Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Whisky, wybacz - to nie moja wina, że pomarańczowe fanki nie dorównują Ci chociażby elekwencją, bo o ilorazie nie mają nawet co marzyć:) Mogę się jedynie przyznać do winy w kwestii samego zainteresowania - ale po prostu taki już jestem, zwierzęcy magnetyzm to cecha wrodzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz jak trudno precyzyjnie trafić?" x Nie. Pokażesz? :classic_cool: x MS, one są lepsze pod każdym względem, tylko ja jako jedyna, przyjęłam strategię, że należy się starać. x Ciekawe kiedy nasz ulubiony SE doniesie, że ceny czosnku przekroczyły granice dobrego smaku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to jest pomysł na biznes: "antidotum w główkach i ząbkach"? Ile dziennie mógłbyś wywołać zauroczeń? Pytam, bo chcę wiedzieć, czy to będzie rentowne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Pokażesz?" x Nie pokażę;) xxx "MS, one są lepsze pod każdym względem, tylko ja jako jedyna, przyjęłam strategię, że należy się starać" x Nie idziesz z czasem, z postępem, z osiągnięciami, teraz w modzie jest leżeć i pachnieć;) xxx "Ciekawe kiedy nasz ulubiony SE doniesie, że ceny czosnku przekroczyły granice dobrego smaku" x Za takie teksty Cię lubię:) xxx "A może to jest pomysł na biznes: "antidotum w główkach i ząbkach"? Ile dziennie mógłbyś wywołać zauroczeń? Pytam, bo chcę wiedzieć, czy to będzie rentowne" x Antidotum powinno być tylko w czopkach. Nie ma, że boli;) Ilość zauroczeń zależy tylko od ilości obecnych:classic_cool: Ty zadbaj o frekwencję, ja zajmę się resztą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ty zadbaj o frekwencję, ja zajmę się resztą" x Mam sobie strzelić w stopę za kasę? Nigdy. ;-) Ale możemy podzielić rynek, jak już ofiara trafi się sama. Ja zajmę się facetami, Ty kobietami. Pieniądze ze sprzedaży czosnkowych czopków wezmę ja, bo lepiej rokuję. Nie jestem obsikana, ślepa i niska. No i jestem młodsza, może nawet ładniejsza... Ty jesteś tylko mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam sobie strzelić w stopę za kasę? Nigdy" x Możesz sobie strzelić w stopę gratis;) xxx "Nie jestem obsikana, ślepa i niska. No i jestem młodsza, może nawet ładniejsza" x Zaryzykuję twierdzenie, że na pewno jesteś ładniejsza - ja nie mam cycków:) O pozostałych imponderabiliach nie wspominając;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Możesz sobie strzelić w stopę gratis" x Fetyszyści by mi nie wybaczyli. x " ja nie mam cycków" x Też nie mam, chociaż powinnam. Tak wyszło. ;-) x Kupię sobie te buty na poczet naszego interesu. Pozwolisz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fetyszyści by mi nie wybaczyli" x Ale fetyszyści rzeźnicy byliby w siódmym niebie;) xxx "Też nie mam, chociaż powinnam. Tak wyszło" x No ale inne atuty posiadasz;) xxx "Kupię sobie te buty na poczet naszego interesu. Pozwolisz" x Ale od strażaka od zasięgu ogólnoświatowym czy jednak się pomyliłem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu Kusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale fetyszyści rzeźnicy byliby w siódmym niebie" x Co z tego, jak mam słabość do tych pierwszych? To takie inne "ale". x "No ale inne atuty posiadasz" x Nie jest wykluczone. ;-) x Nie. Zaczynam się Ciebie bać. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowo
Whisky to kusza,puszczalska z erotycznego ,na każdego leci :d wygnana z erotyka szuka szczęścia na uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaczynam się Ciebie bać" x Dopiero teraz?;) xxx A co do fettszystów, to nie powinno być tak, że oni mają mieć słabość do Ciebie, a nie odwrotnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "wygnana" jakoś mnie rozbawiło. :-D Nie wiem czemu. x "A co do fettszystów, to nie powinno być tak, że oni mają mieć słabość do Ciebie, a nie odwrotnie?" x Tak właśnie jest. W przeciwieństwie do cycków stopy mam. ;-) Lubię zabawy przy użyciu, stąd słabość do tych co mają słabość. ;-) x Jutro nie wiem jak będzie... Zależy od pogody. ;-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stąd słabość do tych co mają słabość" x Bezpieczne uzależnienie, chociaż za grosz nie wierzę w te braki, o których wspominałaś;) xxx "Jutro nie wiem jak będzie... Zależy od pogody" x Jutro będzie słonecznie, chyba żeby padało;) xxx Dobranoc, śpij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzira i k*******n jestes whisky. Siegnelas dna i nadal się poniżasz. Latanie za facetami na kafe jest żałośnie żenujaco śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubliżanie innym też jest żałosne ,każdy podrywa kogo chce ,nie wiem co cie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwal się gościu co nigdy nie ubliża,kuszą się podniecil i broni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem lesbą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lecę" Za następnym k*****m :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×