Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
pewnie nastepna kretynka, ktora poleciala na kase, bo 'piloci duzo zarabiaja' a ona ja sobie wzial na ******ie i sie znudzil, i co teraz, ale co sie stalo, boze , ale szok! gdzie jest milosc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam firme, zarabiam, rozwijam sie, mam swoje mieszkanie, swoje auto. Mój brat również jest pilotem. Znamy się dłużej niz jesteśmy razem. Nigdy nie byłabym z kimś dla pieniędzy, bo po pierwsze nie potrzebuje, a po drugie takie związki nie są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kafe wszystko przyjmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto jestescie razem? Jak jest kiedy on wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy razem zawsze kiedy jest na miejscu. Zazwyczaj spędzamy aktywnie czas, ale często mijamy się. Jak jest jak wraca ? Przed wylotem dostaje sms,,U mnie czy u i Ciebie". Bardzo często zaraz po powrocie lądujemy w łóżku. Ale nigdy nie powiedział mi, że tęsknił, brakowało mu mnie czy kocha mnie. To mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrym jest kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakim jest kochankiem nie wnosi nic do tematu. I nie ma nic wspólnego z naszym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest kiepskim kochankiem - lepiej odejdz. Po co z nim sypiałaś w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie ma nic wspólnego z waszym dzieckiem? To jak zaszłas w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochankiem jest dobrym, ale to nic nie wnosi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnosi - zostań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przy dziecku schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzalas jego telefon? Sprawdz, moze w kazdym panstwie ma inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprawdzałam jego telefonu, ufam mu. Moj brat też jest pilotem a jakoś jest singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singlem moze byc, ale materacem nie jestes by twierdzic, ze z nikim nie sypia jak wylatuje. Ufasz mu to dlaczego twierdzisz, ze jest tajemniczy? Moze cos ukrywa, a chyba nie lataja razem z Twoim bratem nie? W kolko o tym bracie swoim piszesz jakby on mial tutaj jakiekolwiek znaczenie. Facet jest z Toba od roku, z tego co piszesz Wasz zwiazek opiera sie tylko na seksie..zero uczuc, emocji. Moze to nawet nie jest zwiazek? Ty mu mowisz, ze go kochasz skoro oczekujesz tego od niego? Jesli tak to jak on na to reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wujek jest marynarzem, plywa na statkach po calym swiecie. W domu kochajacy maz, ojciec, a w innych krajach kochanki hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię mu, że go kocham. Ja reaguje uśmiecha się i mówi,,przecież wiem". Nie znam jego przeszłości, Nie wiem czy miał jakies związku za sobą. W tej kwestii jest tajemniczy. Mój brat gra kluczową rolę bo dzięki niemu poznaliśmy sie. Jak wylatuje - nie wiem, za to wiem, że często zmienia partnerki. Czy jakby mój partner zdradzal mnie po powrocie kierował swoje kroki do sypialni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam co w tym dziwnego? Facet potrafi obracac raz jedna,raz druga. Dla nich to akurat nic nadzwyczajnego. Maz bzyka sie z kochanka, a za chwile wraca do zony i ja obraca. Dziewczyno na jakim Ty swiecie zyjesz? Wlasnie najpierw "moj brat jest singlem" , teraz juz piszesz, ze co chwile zmienia partnerki. Niestety tak to czesto dziala. Nie mowie, ze Twoj sypia z innymi, ale serio az tak mu ufasz? Ja bym sprawdzila jego telefon. Ty mu mowisz "kocham Cie", a on "przeciez wiem" - masakra jakas. To jest zwiazek? On chyba nie traktuje Ciebie powaznie. Nie wiem. Powiesz o ciazy to dostaniesz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dał mi powodów do podejrzeń. A życie łóżkowe mamy bardzo udane. Zmienił się od kiedy jesteśmy razem. Nigdy nie sprawdziłam go, bo nie chce takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się 6 lat temu. Ale zaczęliśmy się lepiej poznawać 4 lata temu. Długo dojrzewałam do wspólnego życia. Nasz związek to nie tylko seks. Po prostu mamy proze życia - wspólne wyjście, spacery, gotowanie, sprzątanie, wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dal Ci powodow do podejrzen? Twierdzisz, ze jest oschly, tajemniczy dlatego chcialas odejsc, nie mowi ze Cie kocha to jest dla Ciebie malo? Nie wiem jak Ty firme rzekomo prowadzisz jak Ty taka glupia i naiwna jestes. Facet lata po swiecie, jest oschly etc ale dalej mu ufasz bezgranicznie. To skoro on w ogole jest jednak taki super to po cholere ten temat zakladalas? Chyba nie jest tak kolorowo skoro chcesz odejsc, mimo ze kochasz ;-) sama sobie powoli przeczysz. Co z tego, ze w lozku Wam sie uklada kobieto...myslisz, ze kazdy facet ktory zdradza robi to tylko dlatego, ze w lozku ze swoja partnerka/zona mu zle? Naprawde jestes naiwna,szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle,że on zawsze był taki. Kiedyś nawet się nie uśmiechał. Teraz przynajmniej jest weselszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie ochłonełam z emocji związanych z ciążą a Ty mi podsuwasz pomysł, że partner może mnie zdradzać. Wiesz jaki to jest cios ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero sama chcialas od niego odejsc, bo jest taki c*****y. Najpierw pojdziesz z nim do lozka standardowo jak wroci czy powiesz mu o ciazy? Uprzedz go tylko zeby gumy juz nie zakladal. Mleczko i tak sie rozlalo. Ten temat to chyba jedna wielka prowokacja. Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw porozmawiamy o naszym związku i przyszłości a dopiero później dowie się o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi miłości, czułości z jego strony. Chciałbym usłyszeć kocham Cię, tęskniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to przyszlosc i to dosc niedaleka. chcialabym uslyszec....to jemu powiedz co chcialabys uslyszec, a nie nam. Noo prowokacja jak nic albo jakis ulom juz sie podszywa za autorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam odejść jak zaszłam ale od męża, zostałam, jest źle, zrobiłam bład nic na siłe, dziecko w niczym nie pomaga jeżeli między rodzicami sie nie układa.....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce się upewnić co by zrobił gdyby nie było dziecka, jakby sie zachował. Nie chce zeby dziecko było głównym powodem dalszego wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×