Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Bez przesady. Jakie loty wykonuje Twój partner Krajowe ? Nie jest w stanie znaleźć kochanki na jedne dwa dni. Lata z Twoim bratem? Po drugie co sie tak uczepiłaś, że autorka zasłania się bratem. To jest jego przyjaciel więc wątpię żeby skrzywdził siostrę swojego najlepszego kumpla. Autorka napisała, że jej brat nie jedną miał no i tyle. A skąd wiesz jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozkminy. A facet jak mieszkal sam,tak bedzie. Po co mu niewygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak ma zdradzac to nie bedzie myslal,że to siostra kumpla,wy romantyczki za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonuje loty europejskie. Nie latają razem, bo są na takim samym stopniu zawodowym. Ale to już niedługo się zmieni. Na studiach zostałam bez mieszkania, więc zamieszkałam z bratem póki rodzice nie kupili mi mieszkania. Nawet grafik mieliśmy kiedy które ma wolną chate. Jak to ostatnio określił on chce dobić do swojego lotniska, ale poki co radary nie wskazały właściwego. Z partnerem pomieszkujemy ze sobą. Właściwie mieszka u mnie, a u siebie tylko bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczka za duche... przyjaźń męską jest silniejsza niż damska. Facet facetowi prędzej da po mordzie niż zrobi świnstwo. Autorko napisałaś ile sie znają? Jestem ogromną fanką męskich przyjaźni, za to damskimi brzydze się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę samotną mamą. Powiedział mi, że mam rację - nie umie okazywać uczuć, ale ja nauczyłam kochać go na nowo. Powiedziałam mu, że będzie tatą to powiedział, że jest mim od jakiegoś czasu, a jego synek miał by 10 lat. Wykrzyczał mi, że nie mam pojęcia jak to jest stracić swoje dziecko w wypadku samochodowych, a matka dziecka zrzuca wine na Ciebie, bo przecież Ty prowadziłeś. Jeszcze jedno powiedział mi, że chciał się oświadczyć na naszym urlopie. Powiedział mi gdzie jest pierścionek i mam zrobić co chce. Faktycznie pierścionek znalazłam. A on wyszedł z domu i nie wrócił. Jego syn miał by 10 lat czyli miał 20 lat jak został tatą. Nie wiedziałam nic, nie wiem kto był matką tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle prowo. Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno on Ciebie( Was) kocha ! Facet nie oświadcza się bez powodu. Myślisz, że jakby nie kochał to chciałby bawić się w ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam jesteś silną babka dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką decyzję podejmiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa denna prowokacja. Wykrzyczal, wyszedl i nie wrocil hahaha glupie to jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy u niego. Wróciłam do siebie. Więc nie wiem gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi Ciebie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byliśmy u niego. Wróciłam do siebie. Więc nie wiem gdzie jest. Nastepnym razem jak bedziesz chciala bajke pisac na kafe to bardziej sie postaraj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy u niego i wyszedł w domu, stwierdziłam, że nie będę czekać na niego i wróciłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W srodku nocy niby pojechalas do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Byłam u niego wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jakbyś nie była w ciąży to by się oświadczył a tak to uciekł na myśl o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hqhahhaahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co moj też był zaskoczony, wyszedł oderwac się od tego, ale dzisiaj jest najlepszym ojcem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa wczesbiej chcial sie oswiadczyc a jak jestes w ciazy to nie. Jestes zalosna klamliwa tepa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obrażasz dziewczyne? To jej wina że facet zachował sie tak jak się zachował? Chyba z nieba pierścionka nie znalazła. On tam był. Daj mi czas, daj ochłonąć. Facet przeszedł tragedię, pamiętaj, że on juz raz tatą został wszystkie emocje wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle prowo ahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre że takie coś spotkało Twojego faceta, może dlatego jest taki jaki jest. ochłonie, może myśl o drugim dziecku przypomniała mu o jego synku :/ musi go cholernie boleć jego śmierć. daj mu czas. Mimo wszystko będziesz silną i kochającą matką niezależnie od jego decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nigdy mi nic nie powiedział. Nie wiedziałam, że miał dziecko. Kocham go, a dziecko urodze czy nedzie chciał wziąć odpowiedzialność czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi sobie to wszytko przetrawić. skoro chciał się Tobie oświadczyć to myślę że Cię kocha. sytuacja z dzieckiem go przytłoczyła. nie narzucaj się mu teraz, zdobądź siły żeby dobrze przejść ciąże, ciesz się z niej, będziesz miała maleństwo które będziesz kochać bezgraniczną miłością. do powrotu go nie zmusisz. będzie chciał to sam wróci żeby pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 11.54 przeciez ona klamie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd masz taką pewność że kłamie ? ja z natury jestem ufna i nie mam powodów żeby nie wierzyć. przecież ludziom takie nieszczęścia się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodze to dziecko z nim czy bez niego. Dam radę. Ale jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×