Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o wiklinowych fotelach zamiast krzeseł przy stole?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam z technorattanu, wg mnie super sprawa, wygodne, szerokie, miękkie (poduchy) i przede wszystkim z oparciami pod łokcie. Minus - zajmują sporo miejsca (bo nie wsuniesz pod stół), ale u nas nie przeszkadza, bo salon mamy bardzo przestronny, no i trzeba dobrze dobrać wysokość stołu, bo takie krzesła zwykle są niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wsuwałam w sklepie pod blat z takimi samymi nogami jak u nas i się mieszczą. A to że szerokie to dla mnie plus, bo chcę żeby było wygodnie posiedzieć nawet parę godzin ciągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy pod blatem identyczne koziołki jak na tym zdjęciu z biurkiem, tam gdzie jest jeden pomalowany na zielono. Tylko u nas jest oryginalny sklepowy ciemno szary kolor. One są wyższe niż podłokietniki. Te krzesła Evo są bardzo ładne, ale dużo droższe, węższe i też wymagają poduch, a ja nie chcę aż tak dużo płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiszkam
Jak najbardziej są odpowiednie jeśli chodzi o salon czy też taras. Sama ostatnio po przeczytaniu artykułu na http://infoklodzko.pl/meble-plecione-na-taras-i-do-salonu/ Zdecydowałam się na zakup mebli plecionych, meble w takim stylu cieszą się dużym zainteresowaniem i długą żywotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola4534

Jeśli chodzi o krzesła do salonu, to ja wzięłabym tapicerowane ze Scandicsofa.pl mają tam super modele 😉 Jak najbardziej polecam. A i jeszcze mają takie fajne krzesła z podłokietnikami. Warto do nich zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×