtego okresu pamiętam tylko komiczne (ze wspominanych tu czasem osób). Potem chyba dopiero z 2011, i to były fajne czasy. "Buła", Piąta, Cicho Baby... Potem długo nie bywałam w tej części forum, nawet przelotnie. x Koniec z sentymentami. :-P MS "Whisky, widzę że masz w sobie coś z pedagoga" x Przesadziłam z tą oczywistością? No trudno. ;-) Nie mam nic z pedagoga, jeśli już, to coś ze "złej" guwernantki: szpicrutę i koszulę zapiętą na ostatni guzik. Na tak ostatni, że czasem trudno ślinę przełknąć. ;-) x "Może przekaz zawarty w ubiku jest bardziej prawdziwy niż można przypuszczać?" x Dopiero zaczęłam, więc trudno mi się odnieść. Może masz na myśli jedną z teorii o czasie? To, że czas nie jest liniowy? Czy bardziej coś o pomieszaniu zmysłów, świtów, prawdy i fałszu, zacieraniu się granic? Chyba, że to, że ktoś tu jest półżywy, albo raczej półmartwy? :-P Dobra, skończę pogadamy. :-P x Piąta, notuję wymówki. Serio chcesz wykorzystać wszystkie w tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne to i ja pamiętam:) Intryguje mnie wcześniejsze wcielenie piątej:classic_cool: Whisky, skonczysz to pogadamy, a co do Twoich przygód na rowerze to była taka piosenka Czerwonych Gitar "Błoto we włosach, potargał wiatr...";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj, jak w każdy piątek miałem mnóstwo roboty. A ponieważ po każdym piątku jest wtorek, to dzisiaj też czeka mnie sporo pracy. Tak czy inaczej miłego dnia:) Kiedyś to były czasy bez "x" między wierszami... Whisky, jak spodobał Ci się ubik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeceniłeś moje możliwości organizacyjne. ;-) Jeszcze nie skończyłam. Jak skończę dam znać. Teraz też chyba można rozdzielić wiersze. Przynajmniej kiedyś był na to trik, ale sporo bardziej skomplikowany od "x". Miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Whisky, gdzie Ty wygrzebałaś ten topik? Wiem skąd pisałam tamte słowa, ale ani jednego nie potrafię połączyć ze sobą. Widać ówczesna ilość przerosła jakość i stąd taka czarna dziura w moim brain storage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×