Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Gość URODZINY DWULATKOW
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------2 LATKA😴 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------2 LATKA😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------2 LATKA:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------2 LATKA:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------2 LATKA:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------2 LATKA😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------czekam:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny, kurcze blade! wpadajcie chociaz odsapnac na chwilke i napisac jednym slowkiem co robicie! Zakladam, ze wszystkie jak jeden maz wsiaklyscie w swiateczne przygotowania :) Przysiadzcie na chwilke miedzy jednym oknem a drugim, miedzy uszkami a makowcem! Dla wszystkich zapracowanych ❤️ Elffiku, Logosm, Fisa mam nadzieje, ze to dla Was ostatni, a najdalej przedostatni dzien w pracy... Kuk, Psikulcu, u Was tez chyba juz koniec sie zbliza? Shalla, a jak tam u Was? Brakuje tu Ciebie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Mysho dokładnie to ostatni dzień pracy przed Świętami, niestety pomiędzy musze przyjśc, ale mysle, że będzie spokojnie, ale jak bedzie to życie pokaże. Bo dziś to jakaś apokalipsa- chciałam wyjśc na zakupy, napisać posta a tu ciągle cos się dzieje, ludzie sami chca kupować- tego ejszcze nie było mówię Wam poważnie- ja sprzedaje wysokiej klasy oprogramowanie i nieżle trzeba się natrudzić, żeby klineta przekonać, tak, że albo jest ten wzrost o którym mówią i piszą albo jakiś cud się zdarzył :) Do mnie już Rodzina przyjechała-jest super wesoło i radośnie za świąteczne przygotowanie dań zabiore się w sootę restę skończe w niedziele - bo uwielbiam jak w Wigilię pachnie pieczonym makowcem( syn zrobi wiec wyjdzie :) choinke też zwyczajowo ubieramy w Wigilię robimy to całą rodziną., a póżniej zasiadamy do stołu i to biesiadowanie trawa 3 dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ze sie odezwalyscie :) Milo jest wiedziec, co tam sie akurat u Was dzieje... My dzisiaj i jutro planujemy zakupic wszystkie prezenty. Oj, mile to zajecie, mile strasznie :) Tymbardziej, ze wlasciwie wiemy co i gdzie musze leciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro myshka prosi to ja sie odzywam wsciekla na maxa wczoraj mojemu mezowi ukradli (taka on ma wesje - ale mozlwie ze tez zwyczajnie zgubil) w pociagu telefon .... przed samymi swietami taki wydatek :( oboje mamy tel na abonament a umowa na jego tel ma trwac jeszcze 1,5 roku wiec musowo trzeba cos kupic ... juz samo zablokowanie starej karty i dostanie nowej to ponad 60 zl ... gdzie do etgo aparat telefoniczny ... ehhh Te moje szczescie wiecznie cos gubi, kladzie nie tam gdzie trzeba itd ... kiedys mnie wykonczy wrrrrrrrrrrrrrrrrr poza tym sama radosc - Amelia tak zachwycona pieknymi witrynami sklepow, wielkimiruszajacymi sie mikolajami otd, ze wczoraj spedzilysmy 1,5 godziny spacerujac wieczorem po ulicach w centrum miasta .... wsrod jej ocvhow i achow :) moze to dziwne miejsce na sapcer ale w miedzy czaseie kupilysmy stojak na choinke, jakies bombki - no i chodzilo mi o te piekne ozdoby, ktore tak zachwycaly mala :) ja dzis bylam ostatni dzien w pracy i MAM 10 DNI WOLNEGO !!!! :) cud sie stal i dostalam urlop miedzy swietami (zwykle go nie miewam) a co do szykowania swiat - ja praowie nic nie robie bo i tak cale swieta jestesmy w domu po zmroku Troche u jednych rodzicow, troche u drugich - i tak schodzi :) Zrobie tylko jakas salatke i ciacho zeby ze soba zabrac :) No a w wigilie wczesniej ide do mamy i razem bedziemy kleic uszka i pierogi (my zawsze jemy takie swiezutkie prosto z gara - nie ma mowy o mrozonych czy odgrzewanych) :) ide podszykowac obiad, nastawic pranie ... a pod wieczor bedzie chyba najprzyjemniejszy moment swiat - ubieranie choinki :) ciekwe ile mala bombek zalatwi .... w rpacy dzieci zbily 4 ... ale coz - przeciez to ich choinka i to one maja ja ubierac :) nie pani :) za radosc w ich oczach moglabym sama im dokupic bombek :) na szczescie wystarczylo to, czego nie da sie stluc - no i te ktorych udalo im sie nie sluc hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie odezwe :) musze sie przyznac ze przygotowania typowo swiateczne jeszcze mnie omijaja, mam tu na mysli gotowanie przede wszystkim. u nas w zasadzie juz od dawna potraw na stole jest niewiele, bo coz... nie ma komu jesc ;) rybe i rozne dania na jej podstawie lubimy wszyscy, wiec jej jest najwiecej na stole. Barszcz, salatki i tyle :) ciasta tez zawsze zostawalo mnostwo. Takze wigilia u mamy z moimi dziadkami, potem jedna ciocia z rodzina 3 pokoleniowa do odwiedzenia i po wszystkim. Dzis w koncu podrzucilam Nadyjke do babci i polecialam zalatwic rozne sprawy. Musialam jeszcze odwiedzic lekerza. Nadka bierze pewien lek wzmacniajacy, a mnie ostatnio przez 2,5 tyg bolaly szyjne (czy inaczej sie one nazywaja?? zuchwowe? kurcze nie wiem ) wezly chlonne, wiec postanowilam przy okazji i to pokazac. Nic juz mi nie dolega, ale gardlo mam ciagle (czyli od pazdzirnika) przekrowiwe, wiec lekrza skierowal mnie na badania alergologiczne. Wole, zeby to byla alergia niz nowotwor np.Jestem przewrazliwiona na punkcie wezlow chlonnych ;) Prezenty juz mam kupione ;) dzis i jutro pakowanie. Wczoraj ubieralysmy choinke. nadka pieknie wieszala ozdoby, zadnej bombki nie zbila, ale nadrobila to dzien wczeniej w pobliskim sklepie. Tez zachwyca sie swiatecznym wystrojem miasta. Ogolnie bardzo mnie to cieszy, ale jednak stanie 15 minutowe przy pieknie oswietlonym domu czy sklepie, czasem mnie juz drazni. Jest mi po prostu z czasem za zimno na takie postoje ;) W ogole musze napisac, ze Nadka zrobila sie eee.... malo grzeczna ;) o wszystko normalnie trzeba walczyc. O to, zeby sie ubrala, czy to w domu z pizamki w dzienny stroj czy na spacer. O to, ze najpierw idziemy tam, a nie w druga strone. O to, ze do babci nie dizemy, bo babcia w pracy, o to, ze trzeba pojsc teraz na poczte blebleble... staram sie jak moge byc elastyczna. w koncu mozna zmienic trase np. i zalatwic cos w innej kolejnosci, ale niekiedy nie da sie tak tego zalatwic i musze postawic na swoim. Stawiam wiec i znosze jakos mala histeryczke, ale niestety cierpliwosci i wyrozumialosci mam coraz mniej :( Mama twierdzi (zreszta razem z moimi dziadkami), ze Nadii przydaly by sie jakies \"uspokajacze\" czasami, np. herbatki. Sama juz nie wiem... moze maja racje? lekarz tez stwierdzil, ze maly z niej nerwus, ale powiedzial tez, ze to taki wiek, ze uklad nerwowy ksztaltuje sie do 3 r.z. i ze po prostu musze uwazac, zeby nie dac jej sobie wejsc na glowe, ze to minie... dynia - zazdroszcze Twojej kolezance porodu!! :) ale miala farta no!! musze uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Elffiku - nie wiem czy tak jest dalej bedziesz musiala to sprawdzic: Jezeli na policji zglosi sie kradziez telefonu komorkowego (aparat i karta sim) wtedy nie dotyczy cie zobowiazanie dotyczace pozostalego czasu do konca biezacej umowy abonamentowej i mozesz wtedy poprostu kupic nowy nr i aparat promocyjny np za 1zl - zgodnie z oferta. Minus, ze przepada numer - ja do swojego numeru jestem bardzo przywiazana bo mam go od 98 roku. Mialam w poprzedniej pracy takiego "kolege", ktory w ramach swojej dzialalnosci gospodarczej postepowal tak notorycznie. Ale koniecznie sprawdz czy nic sie nie zmienilo. Dzisiaj rzeczywiscie bylam w pracy ostatni dzien przed swietami. Po 14-tej sie odmeldowalam na plac targowy zrobic zakupy na najblizsze dni. Swieta u nas tez czesciowo u jednych rodzicow, czesciowo u drugich. Tak wiec niespecjalnie wiele mam przygotowan poza tym, ze jutro musze narobic krokietow z farszem z kiszonej kapusty - bo to zawsze moja dzialka. Na pewno bedziemy musieli zabrac do domu siaty z prowiantem dlatego tez kupilam oprocz smakolykow typu nerkowce, pistacje i morelowe suszki tylko produkty pierwszej potrzeby i takie, ktore mozna dlugo przechowywac. Dziewczyny - ja nie zazdroszcze, ja jestem ciezko przerazona porodem kolezanki Dyni. Gdyby mi sie cos takiego przydazylo mialabym traume do konca zycia... Katrin - koniecznie napisz jak wyszedl wypiek chleba. Bardzo mnie to interesuje bo tez, od pewnego czasu, szykuje sie do upieczenia chleba w domu. Logosm - u nas tez choinka moze byc ubrana w dzien wigilii. Absolutnie nie wczesniej! Mysh - czy Twoja Mama spedza u Ciebie swieta? Pieknie opisane Jaskowe wspomnienia... Shalla, pusto bez Ciebie! Ale rozumiem, nie czesto masz okazje spedzac czas z Mezem. Kuk, czekam na wiadomosci od Ciebie. Z Franiem juz ok? Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, Psikulcu, moja mama wyjechala wczoraj... Ona musi w koncu jakos podzielic swoj czas miedzy moja rodzine a swoja wlasna :) A dzisiaj dotarl do niej moj brat i tego strasznie jej zazdroszcze... Wyglada na to, ze jutro juz zadna z Was nie idzie do pracy! To cudnie! Elffiku, ale pieknie sie zlozylo, ze masz taki dlugi urlop :) Ja tez nie mam wielu przygotowan kulinarnych, bo choc - tak jak Wam juz wspominalam - glowny swiateczny obiad odbedzie sie u nas, to gotuje tesciowa. To jej przywilej. Zatem ona robi wszystkie kluczowe rzeczy, a mnie \"pozwolila\" zajac sie langusta i salata :) Juz chyba nie ma prostszych rzeczy do zrobienia :) dobrego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane! Ja jeszcze ciagle z pracy. Kuoilam jak dotad wylacznie prezent dla mojego meza i jestem naprawde przerazona - tak \"do tylu\" z przygotowaniami swiatecznymi nie bylam jeszcze nigdy w zyciu. Pedze teraz do domu i odezwe sie jakos jutro X! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek pycha :) Kubazjadł 1/2 bochenka i kazal jutro upiec drugi :) ferującswoją pomoc :) hahaha....... My jesteśmy sami na Swięta wiec wszystko na mojej glowie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk, nic sie nie martw, przeciez bedzie z Wami Twoja mama... albo juz jest! Razem dacie rade ze wszystkim :) Ja tez dla Myszonia prezent juz mam i dla Jaska. I dla prawie wszystkich (tych naszych nielicznych wszystkich :) ), no wlasnie, prawie... Jeszcze zostala myszoniowa siostra i moja M (znaczy moja polska przyjaciolka... jutro chcialabym jej zrobic niespodzianke... dla malej Sarah tez juz mam) A teraz jeszcze slowko na temat naszego nowego piecyka... Dziewczyny, nie macie pojecia, jak ten nasz piecyk mi sie podoba. I pomyslec ze wcale go nie chcialam... To bylo ogromne marzenie Myszonia, a ja pozostawalam na nie obojetna dopoki nie napalilismy w nim po raz pierwszy... Teraz, kiedy juz jest, strasznie sie z niego ciesze, chodze kolo niego, przysiadam, gapie sie w plomienie, nauczylam sie nawet sama w nim rozpalac i w ogole :) wieczory spedzam wlasciwie w jego poblizu... pokochalam to intensywne cieplo zimowa pora... pokoj, w ktorym stoi, zrobil sie tak cudownie przytulny... a my ciagniemy do niego jak misie do miodu :) a jutro moze upieke sernik............... jesli zdarze kupic ser :) dobrej nocy Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODZINY DWULATKOW
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------2 LATKA😴 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------2 LATKA😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------2 LATKA:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------2 LATKA:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------2 LATKA:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------2 LATKA😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------2 LATKA:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------2 LATKA:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODZINY DWULATKOW
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------2 LATKA😴 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------2 LATKA😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------2 LATKA:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------2 LATKA:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------2 LATKA:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------2 LATKA😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------2 LATKA:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------2 LATKA:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ---------------------------------------------------------------------------------------------- :-O Ojej! To bylo 10 minut za szybko!!! Musi byc po polnocy by byl juz 23 grudnia!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODZINY DWULATKOW
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------2 LATKA😴 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------2 LATKA😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------2 LATKA:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------2 LATKA:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------2 LATKA:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------2 LATKA😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------2 LATKA:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------2 LATKA:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ---------------------------------------------------------------------------------------------- :-O Ojej! To bylo 1 minuta za szybko!!! Musi byc po polnocy by byl juz 23 grudnia!!! :-D 😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️ 🌻🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANIU KOCHANY,ZYCZENIA NAJSZCZERSZE URODZINOWE CI SKŁADAMY!!!! Bądz silny i zdrowy do psot zawsze gotowy,wesoły i usmiechniety!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasinku Kochany,dla Ciebie dzis słoniki niosa barwne baloniki,bo na torcie zdmuchniesz dwa płomyki!!!!Wszystkiego najlepszego-urodzinowego!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wpadne sie z Wami rozprawić ;) Czasu mam niewiele na pisanine ,wpadam tylko i podgladam ;) Nie zebym była znowu taka zaaferowana przygotowaniami (troche markuje bo cosik mi sie nie chce) przygotowuje jedynie barszcz,siwtujemy u rodziców także mamy labę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! na poczatek wszystkiego najlepszego dla Stasia I Frania! Kochane chlopaczki - zycze Wam samych radości, usmiechu, zdrowka, pociechy z rodzicow;), duuuuzo prezentow od Mikolaja i ogrom, bialego, puszystego sniegu!! Nie odzywalam sie dawno poniewaz ciagle wszysy chorujemy. Dopiero wczoraj odstawilam antybiotyk Asi (miala zapalenie ucha). I dopiero od jakiegos tygodnia nie męcza nas (tzn malej;)) biegunki. Kurowala sie 2,5 tyg, a boje sie ze jak wroci do zlobka to sytuacja sie powtorzy. Chyba jednak nie sluzy jej zlobkowe jedzonko:( Ja sama jestem chora na maxa, nie wiem jak przezyje te przygotowania do swiat. Wszystko zaczelo sie jeszce 2 tyg temu, od umycia okien. Najpierw zatoki, potem bole uszu, teraz wszystko zeszlo mi do gardla..:( Ale bede zyla:DD heheh. W tym roku pierwszy raz szykuje wigilie sama i mam strasznego stresa, nie nie poradze, nie wyjdzie mi, nie zdązę, dam plame...Troche pomogla mi moja mama zdalnie, zrobila uszka i pierogi i dostarczyla do mnie pomrozone. Tesciowa swiezo po operacji... wiec same rozumiecie. I jeszce to chorubsko. Moj maz chyba zmienia prace z nowym rokiem i mam kolejne zmartwienie, czy nie bedzie to praca na 3 m-ce, jak zorganizowac odbieranie malej ze zlobka... W sylwestra zamiast sie bawic bede chyba myslec, myslec, myslec:) Nie skladam zyczen, mam nadzije ze uda mi sie jeszce wpasc na sekundke:) caluje i pozdrawiam z pachnacej piernikiem i makiem Wawki:) Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Moc urodzinowych usciskow dla bohaterow dzisiejszego dnia - Frania i Stasia! Chlopaki, duzo, duzo pomyslnosci i usmiechu! Caluje mocno w tym waznym dla Was dniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Franiu i Stasiu moc usciskow i serdecznosci w dniu Waszych urodzin! Zyczymy Wam wszystkiego co dobre, mile, radosne, kolorowe... Duzo milosci i zdrowka! Olek z mama 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Stacha i Franka! I najlepsze zyczenia szczescia, zdrowia, prostej drogi, wysokiego nieba, czystego serca, spiewajacej duszy ! Buziakow moc od Jaska 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A skoro juz jestem przy zyczeniach, to Moje Drogie zycze wam Wszystkich Dobrych, Spokojnych i Zdrowych Swiat... Niech zaden nierozwiazany problem, niezamknieta sprawa, nierozwiany konflikt nie wisi nad Wami. Porzadku w sercach i w glowach wam zycze Mysh ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także dzisiaj do Was zastukam :) Wszystkim Wam,zyczę światecznego ciepła i noworocznego szczescia!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalepsze życzenia urodzinowe dk,a naszych dwóch wcozrajszych jubilatów !!! ❤️ Staś 🌻 , Franiu 🌻niech choróbska omijają Was z daleka a dzieciństwo będzie najpiękniejszym dla Was okresem :) 👄 Wam wszystkim pragne życzyć zdrowych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia. Bardzo spóźnione, ale serdeczne życzenia dla Wiktora. Spóźnione, ale gorące życzenia dla Jagódki. Moc uścisków, radości i promiennych uśmiechów. Franio duża buźka z okazji Twoich urodzinek. Rośnij na dzielnego i wesołęgo chłopca. Miałam straszny kocioł w pracy i jak to bywa w takich chwilach \"nieszczęścia\" chodzą parami - Staś zaraził się od chłopca chorego na zapalenie płóc. Chłopiec wylądował w szpitalu, u nas skończyło się na zapaleniu oskrzeli i ropnym zapaleniu gardła. Na szczęście. Od kilku dni usiłuję wysłać mailem zyczenia swiateczne, ale outlook odmawia posluszenstwa. Dobrze, ze Wam moge je zlozyc ta droga: W dniu Bożego Narodzenia Pragnę złożyć Wam życzenia Szczęścia, zdrowia i miłości Niechaj pokój w Was zagości Niech gwiazdka Wam rozjaśnia mrok Z nadzieją wejdźcie w Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wszystkim naszym Solenizantkom dzisiejszym spełnienia marzen życzy Kuba z rodzicami :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla ,Tobie dzisiaj i Twojemu Mężulkowi składam najserdeczniejsze zyczenia imieninowe przeca dzisiaj imieniny Wygnanych z raju :) Wszystkiego najlepszego❤️❤️❤️!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chlopaki, Franiu i Stasiu, z okazji wczorajszych urodzin zyczymy Wam przede wszystkim przede wszystkim duuuuzo zdrowia!! samych radosnych chwil i zeby zawsze i wszedzie otaczala Was milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×