Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
a wal się na ryj jedna z drugą suczydła zasranie ja zarabiam 7 kafli na miesiąc i mi z pensji zabierają drugie tyle a tu szczekają PANY od najniższej krajowej i bezpłodne że im się zasiłek na dzieci nie podoba Po drugie obrończynie UE ja wam nie chce nic mówić ale według konwencji unijnej państwo winno inwestować w swoje dzieci A i darujcie poprawianie mi ortografii tylko przeczytajcie tekst ze zrozumieniem bezpłodne nieudacznice Niczym nie jesteście tu lepsze niż każdy człowiek zapominacie o tym bo to jest jedyne miejsce gdzie możecie wylać żółć i frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy rząd, wstyd na całą Europę że u nas średniowiecze i zacofanie, rządzą nie fachowcy a pachołki Kaczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, głupio przed znajomymi z Bazylei, nie wiadomo jak wytłumaczyć dlaczego wygrywa u nas tani populizm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała Polska jest zakładnikiem fanatyzmu i furii jednego starego mściwego gnoma, któremu się wydaje, że jest drugim Napoleonem. Durny i biedny mentalnie jest naród, który już zapomniał jak to było kiedy sami nie mogli przekraczać granicy i pływali wpław do Szwecji za lepszym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On myśli, że jest drugim Piłsudskim :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom głupoty, żałosnej niewiedzy i agresji jaki tu wciska dyżurny troll PO jest tak wielki że kompromituje was ostatecznie :P dajcie tu kogoś bardziej inteligentnego :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwielbicielka
naród już zmądrzał, kaczyński uwolni nas od cwaniaków i złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy porządek świata z muslimami i lewakami Sorosami jaszczurami archontami opanuje świat ale nie Polskę ,będzie mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, pisowskie pomiotło :) Tak sobie tłumaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nowy porządek świata z muslimami i lewakami Sorosami jaszczurami archontami opanuje świat ale nie Polskę ,będzie mur XXXX Mam nadzieję, że to żart , nikt z IQ powyżej jaszczurki nie napisałby czegoś tak żałosnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak, nie podoba mi się dawanie kasy na cudze dzieci. Jak chce się mieć dzieci to najpierw trzeba z ołówkiem w łapie policzyć czy stać na dziecko. Jeden ma zapierdalać a drugi ma sie rozmnażać i dostawać za to mnożenie sie niczym szczur kasę? Bezpłodna nie jestem, dziecko mam i mam na kogo wydawać zarobiona kasę. NA MOJĄ RODZINĘ ZAMIAST NA NIEROBÓW !!!! Mam głęboko w dupie umowę społeczną i konwencję unijną .To są PASOŻYTY. Jestem lepsza, a wiesz dlaczego? NIE ŻERUJĘ NA LUDZIACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taczki z kaczorem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciarze pieprzeni. Ja nie wiedziałam, że ten przestępca Kamiński ma rozprawę w sądzie najwyższym (w połowie sierpnia) i dlatego oni chcą do tego czasu przejąć sądy - żeby Sąd Najwyższy wydał "prawidłowy" wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dawanie kasy nierobom muslimom wam nie szkoda ?. To sila wojskowa a nie biedni uchodzcy. to IMIGRANCI a nie uchodzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy p******i z tymi ciapatymi jesteście. NIE MA W POLSCE MUSLIMÓW i NIKT Z NAS IM KASY NIE DAJE. Jedynymi pasożytami niszczącymi kraj są pisiory i ich bezrozumny elektorat. Jak bezmózgi daliście się nabrać na tę papkę o muzułmanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy Pisuary na wszystko macie jedną odpowiedź "Muslimy". GDZIE????? No gdzie???? Ja ich nie widzę, nie zostaliby tu nawet gdyby rząd na to zezwolił, więc przestańcie pitolić o muslimach, bo to jak gadanie o potworze z Loch Ness. Podobno istnieje, ale nie znam nikogo kto miał z nim styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy porządek świata z muslimami i lewakami Sorosami jaszczurami archontami opanuje świat ale nie Polskę ,będzie mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papka o muslimach? ty czubie wiesz co się dzieje na świecie czy dupindy nie wystawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie był żart,to prawda skrywana przed wami ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast muslimów to pislamiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie dla tych 500+ będa islamiści się zjeżdżać, bo to próżniaki i jakby było dawane 500_ do wynagrodzenia to niue podjęliby i tak pracy dla 500+. Także pieprzone pisowce właśnie dla 500_ się będą zjeżdżać vo to próżniaki tak samo jak i nasza rozmnażająca sie patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można sobie gębę muslimami wycierać? Dla mnie "akty religijne" z pochodniami w wykonaniu katolstwa wierzącego w zamach są tak samo groźne. Zachowujecie się tak jakby alternatywą dla jednego fanatyzmu miał być inny, nasz polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego taką nienawiścią pałają do muzułmanów - wyczuwają konkurencję. Bo któż inny jest równie dobry w byciu roszczeniową pizdą chcącą tylko się rozmnażać? kto jest dobry w narzucaniu swoich poglądów innym? kto jest dobry w terroryzowaniu ludzi o innych poglądach? Kto inny chce zrobić z kobiet niewolnice bez żadnych praw? Przecież gdyby im powiedziano "masz prawo kamienować geja" to z radością by się rzucili z kamieniami ze śpiewem na ustach "w imię chrystusa, precz z sodomią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodlisz się sumiennie 14 razy dziennie a potem katoliku nie wpuścisz Syryjczyków. Wszystkich co są z brzegu się zrówna do szeregu-to jest hymn pisolstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek, katolicki papież potępia takie wyzywanie muzułmanów. Mówi o otwartości i miłosierdziu. I co? i g****o Przecież można być asertywnym bez pogardzania drugim człowiekiem, bez traktowania go jak śmiecia. Tylko polak katolik nie umie, polak katolik aż przebiera nóżkami kiedy oświęcim zacznie działać, wtedy każdy bogatszy i majętniejszy okaże się gnidą, złodziejem, zdrajcą ojczyzny i będzie trzeba się go pozbyć byle majątek przejąć. Powtórka z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab jest pediatrą mojego dziecka. Jest cenionym ordynatorem jednego z polskich szpitali i wnosi do tego społeczeństwa więcej niż wielu kaczystowskich wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dop...cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego sk...na! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka. Oto modlitwa Polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.40 Oni cenią sobie tylko JPII, który siedział cicho na temat pedofilów w szeregach kościoła. Co ich obchodzi jakiś Argentyńczyk, a już ten wcześniejszy Niemiec to kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - dobre, ale się uśmiałam, skopiowałam tą modlitwę i dam w pracy tym moim najświętszym idiotkom. Mam ochotę jeszcze wysłać to do bolka, bo ten święty patafian też obnosi się ze swoją świętością nosząc wizerunek Matki Boskiej w klapie mając innych w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:44 Kiedyś zwróciłam uwagę w komentarzach pod jakimś artykułem, że JPII wszystko wiedział. Jaka afera była, jaka szmata, zdrajczyni i wyrodna suka ze mnie była. Warto dodać, ze nasz kochany papież Polak odwodził afrykańczyków od używania prezerwatyw w kontekście HIV (gdzie Franciszek w Ameryce Południowej gdzie był groźny dla płodów wirus roznoszony przez komary to normalnie zezwolił, dał tę dyspensę czy jak to się zwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×