Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Dziękuję, zwłaszcza za tę "dziewczynę". ;-) Komplementy od inteligentnej kobiety cieszą mnie podwójnie. :-) A teraz koniec grzeczności i kurtuazji - po prostu wpadaj do nas częściej, Otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby płacili mi za każdy błąd, literówkę itp to teraz gadałabym z Wami z Wellington. Coś mi się stało z synapsami/przewodnictwem przez: a) pogodę b) zmęczenie c) MSa d) klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki był wpływ punktu c) i dlaczego nie uwzględniłaś Błędnego, który się upaćkał lodami podczas picia kawy z termosu przez słomkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście wpadaj częściej Otulona, aczkolwiek obawiam się, że w kwestii streszczenia kolejnych odcinków mody na sukces czeka Cię rozczarowanie, bo widziałem tylko ten jeden. Co najwyżej mogę napisać scenariusz do kilkuset następnych, ale nie znam postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Błędny nie jest taki pamiętliwy, dlatego mogłam go pominąć. ;-) A jaki wpływ ma punkt "c" hmmm? W jakiej skali Ci podać? ;-) x Dzisiaj jestem niegrzecznym dorosłym. Kiedyś byłam grzecznym dorosłym. Dzieckiem byłam tylko chwilę, jak urodziłam dziecko. Wtedy sporo się bawiłam lalkami i zaangażowałam się mocno w przygody "Cho/jra/ka* tchórzliwego psa". * Podejrzewam, że imię psa objęte jest cenzurą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Błednemu będzie przykro, że na darmo sie upaćkał lodami;) Będę mało oryginalny, poproszę w stopniach Celsjusza;) To ja kiedyś byłem dzieckiem, jestem dzieckiem i zamierzam poważnie dorosnąć na 3,14 godziny przed opuszczeniem tego świata:) Chyba, że nastąpi to bardzo gławtownie i nie zdążę, ale jakoś nie spędza mi to snu z powiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko z miodem i rozgniecionym czosnkiem. Obrzydlistwo, ale działa. Albo przynajmniej kanapka z czosnkiem, też oczywiście rozgniecionym. Jedyny naturalny antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
gumiaki bym wybrał 😴 oczywiscie ze stopkami 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×