Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Błędny, mnie też smuci wtórny debilizm niektórych pomarańczy, ale co robić - niedoceniane i lelceważone w realnym świecie gdzieś muszą zaistnieć. Poza tym mają kisiel w majtkach, a to jak widać też nie pomaga w procesach myślowych i budowaniu zdań, dlatego zazwyczaj ograniczają się do jednego:) Mam na myśli, że do jednego procesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jasne. Dopisz sobie do CV. To o braku menopauzy też. x Cześć Błędny. :-) Jeśli o mnie chodzi, to powiem, że dawno przywykłam. Sam wiesz, jak bardzo jest mi to obojętne. ;-) Raz jestem "puszczalska", raz jestem "samotną babą, która nie ma szans na seks". Moja samoocena nigdy nie cierpiała z tego powodu. Na szczęście zadaję się z inteligentnymi ludźmi, którzy też nie budują sobie mojego obrazu, na podstawie wpisów pomarańczy. Więc jest git. x Chyba nagram ten film. Podobno warto nawet dla jednego widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedoceniane i lelceważone w realnym świecie gdzieś muszą zaistnieć. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos tak pamietam kafe zupelnie inne. niestety rozpieprzone przez wlasnie jad pomaranczy. wiesz ms zaluje kilku osob z którymi starcilem kontakt bo wlasnie takie pomaranczowe cos skutecznie rozpieprzylo system. pisanie przestaje cieszyc gdy wiecej czasu zajmuje ci obrona osoby która cenisz niz pisanie z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, chyba nie jest wam az tak zle, skoro Gruba siedzi tu jakies 10 lat+ i wyglada na zadowolona z siebie. Z czego wiekszosc czasu spedzila na hejtowaniu i kreceniu awantur. Zalogowana na flagowym, na szybko wymyslonym, a takze i z goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze, że to nie wzrost świadczy o wielkości" x Dobrze. I jeszcze coś! To "Mały" brzmi bardziej pieszczotliwie, niż "Duży" i to bez względu na stan faktyczny. ;-) x "Nagrywaj" x Najpierw poćwiczę. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym wnosisz ze to byl nerwowy smiech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To "Mały" brzmi bardziej pieszczotliwie, niż "Duży" i to bez względu na stan faktyczny" x Albo właśnie ze względu na stan faktyczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz czasem na ero? tam nie ma juz nic:P ostatnio wszedłęm i bylem w szoku. ale mnie dzisiaj wzielo na wspominki :P brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po czym wnosisz ze to byl nerwowy smiech?" x Uważasz, że jedna, góra dwie emotki niewystarczająco przekazują emocje? Wklepanie czterech ewidentnie świadczy o nerwowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedynie teoretyzuję" x Taki właśnie jesteś, Mały. Teoretyk. ;-) Ja specjalnie przemycam informacje o sobie, wydaje mi się, że tak jest lepiej, albo nawet bezpieczniej. Skomplikowany temat, nazbyt jak na publiczne forum. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu dziś gość dziś Prawda objawiona? Dowody, albo spadaj! Szukasz dowodow? Poczytaj sobie na znowu przypalilem kasze jak Ifcia zniszczyla faceta tylko dlatego, ze nie byl zainteresowany romansem. Z kilku nickow i goscia zajechala typa. Calego tematu ci nie przekleje. Uważasz, że jedna, góra dwie emotki niewystarczająco przekazują emocje? Wklepanie czterech ewidentnie świadczy o nerwowościusmiech.gif Z taka logika nie wypada dyskutowac 🖐️ I jeszcze kilka cytatow z najlepszej kolezaneczki Iftarki: otulona_snem wiesz co? gdybym mogla bym cie zaaj**ala tak gdybys lekko spal x 01:56 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem i znajde cie pajaku,bede szukac dlugo bo suki ktore postawisz,na mojej drodze beda pluc,ale cie chuuju dorwe :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z taka logika nie wypada dyskutowac" x Słusznie, nie zajmuj się czymś, co Cię przerasta. Zwłaszcza gdy jedyny argument, na który Cię stać, to "nie wypada". Swoją drogą prezentujesz interesującą moralność, bo nie widzisz nic niestosownego w kłapaniu dziobem i wylewaniu swoich frustracji na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę nawet, że motywy mamy podobne, tylko działamy inaczej. Może to kwestia różnych doświadczeń, a już na pewno różnic (płci) w postrzeganiu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×