Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Moze dla kogos , kto ma mozliwosci pracy podwyzka masla itd nie jest problemem, ale co maja powiedzic emeryci, ktorych podwyzkaz emerytury to 2 zl 50 gr? No ale trzeba misc na gigantyczne pensje misiewiczow, gigantyczne wydatki na ochrone miesiecznic, na Rydzyka, na pomniki, na rozwalanie kolejnych limuzym za niliony, na osobista ochrone posla Kaczynskiego, na ochronę na weselu corki Kempy, na na kolejne milionowe odszkodowania dla Gosiewskiej i jej podobnych itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masło to jest jedna rzecz i owszem mnie zszokowała ta cena ostatnio w lidlu. podwyżek jest więcej jednak te wszystkie, które twierdzą, że złotówka czy dwa złote to nie jest duża podwyżka to chyba te bezrobotne pasożyty, które w zyciu dnia nie przepracowały. Swoich mężów zapytajcie czy dla nich to tez nic takiego. Pamiętajcie, że jak drożeje paliwo to drożeje wszystko, bo wszystko trzeba przetransportować! a nie jak jedna wasza koleżanka, a moja bezrobotna sąsiadka twierdzi, że ona to ma gdzies bo ona i tak samochodu nie ma xxx BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 No to zmiana etatu! Robisz mniej, zarabiasz mniej - logiczne Możesz wtedy poszukać drugiego etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moze dla kogos , kto ma mozliwosci pracy podwyzka masla itd nie jest problemem, ale co maja powiedzic emeryci, ktorych podwyzkaz emerytury to 2 zl 50 gr? No ale trzeba misc na gigantyczne pensje misiewiczow, gigantyczne wydatki na ochrone miesiecznic, na Rydzyka, na pomniki, na rozwalanie kolejnych limuzym za niliony, na osobista ochrone posla Kaczynskiego, na ochronę na weselu corki Kempy, na na kolejne milionowe odszkodowania dla Gosiewskiej i jej podobnych itd XXXXXXX RACJA!!!! PIS obrzydliwe, świętojebliwe, obłudne zakłamane świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie jakie milionerki! podwyżki cen żywności i mediów to dla nich nic takiego!!! no pewnie bo jak się wsadziło d..pę do teściów którzy cię utrzymują, żywią i opierają to przeciez nic wielkiego no nie? :D natomiast każdy człowiek który utrzymuje siebie i rodzinę widzi to złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego piszesz sama ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo nikt mnie nie słucha. W Polsce powinien być rząd liberalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jak jest, dawniej było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być lepiej, a jest dużooooo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wróci PRL, już blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasnij mi jakim cudem rzad odpowiada za polityke cenowa sklepu. Dla ulatwienia podam ci ze inflacja w Polsce wynosi mniej niz 1 procent. I ktore to podatki wzrosly w ciagu ostatnich 2 lat? PIT, CIT, VAT? I o ile? O abonamencie nawet nie ma sesnu pisac, jakim cudem ci wzrosl skoro ma sie zmienic sciagalnosc a nie kwota? Zaloze sie ze i tak go nie placisz, jak wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie jak zdrożeje paliwo. Dopiero ceny pójdą w górę. Jak to powiedział pewien jegomość: nikt was tak nie w*****ał jak w****** was PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenzurowało. Miało być wychwa/łał tak jak wychwa/la PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak Po rządziło to dopiero było podwyżek paliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy najbliższe wybory samorządowe już zaczną fałszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sfalszowane to byly wybory w 2014 gdy PSL wygrywalo w miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przypuszczałam że przyjedzie mi żyć na 'polskiej Białorusi' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kaczystanie , hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Podwyzka paliwa dotyka wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mnie się nic od państwa nie należy a z pensji starcza na coraz to mniej. Jak żyć? Jak tu planować dzieci. Mam jedno i na więcej się nie zdecyduje choćbym bardzo chciała. Co z tego, ze warunki mieszkaniowe dobre jak nie zapewnie dwójce wszystkiego co najlepsze bo mi na to nie wystarczy smutas.gif" "Wszystko co najlepsze" kutwa mać. Pewnie jesteś jedną z tych co to ci za dobrze właśnie, ale psioczyć będą na 10 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja droga. Nie mam za dobrze. Po prostu myślę racjonalnie. Nie żyje ponad stan. A zrobienie sobie dziecka byłoby nierozsadne bo to, które już mam ucierpialoby na tej decyzji w tej sytuacji...przykre to. Na podwyżkę nie mam co liczyć i tak mam dobrą stawkę. Niestety nie należymy do patologii, która ma wszystko w D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo brakuje na 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam,dostalam w pracy podwyźke 300 zł,a ze kupe lat pracuje mam rozne dodatki procentowe od podstawy to i wyjdzie sporo wiecej niz te 300 na mc. Szczerze to mnie sie super w naszym kraju w koncu żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cieszysz się że dostałaś 300zł podwyżki. niebawem pójdziesz do sklepu i za te 300 nie kupisz sobie więcej tylko to samo co zwykle tylko drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby ten ciemny lud przejrzał na oczy do następnych wyborów. xxx dobra, ale na kogo głosować? Ja nie mam pomysłu. Mnie subiektywnie jest trochę lepiej niż za PO właśnie za PiSu i wo,e ich rządy niz poprzednie, ale też bym wolała jakąś lepszą i mądrzejszą partię niż te dwie, ale która taka jest?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ja mam idiotko 500+ bez wychodzenia z domu, a ty tylko 300+ za zapieprzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 Ja się coraz dociekliwiej przyglądam nowoczesnej. I nie wiem czy to nie będzie mój wybór podczas przyszłych wyborów. PO raczej może mieć ciężko. Chociaż zobaczymy co zaprezentują w kampanii no i na ile oczywiście będzie to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - kogo byś nie wybrała, obojętnie jaką opcję i tak ciebie w wuja załatwią, przecież priorytetem Pisowców było obniżenie wieku emerytalnego za pracę a nie 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie i co, było 500+, cholerne katolickie, chrześcijańskie oszusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, padłam jak przeczytałam, ze trzeba zmienić pracę. Jakiś jełop nie wie co to inflacja. x Prostytutki wybrały PiS to mają. Przecież wiadomo było, że sięgną do naszych kieszeni. WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się biję w pierś bo na wyborach nie byłam - ale teraz wiem, że trzeba iść. Najgorsze, ze wtedy i platforma i wszyscy mnie wkurzyli to bym na Kukiza może jeszcze głosowała :D Więc z dwojga złego lepiej, że w ogóle nie głosowałam. Mnie partia Razem ciekawi - bo ja nie mam problemu by dużo płacić, ja mam problem z tym, że skoro płące to chce korzystać z tych podatków. A nie fundować ciepłe posadki bandzie totalnych szkodników. Bo co jak co PO chociaż minimum umiaru zachowywało - jak potrzebowali załóżmy geodety - to szukali znajomego geodety, choćby miał małe doświadczenie. PiS natomiast bierze fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×