Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierdziawa

Puściłam głośnego bąka w Biedronce

Polecane posty

Jakby było racjonalne I fair, to jeszcze by było do przeżycia... ;) A tak naprawdę to dziwne czasy nastały. Wyścig szczurów na każdym kroku i nic więcej, a ludzie nie szanują się tak jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Ja już od dawna mam wrażenie, że nie pasuję do dzisiejszych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
A jak z resztą wielbicieli bączków? :D No ja czasem czuję się zagubiona w tym dzisiejszym pędzie, taka średniowieczna niewiasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z nimi to różnie ;) W tamtym temacie jest kilku singli jeszcze, a raczej singielek, więc chyba też są tego samego zdania :) A bąki łączą ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Pewnie, wspólne bąki to swoboda i podstawa wolności w związku czy w przyjaźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Nie masz znajomej żadnej wielbicielki bączków? :D Samotne popierdywanie to jak sukces bez radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie :( Tzn wirtualna jakaś by się znalazła ;) Ale wiesz, wirtualnie bąka w całej okazałości przesłać się nie da przez neta... przynajmniej póki co :P A w realu to wiesz, kobietki się wstydzą, bo nie wypada kobiecie niby itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Cóż, wiadomo, że w niektórych sytuacjach nie wypada, ale od czasu do czasu wręcz można i trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem teorię, że jak kobieta nie wstydzi się spierdzieć przy facecie, to znaczy, że dobrze się przy nim czuje, ufa mu itp :D Ehh widocznie mi do tego daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Może też kobieta musi być normalna i z poczuciem humoru ;) Osobiście znam parę, gdzie po 2 latach znajomości i 3 małżeństwa on nigdy nie widział jej bez makijażu :D To już jest patologia, więc co dopiero mówić o bączkach i ukrywaniu faktu ich istnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! patologia to adekwatne określenie myślę ;) No bo sorry, ale jak kobieta wskakuje do łóżka facetowi po krótkiej znajomości i tam niezła jazda bez trzymanki - że tak powiem, bez zahamowań... a małego bączka się wstydzi jeszcze przez długi czas, bo co sobie partner pomyśli :D No patologia i tyle! :P No ale tak jam mówiłem wyżej - dziwny jest ten dzisiejszy świat, wszystko jest na opak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Cieszę się, że się zgadzamy ;) Ale ja w ogóle jestem staroświecka, więc moje poglądy zapewne nie pasują do dzisiejszego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, moje też :D A można wiedzieć ile masz wiosen na karku? Wiem, że kobiety nie wypada pytać o wiek, ale... Już facet ciekawski nie może być? Przecież i tak się nie znamy :P Chyba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Na użytek rozmowy mogę to zdradzić i jednocześnie chętnie poznam Twój wiek ;) Mam 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze toś młodziutka :) Ja 27 :D To fajnie, że w tym wieku są jeszcze kobiety o takim podejściu do życia i jak to nazywasz - staroświecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
21:33, jak subtelnie, słodko i elokwentnie! :D Może to i faktycznie fajnie, ale cóż, dziś niestety takie kobiety giną w natłoku sztucznobrwistych, silikonowych, botoksowych i wytapetowanych miłośniczek selfików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To nie ten topic! :D Tutaj bąki only :classic_cool: :P Pierdziawa W moich oczach takie nie giną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Tylko bąki, zawsze bąki! :D To Ci się chwali, takich ludzi świat teraz potrzebuje najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i potrzebuje, ale co z tego jak na co dzień olewa :o To smutne, że w sumie dzięki takiemu forum i takiemu tematowi, który niby nie ma nic z tym wspólnego, takie coś odczuwać, a na co dzień prawie wcale lub rzadko kiedy... No ale trudno... A te selfikowe dziunie to gonią za tym, co modne ;) Podejrzewam, że jakby na FB, snapie czy czymkolwiek innym, co teraz "modne" i "fajne" pojawiłaby się opcja do meldowania o pierdnięciu, to wtedy by bączki stały się bardziej powszechnym zjawiskiem itp :D Tyle że my, niby staroświeccy byliśmy pierwsi i wiedzieliśmy to od dawna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
O tym samym myślałam, to mimo wszystko dość przykre, że trzeba rozmowy o bąkach, żeby poznać pokrewną duszę ;) Ale kto wie, może jednak kiedyś to właśnie bąki będą modne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wtedy to będziemy mogli z dumą niczym hipsterzy przyznać, że my już to dawno wiedzieliśmy i praktykowaliśmy :classic_cool: Ciekawe czy faktycznie doczekamy takich czasów :D I np tak jak teraz przychodzą powiadomienia w stylu "Grażyna dodała zdjęcie", to w przyszłości dojdzie "Grażyna puściła bąka" i jakaś personalizowana animacja do wyboru z kolorem obłoczka. :D Już widzę jak FB się będzie dławił od takich powiadomień, gdy ktoś będzie miał akurat (u)pierdliwy dzień :P Niektórzy faceci to pewnie będą w szoki i się dopiero wtedy dowiedzą, że ich wybranki też pierdzą i to w takich ilościach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Cudowny pomysł i wizja :D A oczywiście nie zapominajmy o efektach dźwiękowych ... I tak jak teraz ludzie potrafią się definiować przez ilość lajków, to wtedy będą przez wirtualne pierdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie ciekawe :P Może jak kiedyś jeszcze technika pójdzie do przodu, to w smartfonach będą montowane w standardzie urządzenia do rejestrowania i odtwarzania zapachów.... To dopiero będzie czad i to dosłownie :classic_cool: :D I tu panowie znowu będą w szoku, bo być może pierwszy raz poczują to, czego nie czuli wcześniej :P Ale jak mówiliśmy wcześniej - to patologia dzisiejszych czasów - mimo lekkich obyczajów niejeden facet w związku nawet 2 letnim i dłuższym nie wie jaki zapach mają bąki jego kobiety... Swoją drogą, nie wie co traci 😍 :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
I tak oto od bączka w Biedronce przeszliśmy do tematów ogólnospołecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usrańce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie k***a fabryke gazu, zrobicie interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×