Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pecha.Kolejny raz się rozczarowałam.Mam dość wszystkiego

Polecane posty

Gość gość
ona jest ograniczona. żali się, że podbijają debile, a sama nie podbije do normalnego. :D tylko do tych przystojniaczków. a chuj jej w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18 11 Nie. Napisałam jakie mam wymagania. i piszę po raz kolejny. ze nie wybrzydzam W FACETACH BO NIKT SIE MNA NIE INTERESUJE, ZERO , NULL. i pisze kolejny raz tylko i wylącznie starsi 20 lat dzieciaci zonaci rozwodnicy zapraszajacy na seks bezrobotni nie potrafiacy normalnie skleic zdania, nieogarnieci, np zdjecia z browarem w reku i f**kiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18 23 ale jak moga wiedziec jaka jestem skoro nawet do mnei nie napisza lub nie zagadaja? a po czym mają rozpoznać czy narzucam cos? po moich zdjeciach? po krotkim spotkaniu 5 min (znajomy znajomego ktory jak mnie zoabczyl to wzial numer i mialnapisac) czy po czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię przystojniaczkow, lubię zwyklych facetow. i do takich podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rozwodników co masz? I do bezrobotnych nie długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro przecietni cie nawet olewaja -jesli naprawde= to nei pomyslalas ze ty jestes po prostu nieprzecietna czyli brzydka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, brzydka księżna tego nie pomyślała, nawet brzydule mają kosmiczne ego więc chuj jej w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy przyszło Ci choć raz na myśl tradycyjne biuro matrymonialne? Tam wszyscy są zweryfikowani, sprawdzeni, i rzeczywiście szukają drugiej połówki, do związku lub (w przyszlosci) do małżeństwa. Nie poddawaj się, i nie zadowalaj byle kim. Trzymaj poziom i goń wszystkich bawidamków, nieudaczników, leni, tchórzy , ruu/chaczy, wszystkich tych, którzy się boją kobiety na poziomie, albo by się do niej przykleili i na jej barkach łatwo przeszli życie. Na dobre rzeczy trzeba poczekać. Kiedyś byłam w podobnym stanie emocjonalnym jak Ty. Miłość przyszła nagle, i jesteśmy że sobą już wiele lat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bedziesz szukac tylko w internecie, na portalach randkowych, to...rozczarowań ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za ostatni wpis. Mam nadzieję że w moim przypadku będzie kiedys podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w to głęboko, bo sama to przeźylam. Moja znajoma przeżywa takie perypetie z panami poznanymi np.na Sympatii. Jest kobietą dojrzałą, pisze o swoich wymaganiach i za każdym zarazem wręcz "rzuca" się na daną znajomość. Filtruje, kokietuje, a potem...rozczarowanie. Stale robi to samo, i dziwi się, że nie wychodzi. Podpowiadam jej, by zaprzyjaźniła się z nowopoznanym mezczyzną, tak po ludzku , by ta znajomosc sie rozwijała naturalnie.. By faceta zweryfikowała. No , ale ona jest łatwierna. Ostatni pan prowadził podwójne życie, niby z żoną w separacji:):) haha.. Wierzyla mu na słowo, jak jakas małolata :) Jeśli coś nie wychodzi po raz kolejny, to trzeba zmienić metodę. Albo odpocząć i przestać szukać. Poczekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruu/chaczy, kobiety ich kochaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham seks z przypadkowymi goscmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko. rozumiem Cię. czekalas wiele lat na kogoś z kim chciałabyś stworzyć piękny zwiazek, ślub, dziecko. do wszystkiego doszlas, praca, mieszkania, samochód, życie na ponadprzecietnym poziomie. myślę że jest ci ciężko znaleźć nie dlatego że nie zaslugujesz.. tylko poprostu faceci boją się kobiet takich jak ty.. I faktycznie zostają sami "nieudacznicy" czy dużo starsi .. po rozwodzie itd.. tych nieudaczników lepiej sobie daruj oni uderzaja bo nie mają nic do stracenia, ci po rozwodzie z dziećmi są już sprecyzowani oni też często szukają tylko przygody i seksu i są starsi a tym samym pewniejsi siebie i smialsi więc też do Ciebie uderzaja... co to tych o których piszesz ktorzy ci się podobali to oni chyba boją sie nie sa gotowi na związek z kobieta taka jak ty bo też są ogarnieci więc tak jak Ty szukaja.. A że faceci kierują się głównie popedem.. to chcą jeszcze po drodze coś zaruch*ać .. z wiekiem jest coraz ciężej spotkać odpowiednią osobę .. kobieta po 30 ogarnieta życiowo ma prawo chcieć takiego samego partnera .. nie poddawaj się.. myślę że sama powinnaś napisać do tego faceta który podobno wziął twój numer a się nie odezwał.. a co do zaproszenia na piwo co w tym złego.. Ale skoro odmówił to odpuścić szukać dalej. może ktoś z przeszłości jakis znajomy ze szkoły.. jest wolny moglabys poszukac tam.. ja tez jestem sama mam 32 lata wiem jak to jest. byłam sama 5 lat poznałam faceta który mnie oszukiwal i wyszłam z toksycznego związku. nie szukam niczego na siłę.. mna też się nikt nie interesuje a podobno ladna jestem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że mnie rozumiesz. Dokładnie, szukam faceta takiego jak ja, na tym samym poziomie mniej więcej, zwykłego normalnego. Kiedyś, kilka lat temu było więcej wolnych, ale po 30stce się to zmienia, prawie każdy już kogoś ma, czesto rodzinę i dzieci. Co do napisania do tego faceta...boję się. Już nie raz źle się takie coś skończyło. Napisałam do kogoś i nic,,do innego i nic,, a miałam podstawy żeby sądzić ze mogę mu się podobać że się ucieszy jak się odezwę. Teraz sie boję. Po ostatnim odrzuceniu powiedziałam sobie że nigdy więcej, bo i tak nie mam szans. Właśnie siedzi online na jednym z portali a ja mogę tylko popatrzeć na zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie byc barddzo ciekawe skoro nikt was nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 30 -tce to żaden rarytas. Nie ma znaczenia tutaj twoja praca, mieszkanie, samochód. Mężczyzn naprawdę to nie obchodzi wbij (ty i inne tobie podobne tutaj) to sobie do głowy. Nie tego u kobiet szukamy! Rówieśnicy na ciebie nie polecą bo wolą młodsze. To dlatego podrywają cię starsi (leszczy i bez pracy pomijam). Ciało kobiety po 30 traci jędrność, tyłek flaczeje, piersi obwisają, zmarszczki na twarzy. Co w tym fajnego dla faceta 30-letniego? Kobieta jednak musi kręcić , podniecać, musi powodować że myślimy przy niej o seksie i wyobrażamy ją sobie nago.Twój najlepszy czas minął pogódz się z tym. Kobieta po 30-tce to "przeterminowany towar na wiecznej promocji". Tak już jest ten świat skonstruowany że czas jest bardziej bezwzględny dla kobiet niż dla mężczyzn. Twarz kobiety z upływem lat robi się coraz brzydzsza, u mężczyzn zmarszczki dodają jej jakby charakteru, powagi(choć nie zawsze). Takie życie nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie polecam Ci tego forum ze względu na niski poziom większości osób tu się wypowiadających. jeszcze 10 lat temu można tu było popisać poczytać opinie. teraz czytam same chamskie docinki czy to na swoich topikach czy na innych... z reszta przelecieć sama listę topików to już oczy ze zdziwienia się otwierają jako tu się zrobił smietnik.. nie można żadnej sensownej opinii przeczytać nawet nie ma tu konstruktywnej krytyki tylko chamstwo obrazanie i ranienie się.. kurde to ma być forum? poszukaj w Internecie są inne portale bo to jest smietnik. oczywiście nie bierz do siebie poprzedniego wpisu i innych złośliwych też.. ja też facetów nie oceniam po wyglądzie wystarczy rozejrzeć się po ulicy jakie przecietne kobiety mają ciekawych facetow.. gdyby one myslsly ze nie mają szans to sami Ci faceci by ich nie znalazły mam na myśli że facetow interesuja kobiety otwarte z poczuciem humoru pasją takie na luzie.. oczywiście patrzą oni na wygląd ale to nie oznacza ze jak wyglądasz przeciętnie to nie masz szans u pozornie lepiej od Ciebie wyglądającego goscia.. co Ci szkodzi zadzwoń do tego faceta spróbuj.. mówisz ze ma profil na portalu może napisz do niego pierwsza .. nic nie stracisz.. trzeba próbować nikt nie mówi o narzucania ale daj znak i czekaj na jego reakcje nie będzie to trudno spróbujesz z kolejnym.. nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha. Kobiety nie oceniają po wyglądzie dobre sobie. Naprawdę dobre. Tak, robią ostry przesiew na podstawie wyglądu właśnie tak do 28 max 30 roku życia. Wtedy kiedy są w kwiecie wieku i szczycie swej atrakcyjności. Wtedy spuszczają na drzewo wielu średnioprzystojnych no bo trzeba się cenić, cechy charakteru nie mają dla nich znaczenia. Lepsze ciacho nawet jak głupi jak but i jedyne co w życiu przeczytał to nalepka na butelce do piwa. Sytuacja się diametralnie zmienia kiedy pani wciąż jest sama ( z różnych przyczyn) po magicznej 30-tce. Wtedy o tak mając świadomość mijającego czasu i więdnącej urody skłonna jest do siebie dopuścić mniej atrakcyjnego partnera. Tylko kto by chciał być 5-tym wyborem/pocieszycielem/gościem z braku laku dla pani która wcześniej na takiego nawet nie zerknęła( a często wykpiwała). Mężczyzni mają coś czego barak kobietom. Honor. I nikt kto się szanuje nie będzie wchodził w związek(nie mówiąc o małżeństwie -zegar biologiczny pani tyka ) z osobą która cię będzie traktować jak jakąś nagrodę pocieszenia/faceta zapchajdziurę. Lepszy taki niż żaden myśli sobie kobieta.Przynajmniej mnie zapłodni i będę miała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej byc samemu, zero problemow z debilami i zero ryzyka pojawienia sie wstretnego rozdartego bachorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 Masz rację, jak autorka chce się zdołować, niech czyta te komentarze frustratów, którzy nie znając sytuacji oceniają i robią wywody. No chyba, że to forum dla jasnowidzów, to co innego. Tylko z takimi zdolnościami co na takim forum robią, zamiast zarabiać grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wczoraj dwa komentarze (20.29, 20.47). Czy przydadzą się autorce, trudno powiedzieć. Gość z 12.49 ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie madre wypowiedzi się przydadzą, bardzo dziękuje za zrozumienie i miłe słowa. Zauważyłam że na tym forum jednak większość wpisów jest nic nie warta, tylko czasami zdarzają się te normalne. Są osoby , które dopieor po 30stce kogoś poznały,wiadomo że kobieta w tym wieku nie spodoba się raczej 10 lat młodszemu facetowi na tyle żeby chciał z nią wejść w związek, z resztą sama nie chciałabym miec tak młodego partnera. Także wątek starzenia się u kobiet niepotrzebnie został tu przez kogoś poruszony. Problemem moim jest obojętność facetów wobec mnie a nie starzenie się co jest rzaczą naturalną i czeka każdego. A co ma do rzeczy to co w życiu osiągnełam? nic. ktoś zapytał do czego doszłam i jakie mam wymagania więc odpowiedziałam tylko na pytanie. czy jest mi źle samej? jest neutralnie, nie rozpaczam z tego powodu, tylko dołuje mnie ciągle powtarzający się schemat o którym pisałam wiele razy -zainteresowanie mną mija w momencie kiedy ktoś wezmie od kogoś mój numer ( w ciagu ost 2-3 mieśecy czekałam na 3 takich i czekałam a tam cisza) i się już nie odezwie itp ale od nieudaczników odpędzić się nei moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taki jak Ty i mam te same spostrzeżenia. Myślę jednak, że jako młodszy o 4 lata od Ciebie (jeśli masz 30) to ja znajdę kobietę swojego życia dopiero właśnie po 30. Taką, która już zmądrzeje życiowo. Moje rówieśniczki, te które mi się podobają ograniczaja swoje życie do Instagrama i imprezowania. Inne zaś studiują różne nowoczesne kierunki, tak na prawdę nic nie potrafiąc pożytecznego. Swoim statusem materialnym chwalił się przecież nie będę, bowiem nie o to chodzi. Ukrywam to, że mam 2 mieszkania i kilka innych źródeł dochodu. Mam konto na portalu randkowym, jest kiepsko, bardzo kiepsko. Ktoś tu mądrze napisał, że młode kobiety jeszcze mogą przebierać, dlatego być może lecą na wygląd, mają wygórowane oczekiwania. Ja szukam partnerki do życia a nie kogoś komu będę potrzebny na wyłączność, komu będę organizował życie i zapewniał rozrywki. Chcę kobiety, z którą podzielę się sobą i tym co mam. Również, najzwyczajniej brakuje mi bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jak niektórzy się obruszają że nie wszyscy na forum im słodzą, że piszą czasem ostro ale prawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to jest forum żeby pisać prawdę nawet jeśli bolesną. Pomaga w tym właśnie anonimowość. Nie mam na myśli tu obrażania. Większość jednak osób oczekuje słodzenia sobie nawzajem, przytakiwania i wyjadania sobie z dziubków zamiast przyjąć do wiadomośc***erspektywę innych osób na daną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×