Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

To nie jest moja próżność, chęć zrobienia wrażenia. Też mam jakieś życie prywatne, dość poukładane nawet. Wydaje mi się, że tajemnicze kobiety są pociągające znacznie bardziej, jestem tego pewna nawet. ;-) A my ludzie, mamy inklinacje do idealizowania tego co nieznane. Dlatego nauczyłam się mówić, że wchłaniam, wydalam, sprzątam, a szpilki często zamieniam na trampki. :-) Nie ma we mnie żadnej magii. :-) Popracuję. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę nawet, że motywy mamy podobne, tylko działamy inaczej. Może to kwestia różnych doświadczeń, a już na pewno różnic (płci) w postrzeganiu świata" x Również tak uważam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku wylewania pomyj na mój durny łeb i to na kilku topikach, oskarżania mnie o Bóg wie jakie rzeczy, pod kilkoma czarnymi i jeszcze większa liczbą pomarańczowych nicków, angażowanie do pomocy w tym innych osób, cytowanie w negatywnym kontekście moich postów sprzed lat i teraz takie piękne słówko SPÓR ??? I zdziwienie ??? O w ...! Wymiękam pechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar 2012.02.26 Przykro mi kucharzu ale doskonale wiesz, że czerwone niki to tylko początkowo była moja robota. Zostało to wyjaśnione. Nie moją winą jest, że masz tu więcej wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety kucharzu. Przykro mi z tego powodu. tia iftar jest przykro..... akuratjezyk.gif ja tam jej bajeczki nie kupuję nie wierzę i nigdy nie uwierzę, że broniąc kucharza w wojnie prześcieradlano podjazdowej robiła to w ciemno ba- próbowała gryźć po kostkach osoby, które twierdziły to co dzisiaj twierdzi ona samajezyk.gif mysle, że po prostu ma świetny pretekst do wywołania kolejnej burzy bo jakby nie było na kafe wieje nudą no chyba, że naprawdę broniła pewnych spraw na ślepo i za swoją ślepotę teraz wini innychusmiech.gif poczytałam sobie jej wypowiedzi na nowym nicku i bawi mnie przeogromnie jej przytyk do saluta a propos giermkowania o wiele mniej bawi mnie pamięć o tym jak rzucała się do mnie i shatyna, że na forum publicznym wspominamy o prywatnych rozmowach aż chciałoby się powiedzieć słynne: ja pierdjezyk.gif (ale jednak się powstrzymam) i gdyby ci przyszło do głowy iftar pisać mi, żebym się nie wtrącała to przypominam ci , że całkiem niedawno komentowałaś i zaciskałaś kciuczki w moim "sporze" (smiech.gif ) z łowicielem i "bezlitosną" blondi zadałam ci też wczoraj pytanie jak często komentowałaś moje poczynania na pomarańczowo oczywiście postanowiłaś to przemilczećusmiech.gif bo sprzedać (byłego) kolegę można bez mrugnięcia okiem o swoich małych, pomarańczowych grzeszkach lepiej nie wspominać jezyk.gif ale doceń przynajmniej to, że ja napisałam to wszystko pod swoim nickiemusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajecie tak samo dobre jak krecenie awantur od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczy jest ostry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky,nie wymagaj lepiej dowodów bo byś mogla żałować,ale nie zniże sie do tego poziomu i nie wkleje tu czegoś od Ciebie jakie masz życie zj****e i szukasz desperacko faceta tutaj zadając się jednocześnie z wieloma bo żaden cię w realu nie chce,gdybyś byla taka spełniona jak probujesz się pokazać nie przebywała byś tu bez końca, od rana do wieczora i od wielu lat .Potrafisz tylko dużo gadać ,pouczać innych a sama z soba sobie nie radzisz ,żenująca jesteś i też nie raz pojechałaś na pomarańczowo ,hipokrytka:o Ty jesteś jak otwarta ksiega a nie tajemnicza więc o czym ty piszesz w ogóle.Trampki i sprzatanie ,bardzo ambitne zycie prywatne ,no to pojechałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj stanowczy bo sie nie znamy. A jak chcesz obrazac, to za chwile bedziesz pisal na dziale o pieluchach i skonczy sie ulanska fantazja. Macie pecha bo siedzi u was grubasek, ktory w trakcie spedzonych tu lat zalazl za skore wielu osobom. Dlatego musicie zaakceptowac ja z dobrodziejstwem inwentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stanowczy jest ostry" x Stanowczy nie może wyjść z podziwu, że są osoby, dla których kafeteria jest bardziej realna niż świat wokół nich:) Cytaty z 2012 roku? Ileż energii trzeba było włożyć w poszukiwania i to na skutek tak prostej prowokacji Whisky:) Do tego niezachwiana wiara w to, że na forum ludzie piszą prawdę jest porażająca. Ktoś naprawdę musi być tragicznie samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile energii? Wpisujesz w wyszukiwarke Iftar Kucharz i juz. Gdyby grubasek nie zglosil swoich postow do kasacji pewnie wyskoczylyby jej hejty z 2007. Mozesz juz wychodzic z podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zniżaj się, spoko. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała problemy z mężczyznami. Jeśli Ty sobie przypominasz, to proszę. x "nie raz pojechałaś na pomarańczowo" x Dowody. Jestem człowiekiem, który stara się żyć tak, żeby móc patrzeć w lustro. Ogarniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jesli decydujesz sie na opisywanie draski na bieliznie swojego kafeteryjnego kochanka musisz sie liczyc z dozgonna slawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie obrazaj stanowczy bo sie nie znamy" x Tak łatwo Cię obrazić, dziunia?:) xxx "A jak chcesz obrazac, to za chwile bedziesz pisal na dziale o pieluchach i skonczy sie ulanska fantazja" x Jaka Ty jesteś groźna, aż się spociłem z podniecenia:) Co jeszcze mi zrobisz, kotku?:) xxx "Dlatego musicie zaakceptowac ja z dobrodziejstwem inwentarza" x Dziunia, ja nic nie muszę:) I jeśli wydaje Ci się, że robi na mnie wrażenie Twoja pracowitość, to masz rację - wydaje Ci się. Po prostu muszę dalej przewijać stronę:) Naprawdę nie zamierzasz się leczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, kogucik się trafił :) A pozniej płacz, że nie da się pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No baa, obsrane gacie nie zostały wykasowane, ty tylko zbiorowa halucynacja kafeterian. Lekcje kłamania miałaś u Kasztana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Whisky tak myślałam, że do Ciebie ujada ten sam frustrat, który lata po kafe za mną." x Nie ifka. Mój nie robi "wklejek". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisałam Wam już, że zepsułam bruma w pierwszych 30 minutach użytkowania???" x Brak paliwa to nie jest usterka:P No dobra, co zepsułaś? Serwis online masz w pakiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile energii? Wpisujesz w wyszukiwarke Iftar Kucharz i juz" x Uważasz, że to nie wymaga energii? Z fizyki też słabo poszło? Masz w ogóle jakieś sukcesy na świadectwie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że to nie wymaga energii? Z fizyki też słabo poszło? Masz w ogóle jakieś sukcesy na świadectwie? Nie wiem ile energii wymaga od ciebie skorzystanie z googla, ale chyba strasznie dużo. Tym bardziej gratuluję sukcesów na świadectwie, musiały być odkupione nadludzkim wysiłkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na ero wrzuciłam zdjęcie, połowę twarzy, ktoś zrobił skleję, połowa wrzucona i odbicie lustrzane. Wszyscy mieli używania z rok. To było nawet pomysłowe. Sama śmiałam się widząc je, za każdym razem tak samo. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc yebnietym zeby umieszczac swoje jpg na forum:-O😴i jeszcze sie tym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×