Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki wózek głęboki polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Nie chce 3 w 1, chce zwykły głęboki wózek, najlepiej taki, do którego można kupić fotelik od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prampol Solam, solidny, tani i wytrzymały, a do tego duża gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inglesina Classica Balestrino : duża gondola, dobre bujanie :) i ładny - wózek retro. Są do niego foteliki- ja akurat nie używałam fotelika do wózka , ale myślę ,że ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce wózka retro nie podobają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie poradzi? Same fanki 3 w 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież każdy wózek głęboki obecnie to jest praktycznie 3 w 1 bez siedziska spacerowego, może ewentualnie jakieś typowe retro są niedemontowalne, ale wątpię, zresztą sama mówisz że takiego nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie chce retro i nie chce spacerówki. Serio nie można już kupić samej gondoli i fotelika? Te spacerówki z 3 w 1 to jakaś porażka, wielkie, ciężkie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić osobno ja miałam jedo fyn copraeda 3w 1 ale można było kupić sama gondole duża a do wózka zamontować fotelik. teraz mam baby joger City select gdzie w ogóle możesz kupić co chcesz i e jakiej ilości chcesz. Z tym że tu gondola jest dużo mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzacapodkocem
Ja zdecydowałam się na Barlette adamexu w wersji 2w1 bo dużo czytałam ogólnie o wózkach 3w1 i mówią dziewczyny, że lepiej 2w1 i kupić osobno fotelik. Gondolę ma naprawdę głęboką i przestronna więc maluch bedzie miał dużo miejsca jesli o to Ci głównie chodzi:) a i jest fajny dodatek w postaci przystawki na kubek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X lander x cite ma świetną zgrabna gondola fotelik do samochodu w zestawie i niesamowicie lekka wygodna i ładna spacerowke. Wszystko na leciutko stelażu skretnych kołach za ok 1700zl w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKa
Mam wprawdzie wózek z możliwości zmiany na spacerówkę, ale używam tylko w wersji głębokiej. Posiadam Aspene od polskiej firmy, super się sprawdza, można wpiąć do niego nosidełko, co pewnie nie byłoby możliwe w wózku klasycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona ze swojego Amelisa Hugo, też jest polskiej firmy ale bardzo ładnie zrobiony, dobrze wyposażony, nic nie musiałam dokupować oddzielnie i ma podwójną amortyzację na której bardzo mi zależy bo koło domu mam rozkopane 2 ulice i ciężko się tam poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaJowi
Kilka osób na forach właśnie wspominało o wózki Riko Re-Flex. Mam taki wózek od trzech miesięcy i muszę powiedzieć, że sprawdza się zarówno w miejskich warunkach, jak i w podróży. Lekki, sterowny, z dobrymi kołami i wszystkimi akcesoriami, które są potrzebne do tego, aby miło i przyjemnie spacerować z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wózek 3w1 to lepszym rozwiązaniem będzie wózek 2w1 i dokupić fotelik, my tak zrobiliśmy, mamy anex cross fajny, lekki wózek dobrze amortyzowany, ja się zakochałam jak tylko zobaczyłam i fotelik mamy recaro z bazą bo jest po tescie zderzeniowym adac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagros Milagros
U nas sprawdził się Bugaboo Cameleon 3 . Jak byłam w ciąży pojechaliśmy na weekend do Zakopanego i tam w hotelu mieli ten wózek do wypozyczenia dla gości (wcześniej już go oglądaliśmy w sklepie), więc go sprawdziliśmy w terenie i bardzo nam przypadł do gustu- zwrotny, łatwo się go prowadzi, lekki, dobrze radzi sobie na wyboistym terenie w lesie-wszystko na plus:) Jeśli chcesz przetestować wybrany wózek to wynajem podczas pobytu w hotelu to wygodna opcja:) Jest kilka takich miejsc w PL http://babyfura.pl/wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semmmi
Widzę, że kilka osób wcześniej wspominało o wózki Riko Re-Flex. Moim zdaniem trafiony wózek w 10. Mam sporo już, zdążyłam zaliczyć kilkadziesiąt spacerów, wyjazd nam morze oraz jeżdżenie komunikacją miejską do lekarza. Wózek mi się sprawdził we wszystkich warunkach, główna zaleta – lekki jest, ma koła które pozwalają lekko prowadzić wózek. Jakbyła gorsza pogoda to nakładałam na gondolę folię przeciwdeszczową i było po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam wrażenie, że większość odpowiedzi piszą marketingowcy? :D też jestem na etapie poszukiwań i niektóre wózki droższe od samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wózek Cybex Balios M z fotelikiem Aton 5 lub Claud Q i masz tylko gondole z fotelikiem, choć spacerówka jest tu fajna i składa się z stelażem albo wózek Joie mytrax z świetną spacerowką i zwykłą prostą gondolą i do tego fotelik jak wyżej. Cybex kosztuje 1700 2w1 Joie 1900 plus fotelik 499 lub 799zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki_
ja mam anexa sporta ale rudego (foxy) już ponad rok, tu na forum są zwolennicy i przeciwnicy tego wózka, ja jeżdżę i sobie chwalę, co do anex jacob moja przyjaciółka zamówiła, rodzi w listopadzie, inny design ale myślę że funkcjonalność wózka taka sama, oglądałyśmy go w sklepie jest ładny - inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antettt
ktoś wcześniej wspomniał o riko re-flex! Też mam! Co prawda od miesiąca, ale normalnie chwalę sobie ten wózek głównie za lekkość. Jestem dość drobną kobietą, mieszkam w bloku i dla mnie pchanie wózka który bardzo dużo waży i ciężko się składa jest po prostu męczarnią. Mąż mi zasugerował ten wózek, szczerze zaufałam mu i na szczęście się nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekki, zwrotny to jest x-cite , przymierzałam się do kilku wózków ale ten zrobił na mnie najlepsze wrażenie, łatwo się go składa i nie zajmuje wiele miejsca w bagażniku, jak mieszkasz w mieście nie znajdziesz wygodniejszego wózka niż x-lander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam sam głęboki ale wszystkie 2w1 sprzedają, a jak sama gondola się trafiła to cena odstraszała, mamy anexa sport i dobrze się sprawdza, a jak córka podrośnie to jakąś parasolkę dokupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x lander city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też poszukuje samej gondoli ale to dość trudne, firma paradisebaby mam w swojej ofercie same gondola ale wykonanie mi się nie podoba (taki plastik) firma mutsy ma możliwość kupna samej gondoli ale cena mnie przeraziła, więc poszukuje jednak czegoś 2w1, tu jest większy wybór, spodobał mi się anex sport i roan bass soft :) ale jeszcze szukam i się rozglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocista24
nie widzialam jeszcze wozka, ktory ma sama gondole bez siedziska spacerowego. wbrew pozorom taka porzadna mocna spacerowka tez sie przydaje, wiec chyba lepiej kupic 3w1. My mamy Riko Naturo Ecco i jest super. Wygodny, lekki w prowadzeniu, gondola duza, a wersja spacerowa plynnie sunie o kazdym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba fajne ale ten powyżej xlander x-cite ma najlepszą jakość w stosunku do ceny, trzeba się na własne oczy o tym przekonać jak pójdziesz do stacjonarnego sklepu, bo takie fotki w necie nie zawsze są miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×