Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sympatyczna pl

Zarozumiałe dziadki z Sympatia.pl

Polecane posty

Gość gość
jak widac odpowiedzialnosc i wiek nie maja ze soba wiele wspolnego ZONK i to jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz odnośnie polonistek.Już w podstawowce usłyszałam po raz pierwszy,że mam lekkie pióro.To w ogóle była fajna,kochająca dzieci polonistka.W liceum,podczas przerabiania utworów CK Norwida coś mnie pokusiło,żeby zgłosić się do interpretacji(znacie to durne pytanie:co autor mial na myśli),ale nie wg gotowca,tylko własnej.Klasa była zachwycona,stara rura odwrotnie.Dostałam 2.Jedynek oczywiście wtedy nie było.No i wtedy postanowiłam,że niech szlag trafi tych wszystkich autorów i ich "namyślami" i durne polonistki.Mądre niech dalej dręczą dzieci,bo tak to urządzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczekać musiałam aż do 55 roku życia,kiedy przeszłam na emeryturę.I teraz leję na to,od jakiej litery,czy słowa zaczynam zdanie,przecinek stawiam tam,gdzie sama lapię oddech przy czytaniu tego,co napisalam,bawię się słowami i ich wieloznacznością,uwielbiam młodzieżowy slang a to wszystko piszę dla normalnych,fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje cycki,to nawet jeśli nie byłyby takie,jak kiedyś,to można je nadmuchac silikonem,a wam nic już na brak mozliwości nie pomoże,bo nawet V....a może was zaprowadzić na drugi świat.Na łysinki też nie ma rady a wszczepione kłaczki szybko wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny post będzie juz na temat,co autorka(czyli ja,oczywiście) ma na myśli pisząc o zarozumiałych dziadkach z Sympatii.pl. Innych zastawiam w spokoju,bo przecież są tez na świecie normalni faceci,którzy potrafią się starzeć z godnością. Ominęłam (prawie) cenzurę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powrócę jeszcze na chwilę do wątku tych nieszczęsnych dziurawych,antyżylakowych pończoch na balkonie.Zimą,to pół biedy,wisiały w łazience,ale latem wywieszał je na balkonie,bo grube i mu w domu za długo schły.Nawet ze 2 razy próbowałam go namówić,zeby wieszał niżej,żeby ludzie nie widzieli,bo jeszcze pomyślą,że ja w tym chodzę.Reagował wyłącznie donośnym rykiem. W ogóle bardzo dbał o zdrowie(swoje oczywiście) i kupił nawet taki materac,który wibracjami miał mu przywrócić zdrowie..Niczego nie przywrócił-szczególnie potencji,chociaż nazwałam ten wytwór cwaniaków wibratorem,co go bardzo irytowało. Pończoszki i wibrator (ku mojej radości) zabral ze sobą.Ale o tym napiszę trochę później. Nie dziwię się,że niektórzy wątpią,że miał takie branie,skoro facet bez mieszkania i otwarcie pisze w anonsach,że chce się przeprowadzić.Ja też bym miała trudności w uwierzeniu,ale widziałam to(napisane) i słyszałam(głuchol nastawiał telefon na tryb głośnomówiący) codziennie. I o tym napiszę w następnej zwrotce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poplakalam sie ze smiechu, pisz dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
hej sympatyczna Twój Dziadzio to czyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczna, rzeczywiście masz polot i lekkie pióro. Pisz kochana co z tym dziadem dalej się działo. Z której strony by tego nie rozpatrywał, masz rację. Dziady takie właśnie są, wypisz wymaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara baba, ktorej zaczelo odbijaac. Pisze na Forum z dziecmi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie rozumiem jednego. Piszesz o dziadkach, a sama przecież ze swoim wiekiem jesteś babcią. Szukasz młodego i masz wymagania, a sama jesteś stara i to jeszcze rozjechana po dwóch małżeństwach. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ms aoshika
pisz dalej, olej cymbałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz emerytko pisać ten wymyslony blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby 58 lat a panów nazywa dziadkami, gdy sama też niemloda. Poza tym to prowo. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia z kafeterii, a czy sympatyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno noe bylo tu tak dobrego tematu.Ide na druga strone :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam lat 54 i wierze autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te negatywne komentarze piszą pewnie te dziadki:D Ja czekam na ciąg dalszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysiejące kundelki z podwiniętymi dwoma ogonkami szczekają,a karawana jedzie dalej! Witam tych,którzy mnie pokochali-ja Was też:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wymienię tylko niektóre powody odrzucania przez niego kolejnych kandydatek. 1-a (60 lat) Miała co prawda 3-pokojowe mieszkanie,ale była tak pomarszczona,jak jego matka w wieku 92 lat,kiedy umierała. Poza tym była mocno opalona,co ją dodatkowo postarzało. I w ogóle,to zamieściła zdjęcie chyba sprzed 20-u lat! Przenocował,obiecał wrócić. 2-a (65 lat) (co prawda za stara,ale pojadę-tak mi oznajmił) Umówił się z nią na dworcu,zabrał ze sobą wino za 15zł i czekoladę (jak zwykle na te randki),wsiadł w pociąg,wypił z nią na dworcu kawę i następnym pociągiem spieprzył do domu.A kobitka zarezerwowała dla nich 2 noclegi w jakimś gospodarstwie agroturystycznym. Podsumował tę wyprawę z wykrzywioną gębą: stara,brzydka i niemodnie ubrana. Wino i czekoladę zabrał do domu. 3-a 55 lat (czy jakoś tak) Z Kontaktów,więc nie wiedział,jak wygląda,ale opisała siebie tak,ze ciupasem zapakował to samo wino,nową czekolade za 2,50zł(tamta się lekko roztopiła w podróży,,więc ją zeżarł) i poo-jee-chałłł. Miałam nadzieję,że może tym razem nie wróci na noc.Wrócił,stara k/urwa,bo kobietabyła gruba a on przecież takich nie lubi! Nie o wszystkich mi opowiadał,ale o innych doniósł mi uprzejmie (po jego wyjeździe) jego najlepszy kolega (tak o nim zawsze mówił). A więc: (ten początek z "a więc" jest na złość mojej polonistce z liceum,chociaż pewnie jest już na drugim świecie) inna 62lata gruba,stara i brzydka,w dodatku też opalona inna (wieku nie znam) tak brzydka,ze co prawda wino z nią wypił,ale czekoladę zeżarł w pociągu w drodze powrotnej,nawet nie nocował,chociaż kawal Polski do niej przejechał Dobra,reszta później,bo znudzi Wam się tyle na raz czytać.Będę dzisiaj częściej wracać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sorry za ciekawość, ale masz/macie dzieci? Wnuki? Nie musisz odpowiadać oczywiście, pisz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne rozmowy_
Autorka ma 30 lat ale jest gruba i wygląda na 70 lat Wszystko dlatego, że je czekolady za 2,50 Gdyby jadła za 4,10 nie tyła by tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne rozmowy_ dziś Zjeżdżaj cieciu, nie przeszkadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie podoba na pewno bede szukac nastepnych watkow .Takze drogie panie szukajace dziadka-sponsora , przygotujcie sobie jakas konkretna alternatywe bo jak wasz dziadzio wymknie sie spod pieczolowicie opilowanych'' hybryd'' i ruszy w miasto naprany wiagra jak Smok Wawelski to dopiero bedzie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×