Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Nie PO TO SAMI święci ja osobiście głosowałam na nich 2 razy w ciągu ośmiu lat miało być pięknie i jest Donaldowi na pewno się powodzi Mi już trochę gorzej mąż mnie zostawił z dzieckiem i nie wykończonym domem spłacam sama hipotekę Bo on w norwegi poznał Polkę ma z nią dwie córki i żyje mu się świetnie Tak to Po obiecało POLSKIM rodzinom raj mam raj auto , pracę , dziecko i kredyt Tylko męża nie mam bo my sto lat za Unią i jej zasadami wybrał lepsze życie tam Teraz jak odwiedza małą mówi mi Szkoda w sumie że nie wiedziałem że tu się tak pozmienia może i między nami było by inaczej :-( niech szlag trafi ich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donald jest winny, że mąż się zostawił??????????? No ja prdl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dzisiaj śnił sie Jarek, no no, fajny był sen. Poza tym trzymam kciuki z PiS i kto mi zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:25 To trzymaj. Wyjedziesz na taczkach razem z tym kaczym rządem. Kto Ci zabroni? haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech mi ktoś przypomni bo jeżdżę autem już wiele lat i nie przypominam sobie aż tak wysokiej podwyżki ubezpieczeń OC i AC, kiedy rząd PO doprowadził do tak wysokich cen za ta usługę choćby? Dlaczego Tusk potrafił wybudować orliki na boiskach szkolnych a PiS nie potrafi otworzyć więcej żłobków i przedszkoli? Dlaczego nauczyciele tracą pracę?! Dlaczego PiS zmarnował pieniądze wydane na reformę szkolnictwa i zrobił sobie swoją nową reformę na która znów poszły grube pieniądze?! No słucham? Mnie się za rządów PO dobrze żyło. Teraz jest coraz gorzej. Żaden rząd tak nie poroznil Polaków jak ten aktualnie rządzący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co byloby za rzdow PO dalej ? Polacy nie dlugo przestaliby sie w ogole rozmnazac, a na wymianke wstawiliby tu brudasow muzulmanskich. Zgraje pedofilow i g****icieli i mordercow. Przeciez im tak nakazuje koran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy pisiory macie z tymi muzułmanami obsesję? :D Tak, pchają się do nas drzwiami i oknami. Skończ się ośmieszać - oni wcale nie chca tu przyjeżdzać. Kiedy do Was to dotrze? Swoją małą, polaczkowatą dumę budujesz na takim p********iu? Oni mają Polskę w d***e - jeśli coś ich przyciąga to rozdawnictwo kasy (a w tym przoduje PiS akurat), ale to i tak wieeeeele % PKB przed nami zanim będziemy tak zamożnym krajem. x I ja nie mam zamiaru mieć dzieci - bo to moje życie, a moja macica nie będzie służyć do budowania jakiegoś imperium białego, katolickiego zakompleksionego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, PO nie lubię, ale też mi się wtedy lepiej żyło. Stabilniej, podjęłam wtedy np. pewien kurs, który w perspektywie lat mógł fajnie zaprocentować. Dzięki PiSowi żyję w wielkiej niewiadomej (jedna z ich cudownych reform). Ludzie, przecież Wam zakazano kupowania ziemi rolnej. I to dla Was normalne? Niedługo zakażą Wam kupowania rowerów, działek rekreacyjnych, samochodów i chuj wie czego jeszcze - ale za 500+ dacie się w*****ać. A, no tak - kościół cały czas bedzie mógł wszystko kupować. A to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypieprzaj bezplodniaczko. chetnie pewnie polecialabys na czarnego kut/asa co ? Oby ci kiedys porzadnie wpie/rdol spuscili i zorali to sie przekonasz o co chodzi. Nie sluchajcie ich ze oni tu nie chca. Tu czy tam kase dostaja z unii wiec tutaj tez sie pchaja. Polska jeszcze siw broni chociaz pelno jest ich w naszych miastach. Nie widzicie kebabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość dziś oczywiście miałam na myśli podwyżki pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz żyje mi się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to wypieprzaj bezplodniaczko. chetnie pewnie polecialabys na czarnego kut/asa co ? Oby ci kiedys porzadnie wpie/rdol spuscili i zorali to sie przekonasz o co chodzi. Nie sluchajcie ich ze oni tu nie chca. Tu czy tam kase dostaja z unii wiec tutaj tez sie pchaja. Polska jeszcze siw broni chociaz pelno jest ich w naszych miastach. Nie widzicie kebabow. " x piękny wpis miłosiernej katoliczki. Czym ty bydlątko różnisz się od tych muzułmanów na których tak szczekasz? Niczym. Dlatego ich ewentualna konkurencja powoduje u ciebie taką złość - bo jeszcze ktoś inny będzie bezmyślnym, wulgarnym bydlęciem, a to przecież twoja rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zagłosuję ponownie na Korwina, bo postuluje obniżenie podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 z wczoraj. Co za półmózg! Kobieto liczyć umiesz? To policz! Z reguły na osobę dziennie schodzi minimum 4 kromki chleba. Śniadanie, kolacja, szkola, czy praca. Na 3 osobową rodzinę to 12 kromek. A 12 kromek to pół bochenka. A kostka masła starcza właśnie na pół bochenka. 6,50 pomnóż razy 30 i masz prawie 200 zł za samo masło, tępa krowo. Czepiasz się tej osoby po studiach, że jednak nie zarabia tyle, żeby ją na masło było stać, to sobie teraz uświadom, że jak jej nie stać, to reszty pracujących też nie. No, ale pewnie ty masełko z opieki dostajesz i 500plus razy 5, to ci cena masła niestraszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorabiacie sobie ideologię do swojej niechęci posiadania dzieci to nie narzekajcie że wspiera się rodziny, które te dzieciaki posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Zresztą PiS wygra każde wybory czy się to komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, teraz po tym jak przejmą wszystkie sądy włącznie z Sądem Najwyższym - który stwierdza ważność wyborów - to istotnie: czy się komuś podoba czy nie to i tak wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspiera się rodziny, które te dzieciaki posiadają. - haha, no tak wsparcie im wychodzi, że teraz paczki żywnościowe dostać może każdy kto ma dochód poniżej 1050 zł na osobę. Serio chcesz rządu, który doprowadza Cię do nędzy, do tego, że samodzielnie nie jesteś w stanie zadbać o własną rodzinę, ale za to rzuci Ci pomocową paczkę? Przecież to chodzi właśnie o ubezwłasnowolnienie rodzin, o to by bez pisiorów zdychały z głodu - wtedy i tak muszą ich popierać jeśli chcą żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 dokładnie tak. A wtedy wszyscy będziemy kwiczeć, wszyscy. Elektorat PISu też. Będziemy mieć reżim. Dyktatura total.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1029 zł na osobę w rodzinie, jak już się wypowiadasz to się przygotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za pis ,nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie co jest najzabawniejsze jak wielbicielka PO nienawidząca kaczora jak mówi ,bierze 500 plus,no przyznajcie się kurki która zrezygnowała z 500 plus bo pisu nie lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1029 zł na osobę w rodzinie, jak już się wypowiadasz to się przygotuj. - no faktycznie, te 21 zł to taka ogromna suma za którą tyle możesz kupić. Ale widzę to Twój jedyny argument do tego, że popierając pis sami pod sobą kopiecie dołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krzycz, przecież nic nie poradzisz, PiS będzie rządził a Twoje zdanie mnie nie interesuje. 500+ nie pobieram, może kiedyś. W pracy widzę coraz mniej głodnych i zaniedbanych dzieci. To mi wystarczy. Nie interesuje mnie zdanie egoistycznej świni, która widzi tylko czubek własnego nosa. Pani z mopsu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 ja nic z "dobrej zmiany" nie mam, ale rozumiem jak ktoś bierze. Bo to z jego kieszeni idzie. Już dawno wyliczono po co jest program 500+ - dla tych wszystkich urzedasów itd. Bo by jedna osoba dostała 500 to od innych zabierają 1000zł. 500 idzie wprost na dziecko a 500zł na "obsługę" (tzw. koszta redystrybucji). Więc jak ktoś wolałby np. obniżenia vatu na towary dla dzieci, większych ulg podatkowych, darmowych obiadów w szkole dla wszystkich dzieciaków etc - czyli słowem, rzeczy, które wesprą rodziców a nie dołożą kosztów redystrybucji, ale tego nie ma to co? ma radośnie dopłacać w podatkach do 500+ i się ugryźć w dupę? Ceny wynajmu mieszkań po 500+ bardzo skoczyły, to co ma szczęśliwy płacić te 200-300zł więcej na mieszkanie i nie starać się jakoś tego sobie zrekompensować? Ja rozumiem mieć pretensje jakby była alternatywa - albo 500+ albo jakaś z tych rzeczy wspomnianych przeze mnie wcześniej. Ale alternatywy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.27 dlaczego miałabym wyjeżdżać i to jeszcze na taczkach??? Dobrze mi tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden urzędas korzystający z dojnej zmiany nawet się odezwał. A mam znajomych w MOPR, kuratorów sądowych itd i jakoś takiego efektu nie zauwazyli. Ba, pierwszy weekend po wprowadzeniu 500 (wtedy z kilku mcy od razu dostali) to była wielodniowa balanga w budynkach socjalnych jak sami opowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Tobie źle to zawsze możesz wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ten urzędas współczuję Ci znajomych. Przypuszczam że nie wiele się od nich różnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 : 51 Paniusiu... Dzieci chodzą głodne bo rodzice są niezaradni albo chleją. Z rodzicami trzeba zrobić porządek albo nauczyć zaradności zamiast dawać kasę do łap. " Egoistyczne świnie" zapierdalają żeby nieroby i pijaki mogły za darmochę kasę dostawać. Może dobrze byłoby pomyśleć o sterylizacji nierobów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×