Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

"Nie wiem ile energii wymaga od ciebie skorzystanie z googla" x Można to policzyć, ale rozumiem, że nie potrafisz:) Dziunia, zdradź mi tajemnicę - chcesz coś osiągnąć czy tylko czujesz nieodpartą potrzebę kłapania dziobem? Naprawdę sądzisz, że za kilka godzin ktoś będzie pamiętać, albo wspominać sfrustrowanego gościa? Potrafisz napisać coś ciekawego, wdać się w rzeczową dyskusję na dowolny temat, czy jesteś ograniczona tylko do jazgotu? Umiesz się zalogować, żeby nie zmuszać adwersarzy to traktowania Cię jak całego tabunu pomarańczowej rewolucji czy to też Cię przerasta? Mam tylko nadzieję, że jesteś tak ograniczona jedynie na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzaj energię, może będziesz musiał dziś jeszcze skorzystać z googla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"coś z rozrządem" Zdechło zupełnie? Przypuszczam, że nie wiesz czy masz pasek, czy łańcuch? Mały silnik to w 95% przypadków pasek. Duże w większości na łańcuchu - bywa, że pada napinacz i łańcuch może przeskoczyć, co za tym idzie nie daje się odpalić. Jeśli po odłączeniu czujnika położenia wałka rozrządu wystartuje to prawie na pewno napinacz. Tylko lepiej tak nie jeździć:) Jeśli to Ford, to jest szansa na niewielki koszt, zawory zazwyczaj nie sięgają cylindrów. Gorzej jeśli to Opel:o W pozostałych przypadkach trudno powiedzieć, sporo zależy od silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oszczędzaj energię, może będziesz musiał dziś jeszcze skorzystać z googla" x Dziękuję za zainteresowanie:) Szybko zabrakło kontrargumentów, rozumiem że ciągniesz na rezerwie. Chcesz misia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakiś rozdzielacz za jedyne 3 tys złotych polskich." x Jak polskich, to lepiej, niż USD, czy EUR. Pocieszyłam chociaż trochę? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie lepiej 750 EUR niż 3000PLN?" x Lubię kiedy zmuszasz mnie do myślenie, ale żeby zaraz w poniedziałek... Zapodziałam gdzieś liczydła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To dziś jest poniedziałek?!?!" x W niektórych kręgach tak, ale nie przywiązuj się do tego zbytnio, bo: patrz stopka. ;-) Prawdopodobnie wszystko jest wymysłem naszych głów. Zoba, jak ładnie wymyśliłam sobie Iftar, a nawet kafe. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko ból głowy wymyślił mi chyba ktoś inny" x Ekhm... ten ból głowy to chyba ja wymyśliłem - ale to Twoja wina, bo przecież mnie też wymyśliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to Twoja wina, bo przecież mnie też wymyśliłaś" x Oszalałeś? Nigdy w życiu nie wymyśliłabym kogoś obsikanego! Nie kpij ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oszalałeś? Nigdy w życiu nie wymyśliłabym kogoś obsikanego!" x To już była indywidualna kreatywność wymyślonej przez Ciebie postaci, tak jak z bólem głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To już była indywidualna kreatywność wymyślonej przez Ciebie postaci" x Wczoraj byłam w lesie i nadziwić się nie mogłam jak wszystko to ładnie urządziłam, a dziś taki cios. Boję się pomyśleć do czego jeszcze jesteś zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka z Zielonego Wzgórza
Dzień dobry. Strasznie trudno się wyplątuje maki z włosów, wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra bedzie tego:D co wy tu? nie mozecie poczekac na mnie? produkujecie i produkujecie a ja leniwy przeciez jestem nooo i nie chce mi sie czytac zaleglosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos zrob w domu babo. Obiadu pewnie nie masz dla kogo gotować? To moze posprzataj, albo idz na spacer. Dla kogo te tematy zakładasz? Dla Ms? On i tak lata po calej kafeterii :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×