Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierdziawa

Puściłam głośnego bąka w Biedronce

Polecane posty

Witaj Religia :D Ehh dzisiaj rano to mógłbym z Tobą niezły duet stworzyć :classic_cool: :P Masakra, dawno takie trąby ze mnie nie wychodziły jak dziś rano i wczoraj późnym wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Rozumiem, ze pofolgowales sobie co nieco:-D Mnie zwykle rozsadza po nabiale:-D Doslownie zdzierzyc tego nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Miło znów Cię widzieć, doktorku :D Czyli mamy już sopran i dwa basy do chóru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
ćwiczę intensywnie wypierdzanie etiud Chopina , by dać koncert w Biedronce. liczę na występy w całej Polsce. ponieważ Biedronka jest dla plebsu to bilety nie mogą być zbyt drogie. jak myślicie ile za bilet na mój koncert mogłabym wycenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Szanowny trollu nade mną, aby się pode mnie wiarygodnie podszyć, musisz jeszcze trochę poćwiczyć :D Próbuj, próbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Czesc Pierdziawko:-) Tak, jestem zdecydowanym tenorem:-D I ja rowniez nie proznuje; cwicze i doskonale warsztat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Czyli sopran, tenor i... Bonku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
Chopin to wyższa jazda. do perfekcji udało mi się doprowadzić bąki w rytm tadżyckich pieśni ludowych. umiem je już wypierdzieć w metrum parzystym na dwa głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Na proby zapraszam do siebie. Sasiadom az gul skoczy. Po prostu krew ich zaleje:-D Czesto sie skarza mojej mamie; a ta wciaz prawi mi polajanki, w stylu- " zrob w koncu cos ze soba, bo juz na ciebie patrzec nie mozna" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to gdzieś pomiędzy tenorem a barytonem, choć zdarza mi się wejść w zakres infradźwięków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
14:02 nice try, ale jeszcze sporo Ci brakuje :) Zapraszam na szkolenie z podszywania się :D Doktorku, a co wtedy odpowiadasz? :D Bonku, no to mamy już szeroki zakres dźwiękowy do dyspozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziawa
A może są też inni chętni do chóru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Odgrazam sie, ze moja noga wiecej u niej nie postanie...do samej smierci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Nie raz. Jesli sie uda ,,wstrzymac" np. w markecie, to potem rozrywa czlowieka na potęgę. Ale rzadko kiedy wytrzymuje, wiec wale po prostu gdzie badz i ogolnie mam problem z opanowaniem tego ,,milego" potencjalu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Pierdziawko, widzę, ze ,,zastrzeglas" swoj nick:-D Teraz juz na wieki wiekow siebie okreslilas:-D W tej nazwie- cała Ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Aha, czy na przykład moglby to byc nick- Good Fart Never Die, albo My Fart Will Go On :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Raczej Haubice:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdziawo jak już nick zastrzegłaś, to mogłaś chociaż zawrzeć jeszcze jedną cechę ;) Romantyczna Pierdziawa chociażby :D Ehh ja się coś źle czuję, głowa mnie boli, więc się położę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na weselach często pierdzę, ale na zewnątrz na dworze, przez co często wychodzę na zewnątrz :P Ostatnio byłem na weselu, które było w takiej knajpie otoczonej stadionem. Fajne echo się niosło jak wyszedłem sobie po ciemku, rozjerzałem się - Uff pusto! i dawaj na cały regulator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, jako ceniony lekarz medycyny chciałbym zabrać głos w kwestii oddawania wiatrów w miejscach publicznych. Wiemy, że oficjalnie nie wygląda to dobrze i nie jest mile widziane puszczanie gazów. Jednakże zwróćcie uwagę na parę aspektów. 1) Najbardziej obfite gazy pojawiają się tuż przed oddaniem stolca. 2) Zapach gazów nie zawsze odzwierciedla zapach ekskrementów. 3) Czasami gazy mieszają się z ekskrementami i po ich oddaniu może powstać nieczystość tzw. kleks. 4) W niektórych przypadkach gazy mogą być bezwonne lub o bardzo słabej woni, że trzeba przykładać nos do o***tu aby poczuć ten miły zapach. 5) Puszczanie wiatrów powoduje wprowadzanie w drganie mięśni zwieracza o***tu, stąd takie piękne dźwięki podczas ich wydalania. 6) Kobiety są specyficzne ponieważ potrafią oddawać gazy również przez swoje narządy płciowe - tzw. pierdzenie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Religia
Dzień bez wiatru to dzień stracony. Jesli idzie o wesela, to ogol tzw. znajomych, juz nawet mnie nie zaprasza. Zbyt czesto dalem sie poznac, najadlszy tych weselnych specjalow, z jak ,,najlepszej" strony, bym mogl byc pozadanym gosciem:-D Walilem i bzdzilem na sali; zarowno przy stolach, jak na parkiecie, tak ze trudno bylo chwilami odroznic kapele weselna od moich ,,wystepow". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy tydzień nastał, to i nowe doświadczenia... Oby pozytywne dla wszystkich! ;) Miłego poniedziałku wszystkim! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udławcie się swoimi bonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdziawa to facet, brzydki debil i świniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się nie chwale, ja pierdziowy w Lidlu wale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedronce to nic takiego puścić bąka. toż to też owad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×