Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Gość wodny psikulec
Dziewczyny! Zdjec (raptem 2sztuki ze spotkania z Logosm i troche innych) jeszcze nie przeslalam bo oczywiscie dalej sa w aparacie. Musze sie zmobilizowac i wgrac je na dysk ale ciagle zapominam. Mamali, bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku! Wiem, jak ja sie denerwowalam w ciazy po przeziebieniu z wysoka goraczka a co dopiero takie chorobsko z antybiotykami. Logosm - przeciez jestesmy tutaj tez po to zeby sie wzajemnie "obarczac" wiec absolutnie nie miej wyrzutow. Jak sie wygadasz to bedzie Ci lzej. A moze zamiast znosic fochy prezesa wezmiesz urlop? Na temat Giertycha i jego pomyslow to wlasciwie nie mam juz ani sily ani ochoty sie wypowiadac... zbyt zenujace. Za to wczoraj stwierdzilismy, ze wlasciwie tylko Reksio jest bajka bez podtekstow (co jednak zweryfikowalismy po chwili) bo jezeli chodzi o kazda inna to w kazdej wzorem Teletubies mozna znalezc podteks seksualny. Oczywiscie wyglupialismy sie szukajac rzeczonych podtekstow i mocno puszczalismy wodze fantazji :) :) :) Dynia, duzo zdrowia! Fisa, pomysl ilu doroslym ludziom zostalo bazgrolenie? Ja osobiscie naleze wlasnie do takich :) Nikii, Shalla - ja tez czekam na wrazenia ze spotkania. Spadam bo glodomor sie obudzil. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatka! Przepraszam - racja - komentarz byl Elffikowy :) Tak, czytalam rzecz jasna o aferze Teletubisiowej ;) I choc program wcale nie przypadl mi specjalnie do gustu (Franio zakochany!) to komentarze na temat jego pro-homoseksualnych tresci wydaja mi sie tak idiotyczne, ze wcale nie dziwie sie, ze prasa swiatowa smieje sie z nas do rozpuku! ;) Co do rysunkow Frania - mam niestety problem - nasz aparat fotograficzny poszedl do naprawy i jedyne co moge, to... zeskanowac rysunki na czarno-bialo. Najbardziej ucierpi na tym strazak, bo zniknie jego czerwony helm... Chyba, ze wolisz zaczekac az naprawimy maszyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamali cudowne wiadomsci,trzymajcie sie ciepło ❤️ Kuk ale macie przejscia z tymi imionami.Niezle,mo·ze zdacie sie na przypadek i małą przyniesie sobie sama imie z kalendarza ;) Mi ostanimi czasy z takich dzienych imion spodobała sie Fiona ale to tylko wariant dla obcojęzycznych ,własnie z takich imion od dziecka szaleję za imieniem Chiara ,mam nawet takie rysunki jak malowałam rózne dziewczyny i podpisy pod nimi to jest Chiara :) Dzisiaj jadę do gina z wynikami i zobaczymy co powie.Trzymajcie kciuki. Logosm,jeszcze raz to stwierdzę,ze masz super wychowane dzieciaki.Chodzi mi o ta akcje z hospicjum,brawa dla Michasia !!!!Tak dla równowagi dodam,ze moja siostrzenica za pieniadze z komunii ,kupiła sobie telewizor plazmowy do swojego pokoju :O:O:O Jak dla mnie bez komenatarza :O Co do Giertychowych rewolucji to może jego chore pomysły .przyniosa odwrotny efekt i młodziez dobrowolnie sięgnie po Gombrowicza czy Witkacego jako po owoc zakazany,jest nadzieja i szansa ;) Fisia ,to super ze cieciorka Ci podeszła.Ja tez dzis robię.Co do imion cos znaczących to własciwie każde niesie za sobą jakies znaczenie ;) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia - no wlasnie moj malzonek szaleje za imieniem Chiara i lamie sie powoli, ale mnie kojarzy sie ono z pewna dosc nie lubiana kolezanka z pracy i ... W sumie, jak sie zastanowic - bardzo ladne imie i dosc optymistyczne. Tylko szkoda mi, ze nie ma polskiego odpowiednika a Klara nie podoba sie Gabrysiowi. Oj, czuje, ze Mala dostanie imie z rozdzielnika ;) :p A Fiona - super! Mam do tego imienia slabosc od filmu Cztery wesela i pogrzeb ;) Byla tam taka super Fiona! Ubawila mnie Twoja uwaga na temat Gombrowicza, Witkacego, etc - no fakt! Owoc zakazany jest zawsze slodki, niewykluczone wiec, ze efekt bedzie wlasnie taki, tyle, ze ... przebiegly Giertych nie stworzyl czarnej listy, tylko po prostu \"zwolnil uczniow\" z obowiazku czytania tych lektur... Swoja droga, ciekawam co zamierza wetknac na te liste w ich miejsce - dziela zebrane Dmowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Kuk, nie wiem czy pamietasz ale ja tez mialam wielkie perypetie z imieniem dla Zuzy. Kazde imie zenskie oprocz mojego wlasnego (no niestety...) nie podobalo mi sie a chcialam jak najpredzej sie zdecydowac zeby jakos upersonalizowac dziecko w brzuchu. Poza tym caly czas bylam przekonana, ze bede miala chlopca, dla ktorego imie juz bylo dawno wybrane. Nawet po tym jak juz doszlismy do porozumienia w tej kwestii to wybrane imie nie rzucalo mnie na kolana a raczej bylo rozsadnym wyborem. I co? I teraz mam poczucie, ze nie moglismy wybrac lepiej i nasze dziecko nie mogloby nazywac sie inaczej. Wierze, ze z Toba tez tak bedzie bez wzgledu na to czy imie wybierzecie teraz czy juz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamali
Dziewczyny dzięki za pozdrowienia. Co do pomysłów Giertycha... moja młodzież ze szkoły doszła do wniosku że widać sam biedak miał problemy z przebrnięciem przez te pozycje i tak głęboko to w nim tkwi (tj ten uraz...) że teraz z sadysfakcją znosi te straszliwe lekturki... niektórzy z młodych się cieszą ale inni twierdzą że tak naprawdę to jeśli nie przeczytają tego teraz to raczej nie zrobią tego w dorosłym życiu ze względu na brak czasu i zmęczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatko, napisz gdzie uwazasz, tylko napisz! bardzo jestem ciekawa... A od kilku dni Jasiek rysuje po kilka postaci na raz. Zapomina wtedy o raczkach a nawet nozkach, bo najwazniejsza staje sie relacja pomiedzy nimi... no tak mnie sie wydaje :) Dynia, odezwij sie po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w brzuchu mieszka Franek :) Ta wizyta zadzialala na mnie jak pewnego rodzaju psychoterapia,kurcze jakos sie tak wewnetrznie uspokoilam.Wyniki TSH ten na tarczyce mam co prawda nieco zawyzony jak na ciaze dlatego dzisiaj kontynuowalam badania.Ale jestem dobrej mysli,z reszta co ma byc to juz bedzie.Najwazniejsze,ze chłopaczysko zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia :) Chlopczyk :) cudownie :) jakos udaja sie Wam same parki :) swietnie, ze maly zdrowiutki :) a wyniki - mam nadzieje, ze te powtarzane beda nieco lepsze .... logosm - ja tez radzilabym urlop - jesli to mozliwe - w imie czego masz sie tak meczyc ???? A Michas - cudowne dziecko ... podziwiam i jego i Ciebie :) Myshko - ostatnio ocenialam prace moich wychowankow pod katem prac Jaska - i nie uwierzysz !!! niektore rysunki KOPARY nie byly tak dobre jak Jasia ... pprzypominamm,ze ja mam grupe 5 latkow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokonczylam bo wpadl moj brat z prezentem dla malej na dzien dziecka :) oczywiscie niektore prace byly znacznie bogatsze, mialy wiecej szczegolow itd - ale kilka bylo na zblizonym poziomie jak prace Jasia, a 3 nawet znacznie ponizej ...a wszytskie moje dizeci sa w normie intelektualnej i prawidlowo sie rozwijaja :) wg mnie moze nie koniecznie musiscie szukac psychologa dzieciecego - ale jakies kolko plastyczne dla malych dzieci (w moim miescie sa od 4 lat ale pewnie z otwartymi ramionami przyjeliby i mlodsz 4edizeco o zdolnosciach Jasia) byloby wskazane :) Dobry plastyk fachwo ocenilby zdolnosci Jasia i pomoglby nimi pokierowac :) Szkoda marnowac potencjalnego talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze zyczenia dla wszystkich maluszkow z okazji ich dnia :) 🌻 U nas dzien dziecka zaczal sie wczoraj i jest pod znakiem koni :) mala uwielbia ostatnio kucyki pony i ogolnie szaleje na punkcie koni (jechala juz na koniu w siodle i bryczka) wiec dostala glowjnie to :) tylko chrzestny sie wylamal :P i patrzac na jej reakcje na prezent od niego - dobrze zrobil :) Po poludniu male ma obiecane lody i wyprawe do amfiteatru, gdzie przez caly dzien beda jakies wystepy ...s zkoda ze mam akurat popoludnie w pracy ... zmykam szykowac sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Brzdacow! :)❤️ Dynia! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)! Te usmiechy sa oczywiscie z radosci, ze z Wami wszystko ok, ale tez troszke z powodu imienia, na ktore sie zdecydowaliscie :)! Mnie baaaardzo sie podoba! ;) PSikulcu - dzieki za slowa pocieszenia - ja wlasciwie wcale sie nie martwie, bo wierze poniekad, ze Mala ma juz imie i ze to imie \"objawi\" sie nam w ktoryms momencie samo. Tak bylo przy Franku i na pewno powrorzy sie przy niej. Poniewaz jest bardzo energiczna osobka, nocnym markiem i wiercipieta to imie musi jakos odzwierciedlac jej charakter... I wczesniej czy pozniej zorientujemy sie kto jest w moim brzuchu :) Mamali - co za rozsadni uczniowie! :) Czy dobrze rozumiem, ze uczysz w szkole? A czego i w jakich klasach? Elffiku - co za bogaty program rozrywkowy! A tak z ciekawosci - jaki prezent kupil Amelce jej brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Nasze słodkie aniołki z okazji Waszego święta samych radosnych chwil, zabawy i odkrywania świata życzy ciocia. Elffiku zgodzę się zTobą , że Jaskie ma zdolności plastyczne i tez bym go na jakieś kółko plastyczne zapisała. Dynia- tak się cieszę ze wszystko jest w porzątku i mam nadzieje, że ta podwyższona tarczyca to tylko jakieś strachy- no i będzie parka :):) Dziewczyny ja mam jak Kuk nie mogę isc po prostu na urlop- tak ja pracownicy- ja mam kontrakt :( a to jest umowa cywilna, która takiego czekoś jak urlop nawet nie przewiduje :( tak, że to zawsze jest dobra wola drugiej strony. Ale wczoraj bo wyżaleniu się WAm poszłą do prezesa i powiedzialm STOP takiemu zachowaniu i wiecie co- on nawet nie zadawał sobie sprawy ze swojego zachowania ( tak twierdzi) ipowiedział mi, żedla niego to jest jak rozwód i potrzeba mu trochę czasu na oswojenie się z tą sytuacją. Umówiliśmy się , że do końca czerwca przychodze do biura zeby sprawy wyczyścic, a nastepnie bede dostęna pod telefonem, jak bedzie mnie ktoś potrzebował.:) Stachu złapał jakąś wirusówkę i ma 40 stopni ale znosi to godnie. Mam nadzieje, że po 3 dniach mu przejdzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Duzo zdrowia dla Stacha, ze tez dopadlo go w Dzien Dziecka... Pech. Dynia, a jakie masz to tsh? Robilas tez ft4? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka. Duża buźka dla naszych Maluszków, ale równie gorące uściski dla nas samych, dla tej cząstki nas, w której jest ciągle dziecko. Tak krótko i torchę bez ładu i składu, ale dopadli mnie właśnie idianie i razem z nimi straszniasta migrena. Dynia, no właśnie, tsh to za mało, aby ocenić czynność tarczyny, konieczne są jeszcze conajmniej wyniki hormonu ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, gratulacje! ❤️ Najlepsze zyczenia dla wszystkich dzieci, duzych i malych :) Elffiku, dzieki za to co napisalas o rysunkach Jaska, dzieki Tobie wiem jak to wyglada na tle innych dzieci... Wez jednak pod uwage to, ze on rysuje te koparki tak jak rysuje, bo jest nimi zafascynowany (chodzimy codziennie patrzec jak pracuja prawdziwe, niedaleko od nas, a czasami nawet, wieczorna pora, tata podsadza Jaska zeby zajrzal do srodka i obejrzal sobie te wszystkie dzwignie, malo tego, kilka razy sie zdarzylo ze siedzili obaj w takiej koparce :) ). Nie znaczy to jednak ze moge Jaska poprosic o narysowanie czegokolwiek badz, i ze on to naruje tak wspaniale ! Tymczasem... Jasiek nie chce spac w dzien. wlasciwie zasypia tylko przy okazji spaceru w wozku badz samochodowej wycieczki. Czy ktores z dzieci zrezygnowalo juz z popoludniowej drzemki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamali
Kuk! Ja NIE UCZĘ w szkole tj nie jestem dydaktykiem. Jestem psychologiem, któremu młodzież jakoś ufa bo przychodzi pogadać i wypowiada swoje poglądy bez obaw że ja je jakoś ocenię ze szkodą dla nich. W gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej integracyjnej. U mnie mówią rozsądnie bo ja im nie zadaję prac na ocenę pt co autor miał na myśli i dlaczego tylko to co ja myślę że miał... Pozdrawiam! Dynia GRATULACJE CHŁOPACZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSHKO.....Kuba już od roku nie sypia w dzień tylko czasem na spacerze no i zawsze w samochodzie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, pada, pada i pada. Pada tak bardzo, tak czesto, tak duzo, ze w koncu zaczelismy sie przystosowywac i traktowac deszcz jako norme. Juz nie wiem czy to dobrze, czy to zle. Faktem jest, ze od kilku dni wszystkie nasze spacery odbywaja sie w strugach deszczu... Jaskowi to zupelnie nie przeszkadza, a ja po prostu przebieram go wielokrotnie i tylko butow (suchych) juz nam nie starcza :D Przed chwila wrocilismy z nad rzeki (a wlasciwie z nad rwacego gorskiego potoku, na brzegu ktorego moje dziecko siedzialo na mokrych kamieniach i bylo zachwycone jeszcze bardziej, niz podczas normalnej pogody) Dodam, ze generalnie jestesmy jedynymi spacerowiczami w okolicy :) A z Jaskiem toczymy ostatnio takie mnie wiecej \"rozmowy-lancuszki\": Jasiek (podczas wspolnego ogladania Bolka i Lolka): Co robi Milord? Ja: Bierze kapiel. Jasiek: Co to kapiel ? Ja: To jak zanurzamy sie w wodzie, zeby sie umyc albo dla zabawy. Mozna sie kapac w wannie, w morzu albo w basenie. Jasiek: Co to basen ? Ja: to taki specjalny pojemnik, do ktorego wlewa sie wode, zeby potem sie w niej pluskac. Jasiek: Co to pojemnik ? i tak dalej i tak dalej.......... kilka takich lancuskow dziennie na tysiace tematow. Akurat ten zapisalam, wiec cytuje doslownie. Pytanie \"dlaczego\" uslyszalam z ust Jaska na razie tylko jeden jedyny raz, ale slowo daje, ze pytania typu \"co to ... ?\" sprawily ze zaczelam gleboko zastanawiac sie nad definicjami calej masy rzeczy i zjawisk. I wiecie co, ciesze sie z tych rozmow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko,Jagoda też raczej zrezygnowała (ku mojemu ubolewaniu) z dziennej drzemki.POtem dopada ja taki meczliwy nastrój-kryzys godz.17 ale juz potem sie ozywia do wieczora.Spi wlasciwie tylko w foteliku samochodowym. Dziewczyny ,co do wyniku Tsh to mam 2,28 przy normie 4 ale dla ciężarnych norma to 2 także jest ciut za wysoki.FT3 I FT4 robiłam wczoraj ,wyniki odbieram w poniedzialek.Nie ukrywam ,ze po tym co poczytalam w sieci nie jest mi za wesoło :( Troche sie zdołowałam ale nic to musze czekać. POzdrawiam Was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dynia :( nie wczytuj sie za duzo - info nie zawsze bedzie adekwatne do akurat Twojej choroby - a moze zdolowac na maxa (wiem cos o tym) Jakies 3 tyg temu babci wyrwalo sie przy Amelii, ze nasza 50-letnia ciotka byla w czerwonej mini z \"cipa na wierzchu\" (powtarzala slowa bylego meza owej ciotki) Mala natychmiast podchwycila wiadome slowo i przez ok. 3 do 5 dni operwowala nim z upodobaniem Potem jej przeszlo ... az do dzisiaj ... scenka z dzis ze sklepu : przyszla nasza kolej na zakupy Pani ekspedientka do Amelki: - dzien dobry aniolku. Co u Ciebie slychac :) Amelka po chwili zadumy: -Mama ma cipa, ja mam cipa ...... o tuuu mam ...... reakcji ludzi z kolejki pisac chyba nie musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik o jacie nie mogę z Amelki :D Wypbrażam sobie jaka musiałaś mieć minę :D A Melcia z festynu z okazji dnia dziecka przepiekna:) Dzięki za fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamali
Dynia nie czytaj za dużo w necie, lepiej po prostu spytaj fachowców, bo możesz niepotrzebnie się zamartwiać. Ja któregoś razu zmarnowałam sobie prawie cały tydzień leżałam i ryczałam, bo lekarz zamiast konkretnie powiedzieć mi co mi jest ( a objawy były kosmiczne) wypisał mi leki dodając że silne i z górnej półki. A ja " mądra" dopadłam netu wbiłam nazwę leku i dowiedziałam się że wypisuje się go na objawy wodniaka błędnika (taki nowotwór). No to sobie wyobraż... Mąż nie wytrzymał mojego nastroju i zadzwonił do znajomego lekarza który sprostował informacje. Więc po prostu pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Dynia, uszy do gory! Ja jestem najlepszym przykladem, ze z choroba tarczycy da sie zyc i rodzic zdrowe dzieci. Grunt to opieka lekarska. Poza tym, na tym etapie ciazy Maluch ma juz swoja tarczyce, ktora produkuje hormony wiec polowa zmartwien odpada. Co za gafa, Dynia spoznione gratulacje! Sama chcialabym zeby wyszla nam parka. Super! Elffiku, ale Cie Amelia urzadzila! Z jednej strony umarlam ze smiechu a z drugiej wyobrazilam sobie siebie jako mame w sklepie podczas tej akcji. :) :) :) Karenko, przypomnij prosze od kiedy bedziesz w Polsce (od 10-go?) bo mi umknelo a nie moge sie doszukac na poprzednich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia - nie strasz sie internetem! Napisz szybciutko co Ci elkarz powiedzial po obejrzenu kolejnych wynikow! Wszystko bedzie ok! Patrz na Psikulca:) ❤️! Logosm - zaczynasz niebezpiecznie zblizac sie do mojego czlowieczego idealu :) Wielkie brawa za te rozmowe z szefem. A z drugiej strony - co to za odpowiedz, ze dla niego to jak rozwod???! Rozwody nie zdarzaja sie bez powodu ;) Myshko - Franek tez odmawia ostatnio drzemki lub, co gorsza, usypia o 18.00... Nie musze pewnie pisac, ze uspienie go wieczorem graniczy potem z cudem... Co do pytan - to u nas \"co to\" i \"dlaczego\" przeplataja sie ze soba w lancuszku. Bawi mnie to z jednej strony, z drugiej - stanowi niezle wyzwanie, bo, taj, jak piszesz, taki lancuszek pytan potrafi trwac pol godziny i dluzej... Mamali - masz swietny zawod! :) Elfiku - no comments odnosnie tekstu Amelki! :D:D:D JA chyba umarlabym z wrazenia. Na razie Franek podlapuje na szczescie teksty, ktore smiesza, ale nie zbijaja z nog w ten sposob;) I jeszcze nasz wczorajszy dialog przy jedzeniu - (Franek marudzi i chce odejsc od stolu, a jeszcze prawie nic nie zjadl.) - Mamo - chce jesc na stojaco! - Franiu, na stojaco pija sie kawe w barze, a nie jada obiad w domu. Zobacz - my z Tata oboje siedzimy, nie marudz Kochanie, tylko jedz\" - Ale ja chce Krecika! - Obejrzymy Krecika jak tylko skonczymy jesc. Prosz, jedz fasolke. - Ale to ja wlacze Krecika sam - powiada Franio zlazac ze stolka - Franiu! Wcinaj to miesko a potem pogadamy. Franio otwiera pieknie buzie, gryzie miesko, przelyka, po czym... staje przy mnie w rozkroku, zaplata rece na brzuchu i mowi: \"No, dobra, to teraz pogadamy!\" NA stojaco jada sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Kuk, mnie rozlozyl na lopatki Twoj argument, ze "na stojaco pija sie kawe w barze" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki na Ft3 i Ft4 no i sa w normie ,nie wiem co na to lekarz bo wizytę mam w środę. Dzieki bardzo za krzepiace słowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia ❤️! No coz... pewnie i lekarz sie ucieszy :D Psikulcu - no wiem - ale to taka lokalna specyfika :) Tu naprawde kawe w barze pija sie na stojaco i Franio tym wie, bo bywa z nami w barze w sobotnie poranki ;) Zebys Ty zreszta wiedziala jak ja nie cierpie tego zwyczaju! Mieszkam tu od prawie czterech lat, a wciaz, wchodzac do kawiarni mam ochote zasiasc sobie wygodnie do kawki i gazetki, a tu... tylko trzy sztywne barowe stolki do dyspozycji! W tej sytuacji nei dziwi zreszta chyba fakt, dlaczego z takim uporem ciagnelam Was do Camelota w Krakowie, prawda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cisza jak makiem zasial... A ja cala w skowronkach! ;) Udalo sie zreperowac nasz komputer, ma teraz nowy twardy dysk, duzo pojemniejszy niz stary i chyba odzyskamy tez cala stara \"pamiec\" :):):) I pomyslec, ze moj maz zdazyl juz zawlec mnie do sklepu z komputerami, gdzie upatrzyl sobie jakas nowa milosc! Elfiku! Amelka z tym makijazem wyglada jak ...maly elf! poprostu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×