Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki wózek głęboki polecacie?

Polecane posty

no jak nie widzialyscie, przecież nikt wam nie kaze kupowac calego zestawu, owszem my mamy 3w1 anex, ale przeciez nie musisz siedziska spacerówki dokupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, nikt nie kaze kupowac zestawu 3w1, ja mam wozek anex ale sama spacerówkę na przykład, nie kupowałam do niej gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się podpisuję pod Anexem. Bardzo funkcjonalny wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallgossska88
Pierwsza sprawa to warto jednak najpierw przejść się do sklepu i sprawdzić co i jak. My właśnie w ten sposób wybraliśmy wózek Anex i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w fajnej cenie kupić wózek Dorjan, choć też z drugiej strony na pewno nie są to produkty najtańsze, ale ja to generalnie bym tych tanich wózków nie podpowiadała. Raz siostra miała taki tani to jej posłużył może 2-3 miesiące i więcej nerwów przy tym było niż wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkasz? Jeśli w miescie to wydaje mi się, ze najlepsze będą te nowe wózeczki z expandera. Ja akurat wybrałam Xenona. Jest bardzo zgrabny, proporcjonalny, bez problemu mieszcze go wmieszkaniu czy jade autobusem. No i ma dobra amortyzacje, mega zwrotne koła, wiec np. w zatłoczonej galerii czy na wąskim chodniku wygodnie mi się nim spaceruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanieczka

Ja polecam anex cross . Gondole ma duża . Pomieści dzieciaka i nawet zimowy śpiworek . Moj mały jeździł tak do 7,5 miesiąca 🙂 do tego wózek jest skrętny i ma dobra amortyzację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas anex sport, sąsiadka miała i polecała, to się zdecydowalismy i nie żaluje, na prawdę porządny, elegancki wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

W zeszłym roku kupiłam anex cross czarnego i to był strzał w dziesiątkę . Teraz chce zmienić na spacerówkę ale taka lekko i chyba tez wybiorę Anexa x-air podobno fajny wózek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaa

Tak u nas też anex ale granatowy i nic się z nim nie działo nawet jak długo stał na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka

sprawdz sobie z anexa, bo maja niezawodne wózki, które sa bezpieczne dla maluszka, a do tego pięknie się prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Teraz jest taki duży wybór wózków ze jak zaczęłam wybierać i przebierać to zgłupiałam. Moja siostra miała do swojego małego anex crossa i mi go dała żebym sobie zobaczyła jak się go prowadzi i się zakochałam. Lekko się prowadzi i dobrego podoba mi się jego design .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Ogólnie Anex ma fajne wózki, mi się bardziej podoba ten Sport, lekko się prowadzi, jest bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam anex sport jesli ktoś się zastanawia, bo to wózek praktyczny na kazdy teren, na prawdę, nawet po plaży nim jeździłam już 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna Panna

Jakby ktoś jeszcze nie czytał tego spamu to tylko anex! Chyba wszystko zostało juz o nim napisane , ale dla kasy można napisać jeszcze raz to samo i myśleć,  że Ci idioci co siedzą na forach nie domyślą sie , ze to zwykła podpucha i marketingowy chwyt. Babka pyta o sama gondole bez spacerówki , a na temat odpowiedzialy 3 osoby może.  

A więc w temacie-  na allegro sa wózki el- jot, albo bexa. Mozna kupić sama gondole i fotelik- wszystko nowe. 

Albo kupić używana gondole i tyle. 

Anex to wózek jak każdy inny z kategorii 3 w 1. Niczym nie różni sie od Bebetto, ani Adamexu. Sa może inne dodatki czy wzory. Ale wszystko na jedno kopyto . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollliwka

Przejrzyj właśnie tak jak piszą z anex i zobaczysz co to znaczy komfort spacerowania i bezpieczeństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 17.05.2019 o 13:13, Gość Marcjanna Panna napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie czytał tego spamu to tylko anex! Chyba wszystko zostało juz o nim napisane , ale dla kasy można napisać jeszcze raz to samo i myśleć,  że Ci idioci co siedzą na forach nie domyślą sie , ze to zwykła podpucha i marketingowy chwyt. Babka pyta o sama gondole bez spacerówki , a na temat odpowiedzialy 3 osoby może.  

A więc w temacie-  na allegro sa wózki el- jot, albo bexa. Mozna kupić sama gondole i fotelik- wszystko nowe. 

Albo kupić używana gondole i tyle. 

Anex to wózek jak każdy inny z kategorii 3 w 1. Niczym nie różni sie od Bebetto, ani Adamexu. Sa może inne dodatki czy wzory. Ale wszystko na jedno kopyto . 

chyba kogoś boli, że można miec porządny wózek w dobrej cenie i że nie wszyscy wchodza na fora,zeby tylko hejtować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowujajaja
Dnia 21.05.2019 o 12:31, Gość gośc napisał:

chyba kogoś boli, że można miec porządny wózek w dobrej cenie i że nie wszyscy wchodza na fora,zeby tylko hejtować

raczej nie, tez szukam wozka, sprawdzam na forach i co? wszędzie zawalone kupionymi komentarzami i to jeden pod drugim... a na ulicy może co setny wózek to ten ja nie rzadziej . wystarczy otworzyc jakikolwiek temat o jakimkolwiek wozku i wszedzie jest to nawalone... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciężko kuoic sama gondolkę, a spacerówke dokupować później. Oczywiście taka lekką spacerowkę. Mimo wszystko jeśli taka spacerówka od kompletu od gondoli jest dla dziecka zdrowa. Ma sztywne plecy jest obszerna a do tego przepinana przodem i tylem do kierunku jazdy. Dla 6. miesiecznego maluszka ważne jest, żeby jeszcze widzieć mamę. Poza tym zazwyczaj śpi na spacerze wiec wygodne siedzisko na pewno się przyda. Około roku przesadzisz dzecko do lekkiej poręcznej spacerowki. Będzie Wam oboojgu wygodninej. Ty zyskasz na lekkosci wózka, a maluszek moze swobodnie obserwować świat. Jest taki wózek, w którym masz gondolkę, a potem spacerówkę i faktycznie ta spacerowka jest lekka, mała zgrabna, ale bardzo stabilna. To Cybex Mios, ale to wózek typowo miejski. I jeszcze jedna kwestia, dlaczego rodzice decydują się na zakup wózka 2w1 albo 3w1 na pompowanych kolach. Liczy sie amortyzacja, dzieki niej maluszek nie odczuwa tak mocno nierównosci terenu, tylko delikatnie płynie w gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Sprawdź sobie anexa. Mają teraz fajne nowości. Sama sprawiłam sobie dla maluszka e/type i bardzo wygodnie nam się jeździ. Wózek ma też pakowną torbę- co jest dużym plusem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×