Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość gość
Dlatego szukam kobiety ktorej ta samotnosc nie przeszkadza - jasne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10 / 10 dno i to beznadziejne temat tak zrobiony zeby kazda odrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky nie zatrybilas wątku to on ma cię wybrać i masz być uległa a nie, ze mu narzucasz co i kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie gdybym była facetem to bym się skusiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestes golebiem robiacym na etacie nie porownuj sie do biznesmema bo ja teraz siedze w Agnil a Ty Agnlie znasz tylko z telewizji" x To nie ja szukam żony na kafe, o ile tego nie zauważyłeś:) Powiem więcej, o "Agnlii" to w ogóle nie słyszałem:) Gdzie jest "Agnil" też nie mam pojęcia, to coś w stylu Sing Sing?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha to akurat całkiem niezłe ci wyszło ;) zgrabniutko nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak piękne modelki czy aktorki sa same mimo ze chca z kimś byc czy piękne kobiety które znamy tak samo ja mimo możliwości nie znalazłem nikogo kto by spełniał te warunki. Chętna dziewczyna napisz wiecej o sobie i jak chcesz to podaj maila, odezwę sie jesli faktycznie spełniasz warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego szukam kobiety ktorej ta samotnosc nie przeszkadza - jasne zasady" x Nie zapomniałeś o kilku innych "drobiazgach"? Czyli o urodzeniu Twojego dziecka i rezygnacji z wpływu na jego wychowanie, do tego intercyza i pompowanie w siebie bliżej nieokreślonych ilości wody, a także karmienie piersią bez względu na możliwości? Jak również rezygnacja z hobby i szlaban na wyjścia? Na swoich "spotkaniach biznesowych" też zapominasz o istotnych elementach kontraktu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Nie przeszkadza samotność"? i chcesz żeby taka kobieta dała Ci potomstwo? Przepraszam bardzo, a jakie wartości maluchowi przekaże? zdajesz sobie sprawę, że kwestia wychowania rzutuje na jego przyszłość? Dziecko, to nie rzecz, to nie zabawka, którą sobie mozna mieć, trzeba jeszcze je mądrze wychować i przekazać wzorce, które przekazuje oboje rodziców, mama i tata. Nie masz pojęcia, co to jest ciepło domowego ogniska i własnie dlatego mi Ciebie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmyśliłam się. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie o to jaką książkę czytałeś ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie samotna. Chodziło mi o to, ze szukam kobiety ktorej nie przeszkadza, ze bedzie mnie widywała co pare dni. Będę miał z nia kontakt telefoniczny bedzie sie widywała z jej rodzina, moja rodzina m, koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliaaaaaaaaa to jaaaa
Dlaczego szukasz na kafeterii...jest wiele portali randkowych? Czy np. Szybkie randki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uznaje porali randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliaaaaaaaaa to jaaaa
Dla mnie samotnosć nie bylaby taka strasza a przypuszczam że z czasem to by sie zmienilo. Jestem ciekawa na ile Ty bylbys ulegly i czy pod wplywem drugiej osoby potrafilbys sie zmienic? Ludzie czasami latami żyja osobno wyjeżdżajac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak samo jak piękne modelki czy aktorki sa same mimo ze chca z kimś byc czy piękne kobiety które znamy tak samo ja mimo możliwości nie znalazłem nikogo kto by spełniał te warunki" x A możesz wymienić kilka samotnych modelek i aktorek, które chcą z kimś być a są same? I chciałbym zwrócić Ci uwagę, że chyba nie jesteś modelką lub aktorką, więc porównanie jest co najmniej chybione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że "casting na żonę" Pana biznesmena przebiega burzliwie :) Znalazła się jakaś "panna" odpowiadająca podanym kryteriom? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Będę miał z nia kontakt telefoniczny bedzie sie widywała z jej rodzina, moja rodzina m, koleżankami" x Przecież miała jej nie przeszkadzać zmiana miejsca zamieszkania, a jednym z Twoich warunków jest jej siedzenie w domu, to jak ma się spotykać ze swoją rodziną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo to nie układ. Myślisz, że jak masz kasę to możesz stawiać warunki? Zrobisz jej dziecko, a później może się zakochasz? :D Masz coś z głową koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce aby moja kobieta dbala o dzieci a gdy wroce w czasie snu dziecka popuszczala mi swojego kakowego oczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"whiskyzjarmuzu dziś Rozmyśliłam się. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie o to jaką książkę czytałeś ostatnio" x Ups. Była inteligentna kandydatka, spełniająca warunki. A teraz już too late, I'm afraid:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS to słabe, istnieją samoloty, samochody a nawet helikoptery i jachty co to za problem spotkać się z rodziną, przyjaciółmi niezależnie od miejsca zamieszkania :) nawet dla osob nie posiadających platynowej karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy ja znam. Z modelek Barbara Palvin Z piosenkarek Rihanna Jest jeszcze masa pięknych kobiet zdradzanych przez brzydkich mężów. Do tej grupy można zaliczyć Ciarę i Beyonce. Uroda nie gwarantuje powodzenia w związku. Irinę Shayk facet zostawił dla dużo brzydszej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła się jakaś chętna, bo już nic z tego nie wie wiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cieniutki jest nasz byznesmen! stanowczy zapedzil go kat jak male dziecko! hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×