Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Pracowników MOPR i innych instytucji opowiadających o patologii chlejącej za 500? :) Dużo masz argumentów pasożycie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze argumenty są poprostu śmieszne. Ogólniki i generalizowanie. Ważne są dzieci a patologia była i będzie. Nie ma systemu idealnego. Żałując dzieciom jesteście ścierwami bez dwuch zdań. Najfajniejsze jest to że los lubi płatać figle i możecie się kiedyś znaleźć w trudnej sytuacji życiowej, nie życzę choć przydało by się wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwielbicielka
Kaczyński jest empatyczny i troskliwy ,troszczy się o tych w nędzy stąd 500plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma rację. A wam żal i zawiść wychodzi uszami. Śmieszne jesteście. Wcale nie jesteście zaradne. Człowiek zaradny nie narzeka, głupie kwoki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste liberalne torby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zaradny człowiek to bezrozumny koń pociagowy, który zamiast przejmować się podwyżkami i dobra gospodarką po prostu cały czas stara się zarabiac więcej - im więcej mu zabierają tym bardziej się stara, nie myśląc w ogóle, nie analizując, nie szukając rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ja i mi podobne żałujemy dzieciom chcąc by miały realną pomoc (obiady, przedszkola, żłobki, podręczniki, kolonie) zamiast dawać kasę rodzicom to Wy po prostu macie bardzo niski iloraz inteligencji. I tyle. Bo inaczej tego nie da się określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie. W du/pie byłyście i gó/wno widziałyście. To wasz intelekt jest przerażająco niski. Jeśli będzie inny rząd to też będziecie narzekać, tak dla zasady. Ot i inteligentne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dyskusja nie ma sensu. Krzyczą, obrażają a i tak nic nie mają mądrego do powiedzenia. Jest PiS i raczej to się nie zmieni. I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO z przecietnych ludzi chcial zrobic biedakow i ich powykanczac. Taka druga Rosja obrzydliwie bogaci i skrajnie biedni wrecz glodujacy. Oczywiscie tych glodujacych byloby ogrom. Chcial potem naslac muzulmanow i w ogole juz do cna wykonczyc. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO to zgraja tych ludzi co kiedys sprzedala Polske. Pamietacie zabory ? PO niech lepiej bedzie jak najdalej od naszej ojczyzny, bo ja zniszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Donald jest winny temu że mąż mnie zostawił , bo to za rządów PO się dorabialiśmy a w Polsce się nie dało nie należało mi się nic a o drugim dziecku hahahahah mogłam pomarzyć A on w Norwegii dostał wszystkie świadczenia na dziecko znalazł sobie kobitę z jednym szybko machnął drugie tłumacząc mi tutaj wszyscy tak ROBIĄ i tu to się żyje a nie wegetuje i tyle go widziałam w tym samym czasie to peło krzyczało że teraz to my będziemy mieli pracę i płace i cuda wianki a mamy chojja na kiju :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argumentów na tych kilku stronach jest mnóstwo, ale to trzeba a) umieć czytać b) próbować się do nich odnieść. A nie "bo peło to złe było, bo muslimy tamto". Tu jest mowa o rządach PiS, a nie o peło i ciapatych - tak właśnie działa odwracanie uwagi. Ciemny lud jak widać świetnie to kupił, po co rozmawiać o konkretnych sprawach jak można krzyczeć o muzułmanach i rządach sprzed 2 lat? Tylko to umiecie. Normalnie jak co miesiąc kaczyński "dojdziemy, do prawdy, zwyciężymy, zobaczycie" - 2 lata prawie rządzą i cały czas nie doszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo pewien dziennikarz wydał ostatnio ksiązkę - o tym poj***e Macierewiczu. I patrzę opinię - połowa pozytywnych, połowa negatywnych. A co jest w tych negatywach? Kopiuj wklej to samo, co mówili działacze PiS. "kłamstwa, oszczerstwa, bzdury". Ale na pytanie "Co jest kłamstwem, konkretnie, które powiązanie, które stowarzyszenie itp" to zero konkretnej odpowiedzi tylko dalej "kłamstwa, oszczerstwa". Pisze się jak krowie na rowie - PiS do******la podatek do paliwa i wszyscy na tym stracimy bo wszystko pójdzie w górę ( a podatek specjalny na drogi już płacimy, to gdzie to niby idzie?). To nie jest rozsądny argument? to nie jest prawda? Jest. Ale ciemnota "a bo tusk nas sprzedał". jak rozmowa ze ślepym o kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO rządziło 8 lat i co ja mam nie pamiętać do czego oni doprowadzili mnie i moją rodzinę . Ja za rządów peło nie miałam auta dopiero teraz mnie na nie stac ciekawostka :-) i nie przerazą mnie podatek paliwowy bo jakimś cudem mam samochód na który mnie wcześniej jako samotnej matki z trójką dzieci po prostu nie było stac A dodam że jestem wdową zanim tu zgnoicie OJCA MOICH DZIECI I TAK MAM NA NIE ŚWIADCZENIA jaki i kredyt hipoteczny Mam też 500 plus i dzięki temu mam auto :-p i mi jest lepiej niż za peło Do tego jestem ksenofobem i rasistą uważam że polska jest dla Polaków i możecie mnie pocałować w dopę za moje poglądy bo to są moje poglądy i mogę mieć takie jakie mi się podobają NIKT Z WAS TU NIE JEST JAKIMŚ BOGIEM KAŻDY JEST TAKIM SAMYM CZŁOWIEKIEM JE I SRA I TYLE W TEMACIE NIE MACIE PRAWA TU NIKOGIO GNOIĆ BO KTOŚ JEST ZA PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestesmy za PiSem bo nie chcemy muslimow. To jedyna partia, ktora w tej spraqie sie stawia! Wole zyc w mafii koscielnej niz muzulmanskim ISIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tępej samotnej matki 3 dzieci. Jak dowalą nam jeszcze kilka podatków, to to auto sprzedasz prędzej niż je kupiłaś, bo całe 1500 zł co masz na dzieci wydasz na żarcie, czynsz, wodę itd. Nie przeraża cię cena paliwa? Wiesz, mnie też by nie przerażała, gdyby za ta podwyżka nie szła podwyżka wszystkiego, co mi niezbędne do życia, głupia krowo. Widzisz, mnie benzyna mało interesuje, bo auto mam na gaz, ale zdaję sobie sprawę z niektórych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 Myślisz, ze jak ktoś coś dostaje to to szanuje? To wtedy powie "i tak mi się gorzej nie żyje bo zawsze dostaję tyle ile mogę wydać na podwyżki, a jeszcze zostanie, i pis pewnie niedługo da więcej" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 masz rację. Tylko, że jak PiS dojdzie do władzy absolutnej, to wszystko zabierze. Ale to też nie dociera do tych tępych głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15 13 pie/rd/ol/ się nie dostaję 1500 tylko 1000 tumanie y****y i nie pisz za mnie ,że mi było lepiej za pełooo bo mi nie było czytać nie potrafisz ze zrozumieniem nie moja wina nie każdy ma mózg i trudno :-) I to jest właśnie mentalność Polaków nie zgadza się z czyimś poglądem nie ma pojęcia o kim pisze nie zna nie wie jaką mam sytuację ALE KURFISKO PISZE ZA MNIE CO JA CZUJĘ JAK ŻYJE I CO MAM TYLKO NIE TRAFIŁĄŚ BROCHO Z NIVCCZYM :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32,1 proc. respondentów zagłosowałoby w lipcu na Prawo i Sprawiedliwość - wynika z najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu. Na Platformę Obywatelską swój głos oddałoby 21,8 proc. ankietowanych. Podium zamyka ruch Kukiz'15 z 9,8 proc. poparcia. Tuż za nim plasuje się Nowoczesna, na którą chęć głosowania zadeklarowało 9,5 proc. ankietowanych.  Na SLD głos oddałoby 6,8 proc. badanych, a na PSL - 5 proc. Partia Razem mogłaby liczyć na 2,8, a partia Wolność na 1,5 proc. poparcia.  Sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 1100 dorosłych Polaków. Frekwencja w wyborach wyniosłaby 57,5 proc TYLE W TEMACIE :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:26 A gdzie ona napisała, ze Ci było lepiej kiedyś? I naucz się co to przecinki - bo póki co to Ty brak swojego wykształcenia i intelektu pokazujesz, a nie ona. "kurfisko" - widać jaka patola tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lemingówy - na poprawę humoru najlepsza jest skrobanka ! Od razu wszystko zobaczycie w lepszych barwach, a i POlski też już nie będzie wam szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli PO+nowoczesna mają 31,3 (a każdy wie, że to mniej więcej ten sam elektorat - chyba, że jest się debilem) a PiS 32,1. Faktycznie, wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli ona może na nią pisać tempa samotna matka i to jest oznaka jej kultury i wykształcenia , ale ta napisała kurfisko w samoobronie i już jest patola ojp to tylko na kafeterii A do tej drugiej nie zauważyłaś że PIS MA SAM WIĘCEJ POPARCIA NIŻ PO I NOWOCZESNA RAZEM WZIĘTĘ TO WŁAŚNIE W TYM TKWI RÓŻNICA IMBECYLU Już widzę jak petruś i schetyna oddają jednemu władze absolutną ahahahhahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:26 pier/ dol się? Czyżby się nie miało argumentu? No popatrz masz tylko na dwoje 500+, a to oznacza, że twój dochód przekracza 3600 zł. Przelicz sobie, że to tysiąc co dostajesz nie wystarczy ci na wszystko. Opłaty już poszły w górę. Osobiście mam 120 zł więcej czynszu w komunalnym mieszkaniu. Ubezpieczenie za 15 letnie auto, też zapłaciłam 200 zł więcej niż rok temu. Bank mi też dopiero/ rdolil dodatkowa oplate. Zarabiam i widzę jak mi ta wypłata po prostu topnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39 tępa, napisałam tępa, nie tempa analfabeto. Poza tym, jeśli nie widzisz różnicy w wypomnieniu braku myslenia i tępego zapatrzenia na obecną władzę, a wyzwiskiem rodem z rynsztoka, to ja również pogratuluję tobie inteligencji. Poczekaj, aż dowalą jeszcze. Właśnie szykuje się podwyżka cen piwa i akcyza na eko papierosy. Tak, tak, ten cudowny złoty trunek już nie będzie za 2-3 zeta, ale za 5, a te lepsze za 8, bo sklepy sobie też dołożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, też uważam, ze czym innym jest mówienie, że ktoś jest głupi a czym innym, że jest k***iskiem :O Ale no widać dla patoli to jedno i to samo. Sory, ale po przeczytaniu tego tematu tym bardziej się utwierdzam, że elektorat pisowski nie dość, że ma problemy z myśleniem i przewidywaniem skutków, do tego łyka tanią propagandę (Kaczyński i Macierewicz w domu zrywają boki ze śmiechu jak widzą, ze Wy to na serio bierzecie - to jak wmawianie dzieciom, że istnieje święty Mikołaj) to jeszcze posługuje się menelskim słownictwem i nie zna zasad pisowni języka polskiego. "Polska dla Polaków" a Wy piszecie właśnie jakbyście były imigrantami. To jest hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za pis dbają o naród ,pierwszy taki rząd,brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już widzę jak petruś i schetyna oddają jednemu władze absolutną ahahahhahaha dobre " Widzisz, jakby naród się nie sprzedał za 500+ to nikt by nie miał władzy absolutnej, bo byśmy żyli w demokracji. I tę wiedze powinien mieć każdy 13-14latek bo wtedy są zajęcia z WOS-u. A tu dorosłe baby mają ogromne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×