Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VivaEspana

Mieszkam w Hiszpanii odpowiem na pytania część II

Polecane posty

Gość VivaEspana

Wczorajszy temat zniknal gdzies w czeluściach kafeterii ale dzis odpowiem znowu na wszelkie pytania zwiazne z Hiszpanią jesli takowe macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie tam sklepy sieciowkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bety a la mierda puto chulo de mierda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
Jesli chodzi o ubrania to mnostwo sklepow inditexu bo to hispanska siec ;) Czyli Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius. H&M tez jest. pozatym oprocz ubran sa Ikee, Lidle, Carrefoury, Aldi, Starbucksy, Costy, McDonaldsy, KFC i nie wiem co jeszcze cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze w malych miastach sa klopoty z kanalizacją i papier toaletowy wyrzuca sie po uzyciu do kosza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
Jak są wąskie rury i się zapychają to się wrzuca do śmietnika. Ale można do sedesu tylko trzeba często przepychać ;) Ale u mnie tego problemu nie ma i można do sedesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie najlepiej udac sie na wakacje aby wypoczac ale tez miec jakis punk rozrywek. Tylko nie chodzi mi o zadna ibize ale woda musi byc lazurowa bo mam fobie gdy nie widze dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
Wszędzie :D Np. Majorka, Tossa de Mar, Blanes, a jak lubisz upały rzędu 40-45 stopni to napewno Andaluzja. Północ raczej nie bo w Atlantyku jest woda taka se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim regionie mieszkasz? Mowisz plynnie po hiszpansku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w takich kurortach dajmy na to co wymieniles mieszkancy wynajmuja w prywatnych domach tzn kwatery? Czy to sie oplaca czy lepiej jednak z biura kupic wycieczke do hotelu z wyzywieniem? Bo ja nie ukrywam ale wybredna jestem i zawszemimo all inclusive dojadam na miescie bo w hotelu mi nic nie smakowalo. I myslalam leciec w "ciemno" i na miejscu cos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
W Walencji niedaleko Alicante a mowie jako tako ale sie dogaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co studiowalas? Bo myslalem ze tam wyjezdzaja tylko ci co studiowali hiszpanski i nie maja pracy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
to zle myslalas bo jesli nie masz pracy w Polsce to tu wcale nie znajdziesz :D Tu jest bezrobocie prawie 20% a w niektorych regionach prawie 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myslalem"... sa chyba sezonowe prace w turystyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivaEspana
Co do kwater to nigdy nie wynajmowalam ale mysle ze w wiekszych kurortach mozna znalezc. Czy lepiej niz hotel? Nie wiem, czasem bywa w takich miejscach turystycznych bardzo drogo wiec All inclusive to czesto dobre rozwiazanie x Sezonowe prace jasne ze mozna znalezc ale nie ma tak ze sie przyjezdza z Polski i dostaje prace na dzien dobry :) Bo Hiszpanie sami jej nei maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że hiszpanki pozwalają zdradzać hiszpanom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno oddzielnie piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Valencia esto es una mierna yo vivi en país Vasko mas de 20 anios Valencia es una ciudad pobry hay se gana muy poco tego mas de 15 anios codsando en Espania un poco i otro poco en País Vasco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva Espania
Tak, ja daje każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykla szmata z cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka39
A właśnie jak z pracą dla kobiet? Bo ja akurat się przeprowadzam do Hiszpanii za 2 miesiące bo mąż dostał tam pracę i ja będę też czegoś szukać. Na razie nei miaalm do tego głowy bo szukałam domu, ale na szczęście udało się razem z http://www.nieruchomosci-hiszpania.com/ znaleźć takie lokum, które zapewni nam kawałek domu w Hiszpanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×