Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

Gość gość
Sa tam gdzie pisza Normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, należy przyjąć, że topik zapchał się definitywnie, skoro 17 popchnięć go nie odblokowało. Może to był sygnał, żeby nie umieszczać tutaj życiorysu ze zdjęciem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć napalony dziku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ms laska od ostrego seksujuz Cie olala czy teraz za kase daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla przypomnienia;) żeby było na nowej stronie dla zaglądających xxxxx Panie M_s , czy preferencje względem seksu nadal są takie same? xxx Mało_stanowczy 2009.03.16 Dla mnie ostry seks jest wtedy gdy łapiąc kobietę za włosy szepczę jej do ucha, że ma rozchylić pośladki i wypiąć tyłek bo jeśli tego nie zrobi to oddam ją kolegom. Wtedy, gdy każę jej mówić, że jest suką i k**wą a gdy mnie nie przekonuje to jej pośladki są czerwone od klapsów. Ostry seks to taki, gdy spuszczając się w jej usta przytrzymuję ją i patrzę jak się krztusi moim nasieniem. To również taki, po którym mam przeorane do krwi plecy od jej pazurków, gdy krzyczy szczytując... xxx z dopiskiem : Mało_stanowczy 2009.03.16 To nie są fantazje... Ale skoro o tym mowa, to właśnie takie miała moja partnerka... i bardzo mnie cieszy, że właśnie ja je zaspokajam... c Hejka dopie**alacz No co... moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky nie sprawdziłaś nawet moich możliwości. tylko dlatego, że wolę twoje towarzystwo od kafe?? lecisz na faceta, który ma cię za nic i chce gadać o sobie z trolem?? Przemyśl to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tu chodzi o łiski?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ms laska od ostrego seksujuz Cie olala czy za kase daje? X Ona daje za darmo takiemu z forum biednemu jak mysz kościelna ,wirtualnie musi se dogodzić:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Usnęłam wczoraj czytając. Obudziłam się skoro świt już umalowana i ubrana niczym Alexis z Dynastii. Gdyby nie prysznic, to byłabym gotowa do wyjścia. :-) Coś na zasadzie: "jem śniadanie i idę spać" Miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do reszty, z całym szacunkiem, ale nie zamierzam się zbyt szeroko tłumaczyć. Staram się być uprzejma, ale i jestem asertywna. Nie ma to natomiast nic wspólnego z MSem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MS. " Do PKS mam pięć kilometry". :-D x Ja zawsze wyglądam ładnie. Jeśli akurat wyglądam brzydko, to ewidentnie jest to wina patrzącego. :-) My kobiety już tak mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do PKS mam pięć kilometry". x Też uwielbiam ten fragment:D xxx "Jeśli akurat wyglądam brzydko, to ewidentnie jest to wina patrzącego" x Coś jak z bólem głowy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coś jak z bólem głowy?" x Trochę inaczej. Coś jak z W Allenem. On jest zwykłym, brzydkim karłem, a jednocześnie pięknym facetem. Z takim można zdobyć każdy szczyt. ;-) Otwarty umysł, erudycja to dla mnie najsilniejszy afrodyzjak. No i to działa w dwie strony, przynajmniej czasami, wiem bo sprawdziłam. I tylko takiego patrzącego cenię, który potrafi spojrzeć szerzej, głębiej niż w dekolt. Cała reszta jest ślepa. :-P Taki k****a banał. ;-) P.S. Wiem, podobne frazesy serwują wyłącznie brzydkie kobiety. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tylko takiego patrzącego cenię, który potrafi spojrzeć szerzej, głębiej niż w dekolt" x Coś w tym jest. Niestety nawet w miejscach, gdzie patrzenie w dekolt jest tak jakby utrudnione, niektórzy ograniczają się tylko do tego. C'est la vie. Śmigam do pracy, może nawet zjem śniadanie:) Będę zaglądał, w razie wątpliwości nad lokalizacją jeziora służę pomocą ;) Trzymaj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas się kurczy, zostało już niewiele słów nieobjętych cenzurą. I dobrze, niedługo będziemy porozumiewać się samymi onomatopejami. Miau, miau. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×