Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Wolę płacić podatki na dzieci niż na więźniów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany gdzie wy pracujecie że was na masło nie stać jakiś margines tu siedzi czy jak ja zarabiam 7 tysięcy wiem że to ochłapy na szczęście mąż wyciąga dwa razy tyle mamy dwoje dzieci nie korzystam z programu pincet na masło mam i żyje mi się świetnie a Wy ???? co z wami gdzie wy pracujecie jakaś tu pisze mam jedno dziecko na więcej mnie nie stać olaboga olaboga olaboga to rusz dioopę pisdo do roboty a nie czekasz aż JAŁMUŻNE DOSTANIESZ Kur//wa/ mać ja nie jestem za pisem ale za peło ani tyle wszystko to samo :-o już nie pamiętacie jak cukier był po 6 złotych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jesteś p**********a skoro nie szanujesz swoich pieniędzy. Może zacznij co tydzień wyrzucać złotówkę do śmieci - przecież co to dla Ciebie, stać Cię :D Sory, ale nasrane trzeba mieć by uważać "zarabiam to mam totalnie gdzieś, że wszystkie ceny idą w górę, a jak kogoś to wkurza to biedak i patola". A ceny idą, to głupie masło o które dostałaś piany, to tylko widoczny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby było PO to na pewno wszystkie ceny by pospadały z miłości do was i współczucia ,na pewno byście się rozkleili i żyli w dostatku i bogactwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he, he. PiS jest lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.38 Dobre i prawdziwe. Gdyby Razem nie zabrało tych trzech procent lewicy to dziś PiS nie rządziłby samodzielnie. Adrian ma niezłą gadkę, ale ta partia to jakieś marksistowskie bajania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wzrost cen masla odpowaida wzrost cen w hurcie w Europie o 50%. Jaki wg was polski rzad ma wplyw na ceny na giełdzie Eurex? podpowiem: zerowy. Przez limity unijne produkcja mleka nie nadaza za eksportem masla m.in do Chin i Rosji i stad wzrost cen. https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/szykuje-sie-potezny-wzrost-cen-masla-w-sklepach-i- ,40950 Google nie gryzie. Wiem ze jest moda na obwinanie rzadu za koklusz i gradobicie ale nie wstyd ci byc taka ignorantka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena masła nie zmienia faktu że ten rząd to po prostu porażka, wielu ludziom nie chciało się pójść głosować a efekt jaki jest każdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ty pioruńska małpo wystaw gębę poza warszawę, tam ludzie żyją za 1200 zł, a cholerne pisowce zamiast pomagać pracującym to za pieprzenie się i rozmnażanie dają 500+,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sejmu trafił projekt ustawy wprowadzającej nowy składnik rachunków za energię elektryczną. Opłata za dostęp do mocy będzie kosztować odbiorców niemal 4 mld zł roczne, ale rząd przekonuje, że to dobra inwestycja. Problem w tym, że jeszcze nie wiadomo w co. Rządowy projekt ustawy o rynku mocy w poniedziałek, 10 lipca, trafił do pierwszego czytania na posiedzeniu plenarnym Sejmu. Jeszcze nie wiadomo czy posłowie zdążą się nim zająć w przyszłym tygodniu. Niemal pewne jest jednak, że ustawa zostanie uchwalona po wakacjach. Rząd ściga się bowiem z Komisję Europejską. Bruksela przygotowuje przepisy zakazujące subsydiowania z pieniędzy podatników elektrowni o emisjach dwutlenku węgla przekraczających 550 gramów na 1 kWh. W praktyce to ukryty zakaz dotowania elektrowni węglowych (nawet najnowsze bloki na to paliwo emitują po 700 gCO2/kWh). Rząd Beaty Szydło ostro się temu zakazowi sprzeciwia, ale w Unii brakuje nam sojuszników. Zdecydowana większość państw stawia na energetykę odnawialną, ewentualnie atom lub gaz. Ponieważ nasze szanse na odrzucenie zakazu maleją, rząd chce przyjąć ustawę o rynku mocy zanim jesienią przyszłego roku UE uchwali ograniczenia dla węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resort obrony narodowej wypłacił już krewnym ofiar katastrofy smoleńskiej 85 mln 370 tys. złotych. Do rozpatrzenia ma jeszcze kilkadziesiąt wniosków o wypłatę zadośćuczynienia. Jak ustaliło OKO.press, do sądów wciąż wpływają kolejne roszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju nie ma na kogo głosować .... Kaczor dal 500+żeby zamydlic ludziom oczy a podwyżki są ,w skali miesiąca zbiera się z tego niezła suma. PO to porażka a najgorsze ze kto by nie przyszedł do władzy to najpierw będzie napełnił swoje kabzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za platformy tez były podwyżki ale nie takie teraz to zwykłe złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za PO to była poprostu bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 11.13 wlasnie nieudacznicy na Pis glosowali. Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosowalby na ta partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy zarabia 7 tysięcy. Na przykład opiekunkom w żłobkach bo ja taki zawód wykonuje. Co prawda w prywatnej placówce, ale nikt mi nie da nie wiadomo ile. Odpowiada mi ten zawód, kocham dzieciaki i zajmowanie się nimi. Praca daje mi satysfakcję. Mąż zarabia dobrze, ale co z tego? Żeby mieć mieszkanie trzeba spłacać kredyt, żeby mieć auta trzeba spłacać kredyt. I tak mamy oszczędności, ale to jest kasa nie do ruszenia. Awaryjna, w razie gdyby ktoremus z nas coś się stało i przyjdzie nam żyć z jednej pensji, w razie utraty pracy albo choroby wymagającej kosztownego leczenia. Bo nikt ci nie pomoże a już na pewno nie państwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o podwyzke masla to akurat wine ponosi UE i ich dziadowskie regulacje.Wystarczy tylko poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - no nie powiesz, że teraz mamy luksusy przy wynagrodzeniu ok. 1300-1400 zł netto, dojeżdżając do pracy i nie dostając 500+ bo jedno dziecko dla pisowców to nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurza takie gadanie, że poszukaj innej pracy albo jedź do Warszawy czy za granicę. Uważam, że każdy człowiek, ten który wykonuje nawet prostą pracę, powinien mieć to minimum, które pozwala przeżyć. Ceny rosną z różnych przyczyn, ale zarobki w Polsce to jest jakaś kpina. Pracuję u takiego typowego "prywaciarza", tragedii może nie ma, ale i tak nastawienie by mieć jak najtańszego pracownika. I kompletny brak refleksji, że ludzie lepiej pracują, jak wiedzą za co. A jak ludzie mają pieniądze to więcej kupują. Jestem przeciwna rozdawnictwu-ale dać ludziom więcej zarobić. Zamiast te 500, obniżyć koszty zatrudnienia, podnieść płacę minimalną i ukrócić kombinatorstwo oraz wyciąganie socjalu, bo nas na to nie stać. Zwłaszcza, że teraz brakuje pracowników. No ale u nas przecież taki dobrobyt, że za siedzenie na d***e więcej się dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko idzie do góry i będzie szło - przecież skądś trzeba wziąć te gigantyczne pieniądze na 500 plus. Mnie akurat za PO żyło się lepiej - bo właśnie za ich rządów w moim zawodzie były największe podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena masła juz od dawna rosnie, i nie jest związana z rządem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was bardzo proszę byście nie głosowali na PIS,PO czy nowoczesną !!! Proszę zainteresujcie się innymi partiami, takimi , którym nie dano szansy wykazać się. Nowoczesna to PO. Wkurza mnie, że tępy naród wiecznie jak nie PIS to PO, dajmy wreszcie szanse innym. Nie ma nic gorszego ( w obecnym systemie) niż nie pójście na wybory, jak nie macie na kogo głosować to oddajcie głos na jakąkolwiek partie, która nie dostała jeszcze kredytu zaufania ale idźcie głosować !!! Wystarczy tak nie wiele a być może przerwiemy to fatum PIS-PO. Mamy świetnych młodych ludzi w nowych ugrupowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że jakby nie było 500+ to nie było by podwyżek cen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20 07 nie dziwie się prostacka nieudacznico , że masz najniższą krajową trzeba się było uczyć :-) A nie bezpłodna stara panna co al. jej dupę i mózg zrył :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - oczywiście, że jakby nie było 500+ to nie byłoby podwyżek, a jeżeli byłyby to znikome a nie aż tak duże. Także przez to 500+ na każdym kroku przeklinam ten rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ dostali młodzi zdrowi jak byk rodzice a chorzy i starzy przymierają z z powodu chorób (brak pieniędzy na leczenie) i z głodu, i to jest po katolicku, po bożemu, pioruny pisowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A że tak zapytam, czy za rządów PO nie było podwyżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy tu powinni skontaktować się z psychiatrą hihi wasza niewiedza na przykład dlaczego przez cudownego Donalda i unijną świtę masło kosztuje ile kosztuje poraża A po za tym o czym tu mowa jak tu co druga pomiędzy serialem trudne sprawy a słoikami zarabia najniższą i od roku piszę ten sam tekst że dostają i co za ile wytrwała swołocz z tej piorunicy Chyba czas się wysilić i namierzyć soczkę zobaczymy czy żywcem też tak zaszczeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 500+ dostali młodzi zdrowi jak byk rodzice a chorzy i starzy przymierają z z powodu chorób (brak pieniędzy na leczenie) i z głodu, i to jest po katolicku, po bożemu, pioruny pisowskie O tak zgadzam się szczególnie JĄ należy namierzyć bo ona już drugi rok to samo i wszystkich do jednego gara wkłada i wyzywa bez żadnych ogródek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×