Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
a po miala mu zostawiac wynik USG ? przeciez bedzie jej potrzebny w dalszym przebiegu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego poproszę brata żeby odebrał zdjęcie i wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze usg nie będzie jej potrzebne. a żeby wiedział że nie zmyśla i żeby patrząc na to zdjęcie ochłonął. Bo tak sobie myślę że czeka na Twój pierwszy ******może jutro się do niego odezwiesz czy chciałby z Tobą pogadać i tak musisz wziąć dokumenty, ewentualnie swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz odebrać sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysyłaj brata po wyniki, zrób to sama, będziesz miała pretekst żeby się z nim zobaczyć, może będzie chciał pogadać, nie odcinaj się od niego, a pokaż że mu tobie na nim zależy. i weź jutro wyślij mu wiadomość że chcesz się spotkać i wtedy odbierzesz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko odbierze mój brat. Muszę myśleć o dziecku, nie chce się jeszcze bardziej denerwować. Wystarczy już płaczu i tak wyglądam dzisiaj fatalnie.a dziecku potrzebna jest silna mama. Miałam dzisiaj moment okropnego bolu brzucha to chyba znak. Nawet jeśli zdjęcie nie będzie potrzebne to chce je zostawić na pamiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym, żeby to on podjął inicjatywę spotkania. Tu chodzi też o moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste pytanie chcesz być z ojcem dziecka? bo teraz zachowujesz się jak obrażona księżniczka, nie chcesz wyjaśnić sytuacji? ja wiem że musisz myśleć przede wszystkim o dziecku dlatego najpierw ochłoń a dopiero wtedy zbierz się na odwagę. bo rozmowy nie unikniesz tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'52, jasne,ma prosic o spotkanie,o przemyślenia,itd. Mądra dziewczyna pisze,że ona i dziecko jest teraz najwazniejsze.Zwlaszcza,że cos ja już dziś pobolewało (z nerwow,wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jest do wyjasniania ? żebry ma uprawiać? Najpierw to on powinien ja przeprosic za ten cyrk,ktory jej w nocy urzadził. A potem prosic ja o rozmowę,ona mu już wszystko powiedziała i pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim kocham go. Powiedzialam mu co mi sie nie podoba, powiedziałam o dziecku teraz czas na jego krok, bo to on trzasnął drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to jedyne co mam aktualnie. Nie mogę bo stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę głupio mieszac w ro brata,Troje dorosłych ludzi a tu takie gierki. Ale,istotnie,to on zostawil cie po nocy w pustym,nie swoim mieszkaniu.To wielce nieodpowiedzialne i nie ma co tlumaczyc li tylko tlumaczeniami traumy sprzed lat,bo teraz będzie żywy człowieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co czlowieczka nie ma, a moze autorka poroni? A po za tym zostawił ją w swoim własnym mieszkaniu co jej mogło się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jego pierwszego dziecka nie ma od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonił do mnie brat z pytaniem czy kntaktowalam się z no właśnie z kim partnerem?ojcem dziecka ? Bo nie odbiera telefonów od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj brat nie powinien sie w to w ogole mieszac. Po co do niego dzwoni? By go zj***c, ze tak potraktowal Ciebie (jego siostre). Bez sensu, jestescie dorosli. Twoj brat jak sie bedzie mieszac to tylko narobi lipy i nie jemu, a Tobie bo facet nie bedzie chcial z Toba gadac. Sami to zalatwcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jak Ciebie w 6 tygodniu ciąży boli brzuch to jeśli nie przestaniesz się stresować stracisz maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam mu, żeby czasami nie krzyczał na niego i przestał sie wtrącać. Twierdzi, ze jedzie do niego jako przyjęciel,bo wczoraj rozpłakał się i wszystkie emocje wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj rozplalal sie do niego? Wczoraj on przieciez jeszcze o ciazy nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy dzisiaj w nocy o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on cie wczesniej nie zapytal po tej peknietej gumce czy wszystko ok,czy masz okres? I ty tez mu nie mowilas,ze ci się spóżnia miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie,chodziłaś bez okresu i nic o tym nie rozmawialiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat może z nim pogadać jako przyjaciel, ale nie jako Twój brat. to sprawa między Wami tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzałam w kalendarzu i pokazało mi, że szanse na ciąże są niskie. Powiedziałam mu o tym. Zawsze miałam okres jak w zegarku. Nic mu nie mówiłam bo sama zakreciłam się. Dużo ćwiczyłam, bo forma na lato miała być, dużo pracowałam. Brak okresu zawaliłam na duże obciążenie na treningach, ale jak widać nie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieco to niewiarygodne co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ta ciąża to totalny cud. Pierwszy raz pękła nam gumka, pierwszy raz od kilku lat spóźnił mi się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak swoją drogą chciałabym mieć przyjaciela który będzie odbierał ode mnie każdy telefon w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trudnej i nagłej sytuacji w srodku nocy -tak,ale z byle pierdołą,gdy ktos śpi to niekoniecznie fajnie do kogos dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mialas przez lata jak w zegarku i nic cie nie tknelo,ze jak sie spożnia i gumka pękła,to ciąża jak nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×