Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
To jest taka komedia, ze masakra. Fabian jej dal hajs na zrobienie sztucznych cyckow, a teraz jakis obcy koles sie nimi bawi!:D Fabian ty frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jej związek z Fabianem opierał sie głownie na pieniadzach tak jak ich kłótnie. Candy jest bardzo reszczeniową osobą.Dobrze między nimi było jak Fabian finansowa jej kaprysy.Pamietam w filmie ktoryms z poczatku jak byl jakis konkurs.To wówczas on powiedział że Ona przesadza z zakupami kosmetyków i ciuchów.To taki typ kobiety który ma dewize na życie CHCIAŁEŚ PANIĄ,PRACUJ NA NIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze niech odda te cycki kosciotrup jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma cycki zamiast rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumu nie da się kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb jest ta nowa dziewczyna , piekna mloda naprawde wielkie woww w porownaniu do Candy ! !! Ona nawet nie wie ze zrobila największy błąd w swoim zyciu .widac teraz ze zwiazek z fabianem to była tylko kasa , teraz zauważcie zero jezdzenia po sklepach zero holow .tylko wieczne gadanie o pracy sprzątaniu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moglabys tu wrzucic jakiegos screena tej jego nowej laski? Bo nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda czarnula, co do Fabiania to widać że gustuje w paniach które lubią 'pozować'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lubi kobiety co lubia pozowac o gustach sie nie dyskutuje Jedno jest pewne candy nie dorosta jej uroda do piet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 10 lat temu jej nie dorastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , naprawde przesliczna dziewczyna Fabian wiele wiecej zyskał niz Aga Wydaje mi sie ze nie bawem bedzie błagać go zeby wrocil bo ten nowy pobzyka i sie ulotni po co mu stara baba jeszcze z dwojka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sama na FB jak byłaby na scrrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fb dlatego pytalam o screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na insta nowe zdjecie z samochodu, a obok jej nowy facet...w tym samym sweterku! :D Aga, zlituj sie, kup mu cos na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nowa panna Fabiana to taki typ blachary:-) coś jak Candy tyle że młodsza i nie zniszczona.Widac On lubi takie. Co do Agi to jeśli wyciągnie wnioski ze swojego dotychczasowego życia to i może coś zbudują z tym nowym wujkiem. Ale naprawdę musiałaby przewartosciowac swoje życie i przestać traktować facetów jak bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Fabian nie mial wiekszego problemu ze znalezieniem ladniejszej i mlodszej kobiety niz Aga :D to proste jak dwa plus dwa, a ja szlag trafia i znowu o nim gada w filmie. Zalosna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rece mi opadly z dzisiekszego filmiku , chyba opowiada o sobie ze jest toksyczna ; przecież ro ona ma problem z piciem .Pozatym uwaza ze sie za niby taka mądra a raptem 2 miesiace temu byla jeszcze z Fabianem .Dobro dla dzieci??? Kuzwa jesli jeśli jest madra nie przeprowadzała by od dazu nowego wujka do domu .kompletne dno i tyle ona jest nie zrównoważona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z insta wynika że już rozstała się z wujkiem. "Tyle słów na wiatr". itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w niej najbardziej drażni hipokryzja. Mówi o problemach z uzależnieniem partnera, jakby sama stroniła od alkoholu, a każdy przecież pamięta ile filmików było zakrapianych i to słynne nawalenie się w sztok podczas licytacji którą musiał zakończyć Fabian. Mnie by było wstyd w ogóle poruszać tego typu temat. Przecież ludzie widzą i pamiętają, a to że usunęła ten filmik, nie oznacza że tego nie było. Ma kobieta tupet przez wielkie "T".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki facet chciałby występować w marnych produkcjach :D Ale Candy jest jak bumerang, może już pojutrze wróci do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyczaila ze Fabian też już wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widac to Fabian jest szczesliwy i nie sadze zeby zostawil Malwine dla Candy. Widac ze zrozumial i dobrze bo ona kase by Ciagnela od niego. A no temat tej Malwiny to naprawde sliczna Kobieta i mlodsza,i zycze im zeby byli szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh jak mi miło za te wszystkie pozytywne komentarze wobec mojej osoby! Pomijając fakt iż jedna osoba ocenila mnie typem blachary poprzez wygdlad w ogóle mnie nie znając. Cóż nie przejmuje się tym nie pierwszy i nie ostatni negatywny komentarz w moim kierunku. Odnosząc się do całej sytuacji chciałam tylko powiedzieć mając na uwadze ludzi krytykujacych moją osobę, że jestem kobietą niezależną pracującą zaradną i wiedzacą czego chcę od życia. Każdy ma prawo ułożyć sobie życie na nowo i każdy ma prawo popełniać błędy z których powinien wyciągać wnioski ale czy tak jest To już jest każdego indywidualna sprawa. Podsumowując.. kazdy ma swoje zycie i prowadzi je tak jak uwaza za stosowne. Pozdrawiam MALWINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Kochanie :-) Ja teraz wole nie pokazywac co sie dzieje w moim zyciu ... To jest moja prywatnosc i cenie sobie ja bardzo. A dla was osoby czytajace i piszace tutaj... Uwierzcie mi ze jest to wyjatkowa osoba ,a czy z nia jestem czy nie to jest nasza sprawa F+M :-) Pozdrawiam Was wszystkich i dodam ze ta czarnulka jest typem Kobiety skromnej i sprawiajacej wrazenie osoby innej niz jest ...Pracuje ciezko na swoje a czy jej pomagam czy nie to jest moja sprawa i sam o tym decyduje i nie typ blachary ,bo ootrafi o siebie zadbac sama... :-) A apropo Agi ... zostawiam jej zycie w spokoju a ta zyczliwa anonimowa osoba ktora dzis do mnie dzwonila i zyczyla szczescia pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian, czy to definitywny koniec z Aga? Prosze nie robcie nam tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian, wroc do Agi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy serio sądzicie że to pisał M i F? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×