Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Kochane dziewczyny, radosnych i spokojnych Swiat!! zdrowia, spelnienia planow i wiele wiele usmiechu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was byc moze juz jest ciemno i pierwsza gwiazdka lada chwila pojawi sie na niebie.... Wasze dzieci za kilka godzin zaczna otwierac prezenty... Z tradycyjnego punktu widzenia my dzisiajszy wieczor uczcimy przede wszystkim oplatkiem, ktory Tata przyslal mi jak co roku :) OGROMNY BUZIAK, Tato 😘❤️ Menu kolacyjne zupelnie nie bedzie przypominalo tego w Polsce :) Najbardziej nie moge doczekac sie jutra rana, kiedy to Jasiek znajdzie pod choinka prezenty :) Kurcze, ile radosci sprawilo nam szukanie niespodzianek dla niego, chowanie wszystkiego gleboko i pakowanie w ukryciu, tak zeby Jasiek zupelnie niczego nie zauwazyc, nie uslyszal... Zakladamy ze on rozumie wszystko i dlatego unikalismy jakichkowliek rozmow o \"kupowaniu prezentow\", bo prezentow sie przeciez nie kupuje, o prezenty prosi sie Mikolaja ;) Dobrych Chwil Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Dziewczyny! Zycze Wam (i oczywiscie Waszym Rodzinom) abyscie milo spedzily swieta. Radosci, spokoju, zdrowia, wielu wspanialych chwil, ktore ze wzrudzeniem bedzie mozna dlugo wspominac. U nas rodzinnie. Jutrzejszy dzien tez tak sie zapowiada. Mimo, ze nie wygladam jeszcze wcale na "babe w ciazy" to wyjatkowo trudno mi sie poruszac. Zakladanie butow stalo sie prawdziwym akrobatycznym wyzwaniem. Tak, dobrze myslicie, to skutek swiatecznego obzarstwa. Nie wyobrazam sobie co byloby gdyby swieta trwaly miesiac... Wpadlismy do domu tylko na godzine, zaraz biegniemy na spotkanie ze znajomymi w barze. Ja oczywiscie jestem dyzurnym kierowca. Cala reszta dba o to zeby oprocz jedzenia utrzymywac staly poziom alkoholu w ogranizmie, tlumaczac sie jego zbawiennym dzialaniem na trawienie... Kochane, przesylam swiateczne pozdrowienia i buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witajcie, Franiu, Stasiu- moc sedecznych życzeń dla Was od ciotki z rodziną Patrzcie tak niedawno zastanawialyśmy się co kupić na prezenty, a tu juz jesteśmy poświętach- jak ten czas szybko leci.......... przepraszam, że nie wpadłam złożyć życzeń- ale moj net w domu dalej nie działa i mam sieć tyllko w pracy. Wodny Piskulcu- to miałaś niezly ubaw- wożać lekko zamroczone towarzystwo. Elffku- a mozę rzeczywiście złodzieje mu ja ukradli- wielu moich znajomych w pociągach jest okradancyh, i mam takie wrażenie może mylne, że drużyny konduktorskie wspołpracują z nimi a u mnie w pracy dziś dzień powolny, a nawet bardzo powolny,ale to dobrze bo chwila wytchnienia w pracy się przyda A tak wogóle to gdzie jesteście- że Was nie ma ? wszystkie się przejadłyście i teraz nie macie siły pisać :) A Shalle to widzę, że przyjazd męzą całkiem wciągnął. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Przepraszam, ze dopiero dzis, ale problemy zdrowotne, kolomyja w biurze i spoznione przygotowania do Swiat przyblokowaly mnie tak skutecznie, ze dopiero w Wigilie wieczorem udalo mi sie otworzyc domowy komputer. Otworzyc, wejsc na skype\'a zlozyc zyczenia Siostrze, bratu i Myshce i ... stracic kontakt ze Swiatem po tym jak Franio z nagla przycisnal jakas kombinacje klawiszy, po ktorych komputer wyswietlac zaczal jak opetany komunikaty o bledach... :( Komputer nie dziala nam do tej pory - dzis wieczorem wpasc ma do nas znajomy -zlota raczka, moze pomoze... No dosyc juz tych tlumaczen. Zamiast nich, skorzystam z obecnosci w biurze i podziekuje Wam pieknie za zyczenia Swiateczne i wspaniale zyczenia urodzinowe dla Frania:):):) Mam nadzieje, ze Wasze Swieta minely w pieknej i prawdziwie \"odswietnej\" atmosferze i ze nie rozbolaly Was brzuchy z przejedzenia. W Nowym Roku zycze wszystkim Wam, Waszym Maluszkom i reszcie Waszych Rodzin spelnienia marzen, zdrowia, spokoju i radosci na codzien! Bede o Was myslec cieplo o polnocy 31 grudnia! Mnie los doswiadczyl w tym roku okrutnie, bo przeziebienie zlapane od Frania skonczylo sie niestety antybiotykiem, ktory, poza innymi efektami ubocznymi wyjatkowo negatywnie oddzialywal mi na zmysl smaku. Rezultat - nie czujac (zapchany nos i zatoki) smakow i zapachow moich ulubionych potraw wigilijnych, czulam przez caly czas w ustach obzydliwy smak antybiotyku. Brrrrrrrrrr! Czy to nie wyjatkowo wyrafinowana tortura? Wczoraj zbuntowalam sie juz calkiem, odstawilam antybiotyk i mam nadzieje odzyskac smak zanim resztki smakolykow swiatecznych znikna z lodowki ;) Sciskam wszystkich i ... skladam jeszcze spoznione, ale bardzo serdeczne zyczenia urodzinowe Stasiowi!!!!!!!!!!! Kochany! Rosnij duzy i zdrowy. Madry i meski. Powazny i z poczuciem humoru! Moc calusow od Rodziny Kukow! ❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodizny dwulatkow
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------2 LATKA😴 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------2 LATKA😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------2 LATKA:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------2 LATKA:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------2 LATKA:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------2 LATKA😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------2 LATKA:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------2 LATKA:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witajcie, drogie Panie co się z Wami dzieje ?......... wczoraj mnie nie było a tu tylko jeden wpis KUk jak przygotowania do Sylwestra- idziecie gdzieś na bale, czy ten magiczny dzień spedzicie w domu ? My sami organizujemy imprezkę, bedzie bal zarówno dla Stacha jak i dla nas - bo przyjdą do nas znajomi z małymi dziećmi udekorujemy mieszkanie mnóstwem balonikó będą dzieci miały co zrywać :) Życze Wam wspaniałęj zabawy -wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, spełniania marzeń, żeby Was wszelakie troski omijały, żeby dzieci były zdrowe i bez złych nastrojów dwulatków pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie Baby! Logosm, widze, ze faktycznie niewiele z nas tu zagladalo w okresie swiatecznym... Kuk, dzieki za przemila niespodzianke :) Jak laptop ? Powiedzcie, jak tam nastroje po Swietach ??? Wczoraj Jasiek opowiedzial mi taka historie: \"Adrien mowil, ze Jasiek dotyka traktor... Jasiek patrzy Adrien przez okno\" [Adrien to jest Kuzynek, o szesc miesiecy straszy, ktory jest na takim etapie, ze nie chce absolutnie dzielic sie zabawkami] Ja rozumiem opowiesc Jaska tak: Adrien mowil ze nie chce zeby Jasiek dotykal traktora, wiec Adrien bawil sie sam (w ogrodzie), a Jasiek tylko mu sie przygladal.... I wiecie co, jakos tak dziwnie mi sie zrobilo, kiedy uslyszalam te jaskowa opowiesc... Jasiek oznajmil mi to bez zlosci, bez smutku, bez zalu, ot po prostu stwierdzil fakt... Zauwazylam ze kiedy Adrien zabiera Jaskowi swoje zabawki, Jasiek nie prostestuje (albo bardzo rzadko) i najczesciej po prostu sie na to zgadza... Czy Wasze dzieci tez tak reaguja, czy \"walcza\" o zabawke ? Z mala Sarah podobnych sytuacji nie ma... poza jednym wyjatkiem, a mianowicie kiedy chodzi o Misia Sary. Jasiek ukochal sobie tego Misia i za kazym razem, kiedy spotykamy sie z Sara prosi o niego, przytula i caluje. Ale zawsze kiedy Sarah chce swojego Misia spowrotem, prosze Jaska, zeby jej go oddal, bo to jest jej przyjaciel, bo ona go potrzebuje i to ona jest \"szefa\" w tej kwestii. I Jasiek oddaje... I uwazam, ze tak powinno byc, ze kazde dziecko ma takie zabawki, ktorymi absolutnie nie musi sie dzielic, nie musi, ale moze, jesli chce. Chodzi mi o to, ze kazde dziecko, wedlug mnie, powinno czuc, ze sa takie zabawki, o ktorych decyduje ono samo (to sie tyczy szczegolnie wlasnie ukochanych przytulanek), bo to daje mu poczucie bezpieczenstwa... Problem w tym, ze Jasiek nie ma takiej jednej jedynej ukochanej zabawki, i przez to ja nigdy nie moge odwrocic sytuacji i pokazac Jaskowi, ze jakas dana zabawka wroci do niego na pewno, jak tylko Jasiek o to poprosi... bo on nie prosi :) A co myslicie o kwestii dzielenia sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Myshko, Stachu ma swoje ulubione zabawki tj pluszaki ale ona zawsze są w łóżeczku i nimi się nie dzieli, ale całą resztą musi, nie zawsze to odbywa się w pokojowym nastroju. Niekiedy musze z nim walczyć żeby się podzielił jakąś zabawką, uważam, że musimy nauczyc dzieci dzielenia się- bo inaczej wyrsoną na samolubów. Stachu bardzo kocha abosolutnie wszystkie zwierzęta ....oprócz kur, to jest nie do uwierzenia co robi- jak taka nieszceśnica nawinie się pod jego nogi. On biegnie za nią w celu zadania jej śiertelnego ciosu( najbardziej ciekawi mnie skąd on wie , że trzeba ją pozbawić życia, żeby ją zjeść, i rzyczy za nieszcesną kura- mniam mniam, głaska się po brzuszku i mówi pycha. Jak ktoś przechodzi akurat to wdze jak się śmieje z niego- a ja nie wiem co o tym myśleć. Mąż uważa że to jakieś pierwotny instk myśliwego. aha jednym miesiem, które je to kurczak, za nic w świecie nie zje innego, co ja się z nim nawalcze, a on mi to nie kura beee i koniec jedzenia. ale mam dzis fajny dzień w pracy - laba laba i tylko do 13-stej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej :) Kuba dzieli się wszystkim nawet jedzeniem :) Sylwester samotny w tym roku i sama o 24:00 wypiję całego szampana :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ja rzeczywiscie czasami pisze chaotycznie... Jesli to nie wynikalo jasno z mojego maila, to chce to napisac teraz: ja tez uwazam, ze powinnismy nauczyc nasze dzieci sie dzielic. Jednoczesnie szanujac ich zdanie wzgledem tego co najbardziej kochaja... A tak troche na temat a troche nie... Ktos opowiedzial mi taka oto historie (pisalam o tym juz do Shalli w mailu). Otoz pewna mama prawie dwulatki nie mogla juz patrzec na zciachanego i wyswiechtanego Przytulaczka swojej coreczki (\"tyle pieknych zabawek na polce, a ona ciagle spi tylko z tym poszarzalym krolikiem\") i pewnego dnia po prostu wyrzucila go, a zrozpaczonej i zaplakanej dziewczynce powiedziala, ze przyszedl wujek X i zabral Przytulaczka. Pomijam fakt, ze wujek X poczul sie jak Najwiekszy Barbarzynca, kiedy male, zaplakane oczy spojrzaly na niego z ogromnym smutkiem... i ze nie znalazl zadnej madrej odpowiedzi na pytanbie \"Dlaczego?\" Nie potrafie sobie wyobrazic jak mama tej dziewczynki mogla zrobic cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... hm... dla tej mamy to marna satysfakcja chyba, a dla tej dziewczynki to byl koniec swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logosm, a czy Twoj Stasio oglada moze Prwanie Profesora Gabki? Bo tam w lasnie w odcinku o Krolu Sloneczko jest taka scena, kiedy Kucharz Bartolini goni koguta w wiadomym celu :) Moze to stad ? :) Jasiek mieso wcina.... gorzej z warzywkiem... dlatego fakt, ze wczoraj znowu (po wielomiesiecznej przerwie) zjadl brokuly i poprosil o dokladke uwazam za godny odnotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.....właśnie odebrałam grafik i od wtorku wracam pełna obaw do pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin, no to czeka Cie wielka zmiana w nowym roku! Trzymam kciuki. A jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin! i ja mocno trzymam kciuki!! 🌻 Wyslalam Wam maila z fotkami. Prosze o info, jak kogos pominelam. Z gory przepraszam. Myshko - odosnie dzielenia sie zabawkami, zgadzam sie z Twoim zdaniem. Trzeba sie dzielic i tego nalezy dzieci uczyc(tlumaczyc, pokazywac itd), ale nalezy tez dac mozliwosc podjecia innej decyzji. Nadka zachowuje sie roznie. Potrafi sie dzielic i oddac jakas zabawke, jesli inne dziecko akurat sie nia zainteresowalo, ale potrafi tez zawalczyc. Uleglosc to nie jest jej dominujaca cecha charakteru, o nie ;) To wielki skrot na ten temat! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko....na 1/2 etatu od 16 do 20 i jedna sbota w miesiącu 5 godzin.Za todzien do odbioru.Dosyć ciężka bo non stop z ludźmi i nie za biurkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikii, ja nic nie dostalam :( Kuk, snilas mi sie z cala rodzina :) Nie potrafilabym opowiedziec tego ze szczegolami, zostalo mi tylko takie glebokie wrazenie, ze to byl bardzo piekny sen... byliscie u nas wszyscy razem :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczyny......Kuba dziś udzielał wywiadu,który ukarze sie 2.01 w gazecie.Zapytany przez dziennikarza jakie ma postanowienie noworoczne odpowiedział : Kupić auto :) Usmialam sie no i zrobili nam zdjecie :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam za wiele czasu na rozpisywanie sie :( W Sylwestra podobnie jak Logosm urzadzamy w naszym domu,starzy znajomi i masa pysznosciowego zarełka + nasz przychówek :)Jest szansa,ze bedzie całkiem miło(bo ja zawsze bojkotowałam imprezy pod hasłem;SYLWESTER :O ) Piter wciaż pracuje takze moj dostep do sieci jest bardzo ograniczony,ale juz nie długo ;) Korzystajac z okazji chciałam Wam zyczyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku,duzo miłosci i optymizmu!!!!❤️❤️❤️ Jeszcze słowko o dzieleniu sie Jagody.Z tym bywa róznie.Generalnie jest uczona,ze wszystkim co ma (nawet ukochana Pluszawka {z tym,ze ta na krótka chwile]) musi si podzielic z kolegami/koleżankami.Nie powiem wychodzi jej to róznie .Czasem oddaje wszysko łacznie z obdarowywaniem buziakami,czasem upiera sie i nawet stara sie wyrwac z reki swój przedmiot .Uczymy jej ,ze tak nie wolno tłumaczymy itd. słucha uwaznie także jejst nadzieja ,ze nie wyrosnie na samolubna jedynaczke (póki co ;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i szkraby!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2007 ROKU!!! W tym roku spedzamy sylwestra w domu ale mysle ze bedzie sympatycznie:) Dziękuje za wszystkie zdjęcia, nieststy nie zrewanzuje sie, bo nasz aparat wciaz zepsuty:( Przesle Wam kilka fotek z 2 dnia swiat, zrobionych przez kuzynke i przepraszam za ich jakosc:) Jeszce raz wszystliego co najlepsze, podobno ten nowy rok bedzie wspanialy:DD Buziak;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAWCIE SIE DOBZRE ! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Dziewczyny! Duzo, duzo szczescia i spelnienia marzen! My po spokojnej domowej imprezce ale jeszcze w proszku. Wstalismy niedawno bo i polozylismy sie o 3.30. Jedzenia wyszlo bardzo pyszne a przed 24-ta zaliczylismy godzinne wyjscie zeby zobaczyc sztuczne ognie na rynku (tak naprawde to nie doszlismy na rynek tylko 10 min. od naszego bloku w miejsce gdzie byl dobry widok). Dziekuje za zdjecia! Shalla - imie krolika urzeklo mnie totalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam w Nowym 2007 roku, no i stało się jesteśmy o rok starsi a tot relacja z Sylwka Stachu zasną o 21 i nawet salwy o połnocy go nie obudziły ani dzieci, które dotrwały do północy- spał jak aniołek, ale zabawa ze znajomymi byłą przednia- wymysliliśmy, że soro robimy w domu to robimy pidżamowe party i wszyscy przyszli przebrani- zabawa przednia mówię Wam i dawno tak się nie uśmiałąm- każda para miala skecz przygotować i też tak się stało. Malutki nie wypał był z szampanem bo wystzrlił na pokoj ale coż wpadki muszą być, zresztą one dodają uroku imprezom :) Na drugi dzień tj w Nowy rok poszliśmy ze Stachem puszczać fajerwerki ale on się bał!!!!!!, sama nie wiem dlaczego, on się nawet sztucznych ogni boi , wiec wróciliśmy do domu żeby nie płakał :) a jak u Was było ? Wodny Piskulcu jak myslisz jest po co od poniedziałku jechać do Białki na narty ? mam juz wykupione tzn zapłaciłąm zaliczkę ale na necie widoki raczej nie zachęcające do szusowania pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Logosm, w Krakowie 7 stopni. Powyzej zera oczywiscie. Zadzwonie wieczorem do kolezanki z Nowego Targu i dowiem sie jak wygladaja (i czy w ogole jakos wygladaja) warunki narciarskie. Dam znac jutro czego sie dowiedzialam. Zapytam tez czy w poblizu sa jakies stoki sztucznie nasniezane. Ja osobiscie orientacje w tym temacie mam zerowa bo nie lubie zimy a co za tym idzie nie pociagaja mnie zadne sporty zimowe. Ale jutro zdam relacje co i jak. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) 🌻 Ja Sylwestra spedzilam z Nadia i z Mery. Mery to suczka, ktora wzielam na czas zabawy sylwestrowej mojej mamy :) Takze towarzystwo przednie ;) nie przywiazuje zbyt duzej wagi do tej nocy, wiec baaaardzo smutno mi nie bylo, tylko troche bardzo :P ;) Swieta tez jakos przezylysmy. Nadka nadaje im klimat, wiec mnie na pewno bylo lzej niz jej tacie :( Egzaminy mam w lutym. Znowu czekaja mnie 2 wyjazdy do Wawy. Tym razem jednak skorzystam chyba z autobusu. Co prawda, nie odpowiada mi za bardzo nocna podroz(ok.8-9godz.) i przyjazd w zasadzie od razu na egz ( po podrozy marze o kapieli, czyms cieplym do jedzenia, chwili oddechu), ale z drugiej strony kusi fakt, ze zajmie to wszystko ok.doby, a nie prawie 3. No i taniej. Bez noclegu i mozliwosci zagladania do sklepow ;) A przede wszystkim teraz pociagiem musialabym jechac z przesiadka!! Dziekuje bardzo. Teraz egzaminami jestem jeszcze bardziej przerazona, bo nie bedzie samowolki w zajmowaniu miejsc. Pokazujesz legitymacje, nr i siadasz tam, gdzie wyznaczyli ci miejsce. Chyba za duzo osob zdaje ;) nie powiem, scigac czy chociazby sprawdzac odp. z innymi, to nie byl bardzo duzy problem. Ja co prawda staram sie byc przygotowana, ale i tak duzo korzystalam z pomocy albo pomagalam innym. Przyznaje sie, ze bez zadnego, najmniejszego wsparcia, to chyba bym bez poprawek I roku nie zaliczyla.... :o Pomarudzilam troche o szkole i juz mi lepiej ;) sorry, jak przynudzam. Juz i tak uciekam. dobranoc!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×