Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Nie mam pojęcia, Błędy. Improwizuję. Facet który mi się podobał, zalecił mi na znielubienie czosnek. Dość wymownie. Nie mam akurat czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedactwo tu nie tyle chodzi o walory lecznicze co bys nie zarazala innych a jedynie czosnek trzymac cie ma na dystans od innych :D b nie ladnie ms inni tez by chcieli L4 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu czosnek :O no nie wiem if, jak myslisz? moze tak tradycyjnie co? sie przeziebic co? niekoniecznie poprzez wzj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie zagladam tu
"whiskyzjarmuzu 2017.06.20 Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak... x Poprzedni temat zaczął znikać w niewyjaśnionych okolicznościach i to w momencie kiedy Iftar przyznała się do posiadania roweru. Przypadek? Nie sądzę. Piąta w tej samej odsłonie przyznała się do chęci posiadania szofera i limuzyny, po czym sama zniknęła. Prawdopodobnie jakieś lobby chce żebyśmy zamilkli, bo poruszamy tematy ważne i niebezpieczne. Uprowadzili Piątą, skasowali topik, mnie ktoś dosypał cukru do kawy. Nie dajmy się!" X Mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Dzień dobry:) Wczoraj odleciałem niespodziewanie:) Jak sie czujesz Whisky? Wzielas ten czosnek? Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzj
Wzięłam. Pomogło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obrażony pan rak", "Jak uwieść skorpiona" jak czytam podobne rzeczy, to zawsze jestem pełna podziwu. Ludzie tak pięknie spłycają sobie rzeczywistość z nadzieją, że wszystko da obliczyć się kilkoma wzorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierdzi ode mnie czosnkiem, czy tylko nie chce Wam się gadać? ;-) Swoją drogą, to musiało być małe zauroczenie, skoro przeszło już po siedmiu główkach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty niewidzisz whisky jak się błaźnisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niewidzę", albo widzę. Może mam nisko ustawiony próg obciachowości, albo żartuję wyłącznie. Wybierz sobie coś. Swoją drogą widzę, że też jesteś dotknięta tą przypadłością: a) pogoda? b) zmęczenie? c) MS? d) klawiatura? Chcesz o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Ja też jakoś niewidzę;) x Na miłe popoludnie: 8 powodow, dla ktorych torebka jest lepsza niz facet 1. Torebka jest zawsze pod reka 2. Torebce mozna bez ryzyka powierzyć swoj portfel 3. Codziennie mozesz miec inna torebke i nikt nie nazwie Cie zdzira 4. Torebka sie nigdy nie upije 5. Pieniądze wydane na torebkę to dobra inwestycja 6. Jeśli torebka byla droga, to każda kobieta to zauważy i każda będzie Ci jej zazdrościć 7. Torebka bardzo chętnie obejrzy z Tobą serial 8. Torebka też nie wie co to spalony. I też ma to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że obydwa stwierdzenia są prawdziwe, bo sikam sobie na oczy;) Dlatego niewidzę:) Mój telefon jest inteligentniejszy od tej pomarańczy, bo konsekwentnie rozdziela "nie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiski na kilometr widac, że lecisz na stanowczego nie ma sensu zaprzeczac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, to musi szczypać. ;-) Nie rób tego więcej Mały, szkoda doklejanych rzęs. ;-) x gość dziś A potwierdzać jest sens? W takim razie potwierdzam. I weź się wysil mózgu, bo to zaczyna być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×