Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Czy za PO była lepsza demokracja niż za PiS??? NIE! To było państwo kolesi, tzw teoretyczne. Niech Kaczyński robi porządek nawet kosztem demokracji chociaż nie widzę aby ja lamano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede glosowac na PIS bo uwaga! nienawudze brudasow muslimow!!!! nie mam dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słusznie,arabusy zakaz wstępu a złodzieje odsunięci od koryt ,i tak jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PiS głosują tylko tępaki, ludzie gorzej wykształceni, z mniejszych miejscowości, niezaradni życiowo, chętnie biorący zapomogi. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że ci mniej sprawni intelektualnie są za pisiorami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robili takie doświadczenie,kto jest bardziej człowiekiem kto się podzieli,i wyszło że ci co mieli dużo nie chcieli się podzielić a biedny się podzielił ,mądrośc a wykształcenie to dwie różne rzeczy ,zresztą wykształciuszki chyba się cieszyły z tuska :-) tak czy siak moi wykształceni znajomi sa za PIS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej buty,hipokryzji,braku widzenia dalej niż dziś i skrajnego zacofania nie przedstawiał sobą żaden dotychczasowy rząd. Ale czego innego można się po nim spodziewać skoro mają takie wzorce ze swojego guru ....i cała ta sekta jest nim skażona. Kpi z Polski cała cywilizowana,demokratyczna część świata. Kpi z Polski,a dokładniej z polskiego rządu i jego popleczników, a nie ogólnie z Polaków,ponieważ potrafi rozdzielić te dwa różne stanowiska. Jest mi wstyd,że część wyborców dała się sprzedać za 500 zł miesięcznie i nie raczyła pomyśleć,i po prostu zastanowić się nad tym,czym takie rozdawnictwo może się wkrótce skończyć. Pokłosie tej bezmyślności już zaczyna być widoczne i niestety coraz bardziej odczuwalne.Jeśli nawet będą wybory,co według mnie wcale nie jest takie pewne,wygra znowu PIS( i na pewno nie będa to sfałszowane wybory!) bo KK zrobi wszystko aby tak było..a z ambony ciemnym ludem łatwo sterować. Przecież KK nie pozwoli na to, żeby tracić ogromną kasę . Ciekawe na kogo będzie wtedy ten nowy/stary rząd zwalał winę za sytuację finansową i nie tylko finansową,naszego kraju. Gdyby jakimś cudem stało się,że rząd stanowiłaby inna ekipa, wchodziłaby ona w straszną ruinę nie mając najmniejszych szans na jakąkolwiek zewnętrzną pomoc.Tylko współczuć . Tym bardziej,że po kilku miesiącach zaczęłyby się komentarze o nieudolności tego nowego rządu i szybko szukanoby winy właśnie w nim a zapomniano o poprzednikach,który do tego doprowadził. Nie znoszę PIS ale może w takiej sytuacji niechby ten PIS wygrał i pokazał jak wyleźć z bagna,które samo zrobiło? Już tyle zniszczyli,że niewiele zostało. Może być gorzej? Właściwie to może.Z UE za chwilę i tak nas z radością wywalą,a sąsiedzi tylko czekają żeby nas przygarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa jest przykładem tego jak rzadziło PO. Milionowe złodziejstwo przy "oddawaniu" gruntów to jedno z ich sukcesów. Możesz pluć na PiS ale widać że dobrali się złodziejom do skóry dlatego tak piszczą. Wszędzie kolesiostwo, ośmiorniczko i złodzieje co nie pracują za mniej niż 6 tys.Kamieni kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz ze Lech Kaczynski tez za tym stal? A no nie wiesz, bo tego pis nie powie a samodzielne myslenie u pisiego elektoratu nie jest mocna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarszawa
pis oczyści polską ziemię kocham mój rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarszawa
i ujadanie nic wam nie da :-) NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wcale nie jestem katoliczką ,akurat w watykanie jest żle ,ale to nic to też przeminie,wartości główne sa zachowane w ramach tej religii w zwykłym obywatelu i tylko o to chodzi teraz,dopóki nie poznacie prawdy większej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciołku, afery reprywatyzacyjne sięgają co najmniej czasów kaczyńskiego, za amber gold stały skoki, za którymi stoi PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaka nie obchodzi, że zmierzamy w stronę autorytaryzmu i państwa wyznaniowego, a nepotyzm jest nieporównywalnie większy niż za innej władzy. Polaka obchodzi, że dostanie 500 (nie jest ważne, że na kredyt i że idziemy drogą Grecji) i ma wywalone na izolacjonizm i propagandę TVP niczym w Korei Północnej. Nastała dyktatura ciemnej masy. Obecny rząd daje przyzwolenie na opluwanie obcych, bo zbija na tym kapitał. Zenek, który nie zna języków, na zagranicznych wakacjach nigdy nie był, a Niemca widział tylko w "Czterech Pancernych" jest podatny na takie bredzenie karła z Żoliborza. Ludźmi, którzy nie pohańbili się w życiu przeczytaniem jakiejkolwiek książki łatwo się rządzi. PiSuary czytają najwyżej "Fakt", tam jest dużo obrazków, mało tekstu, w sam raz dla nich, żeby się nie zmęczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyborcy sekty PiS na wszystko mają dwa argumenty "Przez 8 lat Polki i Polacy" oraz "muslimy" (tak jakby alternatywą dla fanatyzmu islamskiego miał być fanatyzm katolicki, dziękuję, postoję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole swoj katolicyzm nix pedofilskie muslimstwo! Rozumiesz ? I dlatego bede glosowac na PiS . Nic mnie nie przekona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, wina PiS, oczywiścia i PiS jest winien tego że HGW woli sidzieć na tłiterze zamiast odpowiedzieć przed polakami i komisją co się działo :D [czesc} Musicie mieć naprawdę nasrane we łbie :D PiS dobrał się do d**y złodziejom wreszcie i widać że złodzieje tylko ich bronią :) I winą PiSu były spotkania Drzewieckiego na cmentarzu i to że dziewczynyz PO tak chętnie brały łapówki. Skończyła się era złodziejstwa. A Unia może sobie chcieć nas wykopać i tak g....o zrobi.Portugalia, Grecja, itd...te kraje toną i pewnie się cieszą że sa w UE. Anglia pokazała im środkowy palec, i zaraz kolejne państwa uciekną a wy ją zawsze - gdyby zachód jadł g****o i się cieszył że smakowite to też byście żarli. Debile i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:52 Bo jesteś zabetonowany jak cała reszta tej sekty i żadne argumenty i tak do Ciebie nie trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.53 Dla was złodziejem jest każdy kto ma więcej od was. We łbie się wam nie mieści, że można mieć pieniądze z uczciwej pracy, nie narzekać i nie być przy tym złodziejem. Czy wy potraficie zwyczajnie cieszyć się życiem? Nie. Wy tylko wszędzie widzicie zamachy (jak można wierzyć w"mord smoleński" i pultać ryja o jakiś wrak?), zdrajców, Niemiec be, Ukrainiec be, Syryjczyk be. Tylko Gienia, Zenek i Orban liżący tyłek Putina są cacy...Aha, jeszcze Trump, który przyjeżdża do Polski jak do murzynka Bumbo odbierać hymny pochwalne, a na drugi dzień leci robić interesy z Wladimirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie każdy kto ma dużo jest złodziej, więc przeciwnie, jest masa ludzi którzy dorobili się UCZCIWĄ pracą. Ale społeczeństwo pokazało PO co o nich myśli. Co myśli o rozmowach w "Sowa i przyjaciele", co myśli o rozmowach po nocach na cmentarzu prominentnych działaczy PO, co myślą o aferach (zegarkowa, infoafera, dolnośląstkie taśmy prawdy, itd...) itd...Głupia jesteś że tego nie widzisz? Czy jesteś z PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nikogo nie interesuje co masz w głowie peowska szmato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie każdy kto ma dużo jest złodziej, więc przeciwnie, jest masa ludzi którzy dorobili się UCZCIWĄ pracą. Ale społeczeństwo pokazało PO co o nich myśli. Co myśli o rozmowach w "Sowa i przyjaciele", co myśli o rozmowach po nocach na cmentarzu prominentnych działaczy PO, co myślą o aferach (zegarkowa, infoafera, dolnośląstkie taśmy prawdy, itd...) itd...Głupia jesteś że tego nie widzisz? Czy jesteś z PO? Głupi to ty jesteś bo PIS robi to samo co PO. Już przegłosowali ustawę o wyborze sędziów do KRS i będzie sam ich wybierał. Afery PO są niczym przy zapomnianych aferach PISu i twojego kaczora. Wszystko drożeje jak za PO, a teraz podwyższyli podatek za benzynę. Po tym wszystko zdrożej***aranie pisowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.13 Katozyeb z Podkarpacia się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie narzekam :) Skoczyłam dobre studia więc mam dobrą pracę, w zeszłym roku awansowałam ipodwyżki mi nie straszne. I wolę PiS od PO bo mieszkam w Warszawie i widzę jak HGW ma nas w d***e i jak się nachapała na reprywatyzacji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie rozumiecie - ludzie są zadowoleni z władzy PiS bo dobrali się do d**y złodziejom i oddają władze w ręce ludu. Czyli nas. Mamy wreszcie prawdziwą demokrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za pis i za jarkiem pocaujta nas w doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.43 Wolę złodzieja niż katolstwo i wyprowadzenie Polski z Unii (już nie pamiętacie jak to było po drugiej stronie muru, nie?). PiS dał władzę najciemniejszej masie, która jest wręcz dumna ze swojego braku wiedzy, nieznajomości świata, języków obcych i podstaw ekonomicznych. Głupki podniosły łeb, w tłumie raźniej. Plują na każdego kto coś w życiu więcej przeżył, więcej widział i więcej wie. Sieroty które trzeba całe życie prowadzić za rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Śmieszne ? Pierdolić trzeba się z głową. A jak nie można się powstrzymać to pożyczyć na wyjazd na podwiązanie jajowodów w Czechach albo na Słowacji. Tak żałuję obcym dzieciom. Nie mam obowiązku dawać na obce dzieci. Zupełnie nie rozumiem dlaczego część z moich ciężko zarobionych pieniędzy na które zapierdalam jak rex mam oddawać na dzieci nierobów, bezmózgów albo pijaków. A jak jedna z drugą nie jest nawet zdatna pracować chociażby fizycznie na taśmie to niech idzie zarabiać na ulicę pizdą, skoro fizycznie ani głową nie potrafi. Najłatwiej jest wyciągać łapę. Moja rodzina nigdy nie wyciągała rąk. Jak było ciężko to zaciskali zęby i sami szukali rozwiązań tak żeby było dla dzieci. Cholerne lenie śmierdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś "Empatyczny"? To są judaszowe srebrniki żeby mieć więcej wyborców na przyszłość. Pogadaj z tymi którzy obsługują ten pic 500+... ile się zabiera żeby dać. Popadamy w coraz większe zadłużenie. Nasze dzieci i wnuki będą musiały to spłacać z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×