Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość gość
Zaden inteligentny mezczyzna nie MYSLI TAK PRYMITYWNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują mnie portale randkowe i mam swoje powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za brzydki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z falowanymi włosami
wiesz co, wolę już jednak tego psa. Nie każe mi pić wody, co ja kaczka?! I lubi się szczepić, opowiadał jak miał szczepionkę na parwowirozę jak był szczeniaczkiem i podobało mu się. Apeluję dziewczyny, na sponsora tylko pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka piekna pogoda a ten brzydal sie kisi w tanim hoteliku i udaje byznesmena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko sumując to jak nękanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna pogoda moze jest w Polsce w Uk przecięta dzis, bez słońca. Jakby ktos z was pracował większość miesiąca i w domu był tylko gościem widziałby jaki luksus miec dzien kiedy nigdzie sie nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo Greya za mało możliwości do zaimponowania;). Nie, ze jakoś specjalnie neguje Autora bo zabawny jest w tych swoich wytycznych i opisach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to widocznie mam uboga osobowość" x To już zostało ustalone, może teraz potwierdzisz, że jest niedziela?:) xxx "Nie interesują mnie portale randkowe i mam swoje powody" x Ale korzystasz z kafeterii jak z portalu randkowego. Naprawdę nie widzisz w tym sprzeczności?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę proszę wybierz mnie, będę robić wszystko co zechcesz za ten hajs, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu kobiety mnie porównują do greya? Grey chciał sexu, wyuzdanego sexu nie słyszałem nic o dziecku. Nie śledzę tego nie czytam takich książek ale raczej z greya mam niewiele. Sex to nie priorytet tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szuka takiej której hobby będzie karmienie piersią i picie dużej ilości wody" x To nie mógł tak od razu napisać??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz tego chce tez zeby robila mi rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, załóżmy, że znalazłeś odpowiednią "kandydatkę". Ona rodzi dziecko, karmi je piersią, karnie pije wodę itd. No a po roku zaczyna mieć dość życia pod dyktando i zaczyna coraz więcej wychodzić, zostawiać dziecko z niańką, nie sypiać z Tobą itd. Co wtedy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Grey chciał sexu, wyuzdanego sexu nie słyszałem nic o dziecku. Nie śledzę tego nie czytam takich książek ale raczej z greya mam niewiele" x Skąd wiesz, czego chciał Grey jeśli nie czytasz takich książek?:) A skoro o tym mowa - co czytałeś ostatnio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha o fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakby ktos z was pracował większość miesiąca i w domu był tylko gościem widziałby jaki luksus miec dzien kiedy nigdzie sie nie wychodzi" x Ja pracuję przez większość roku, ale ostatnio nudziłem się chyba w szkole podstawowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już spieszę z wyjaśnieniami ;) Grey chciał kontroli nad życiem drugiej osoby, sex stanowił wartość dodana ;) podobnie jak u ciebie temat dziecka. Czytam wszystko tylko w różnych okolicznościach różne książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczy atakuj skutecznie, Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczy! Brawo, brawo, brawo Ty! Przygloopowi trzeba pokazac gdzie jest jego miejsce! Nie kazdy wierzy w te bajeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kazdy wie o co mniej wiecej chodziło w tym filmie/książce nawet jesli nie oglądali/czytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:49 - nie uważam swoich postów za atak. Punktuję dziury i brak logiki w prowokacji, asa w rękawie zostawiam na koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliaaaaaaaaa to jaaaa
Napisz dlaczego podróżując po świecie poznając nowych ludzi ie możesz znaleźć odpowiedniej kobiety. Z tego co napisaleś wynika że twój status pozwala Ci na wiele i każdy powinien sie do Ciebie dostosowac. Czytajac o dzieciach oczekujesz karmienia piersia natomiast nie Rozumiem dlaczego odrzeucasz szczepionki? Napisz jakim jesteś czlowiekiem jaki masz charakter jak spedzasz wolny czas, masz rodzeństwo, rodzine, znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało Stanowczy film był nawet dwie części mocno słabe i nawet w tym przypadku przegrywające z książka ;) A książki jako czytadło na plaży super :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo Zaden inteligentny facet nie mysli tak prymitywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być imbecylem żyby pisać takie bzdury? Nawet jeśli to prawda, to chcesz komuś zafundować samotność w związku?Chore! Jaki przykład dasz maluchowi, które rzekomo miałoby przyjść na świat? Miłości, czułości nie kupisz za żadne pieniadze, to jedno, a dwa, to za 10 lat jak juz się napracujesz, to obudzisz sie z ręką w nocniku, albo z wycackana zimną s...i wtedy się cudownie przebudzisz. Aha i inteligentni ludzie nie nudzą się- nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba kazdy wie o co mniej wiecej chodziło w tym filmie/książce nawet jesli nie oglądali/czytali" x Równie dobrze możesz użyć argumentu, że każdy mniej więcej wie jak działa silnik spalinowy. Trochę to mało, żeby się wypowiadać na temat kolejności zapłonu, nie sądzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malostanowczy jestes golebiem robiacym na etacie nie porownuj sie do biznesmema bo ja teraz siedze w Agnil a Ty Agnlie znasz tylko z telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×