Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
chyba najgorszym rządem jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej wczoraj powstańcy warszawscy dali znać co myślą o polityce rządu, ale to pewnie ubeki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bono ma kasę to i się nią dzieli, co mu się chwali, być może Jadźka o której piszesz pomagałaby również gdyby miała taką możliwość. Ale odnośnie Polski nie ma racji. Niech otworzy pysk w sprawie obrzezania kobiet w Niemczech, o przemocy jakiej dopuszczają się muzułmanie wobec chrześcijan i o traktowaniu kobiet w islamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pieprzony szyszko wykończy tę puszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz nade mistrze
"wojna przeciwko wojnie też jest wojną" Dlatego ciągle walczycie z biedą, narkotykami, ciążą nieletnich, chorobami, nijakim rządem i dajecie temu coraz więcej uwagi i tego dostajecie oraz więcej! Bijecie w bęben tego czego nie chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:34 Wątpię żeby Jadźka pomagała, nie ta mentalność.... Szkoda że udało się dojść do władzy (psim swędem przez brak lewicy) takim ksenofobom i oszołomom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.34 Zdarta płyta... Islam jako świetna wymówka na to co robi PiS. "A u was murzynów biją". Bono ma kasę, ale ma też ŚWIADOMOŚĆ i chęci. Jadźce wystarczy, że rząd da jej pięć stów i nic więcej jej nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.06 jak zwykle zdarta płyta. 500 plus i 500 plus. nie wiem skąd znasz takie proste Jadźki, ja takich nie znam. A Bono niech zrobi laskę Bolkowi Wałęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:25 Przejedź się do bastionu wyborców pisiorów to bez problemu znajdziesz. Bono ma rację i żadne próby deprecjonowania jego wypowiedzi nie pomogą tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosowałam na pis, znajomi również i wyobraź sobie, że nie ma wśród nich ludzi, których opisujesz. Obiektywnie rzecz biorąc ten rząd stawia na 1 miejscu interes Polski, nie zagranicznych wyzyskiwaczy i eurolewaków. Jeśli nie pojawi się inna prawicowa partia z lepszym programem, mają mój głos w przyszłych wyborach. A zdanie Bono na ten temat nic mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:33 Chyba swój żeby się nahapać z koryta ... Naiwniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.36 i tak nie dorównają PO w złodziejstwie i wyprzedawaniu Polski. Gorszych antypolaków niż w platformie nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W interesie Polski i Polaków jest wyprowadzanie nas z uni? Blokowanie unijnych dotacji? Wielu młodym ludziom zostały cofniete wypłaty PRZYZNANYCH dotacji na otwarcie działalności. Jakaś dziewczyna z Poznania poświęciła swoje wszystkie oszczędności na remont lokalu bo miała pozytywnie rozpatrzony wniosek o dotacje i czekała już tylko na przelew. I dostała telefon, ze dotacja cofnieta i to decyzja PISu. Zablokowali dotacje w całym kraju! To jest działanie w interesie Polski? Niedopuszczenie młodych przedsiębiorców na rynek? Którzy będą płacić krocie na ZUS i podatki?! Cieszę się, ze otwierala firmę za rządów PO i dzięki 22 tysiącom z dotacji żyje mi się bardzo dobrze! :) teraz bym tego nie miała a życie legloby w gruzach. To wymaga zwolnienia się z pracy i kilku miesięcy na bezrobotnym zanim wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i firma się rozrusza. Oni niszczą Polskę z gospodarczego i ekonomicznego punktu widzenia. I nie tylko z resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 6:53 o widac jakis peoski psiur się spuścił z łańcucha,co korytko daleko od pyska???? ha ha bedzie coraz dalej,tak mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:39 No nie dorównają bo już ich w tym przebili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego powtarzasz po Schetynie że pis chce wyprowadzenia Polski z UE?nie masz swojego mózgu? Jakie cofnięte dotacje? za pis dostałam wyższą dotację niż za poprzedników, 2 msc temu dostał mój brat i jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie pamiętacie tych s**********w z po jak kradli i pogardzali ludźmi? Jak na taśmach śmiali się że Polska to państwo tylko w teorii, że tylko frajer pracuje za 6 tys podczas gdy najniższa krajowa to był 1 tys na rękę? Ile ich klika wraz z żydówką Hanią przejęła kamienic i działek w stolicy? Jak Szechter w wyborczej obrażał Polaków za państwowe pieniądze? Tak wam dobrze było? Bo Donald pomachał niebioeską chorągiweką w u nijne gwiazdki a wy już mokro w majtach. Ile było nędzy, ludzie z 3 i więcej dzieci nie mieli co do gara włożyć, a co radziła opiniotwórcza wyborcza? żeby się skrobać, bo Polacy nie muszą się rodzić. Najlepiej żeby Polacy byli niewolnikami pracującymi za 1 tys zł i siedzieli cicho. Zeby nie płodzili dzieci, tylko żeby wygineli a Polskę przejeli komunisci i żydzi. żeby była jasność, nie jestrem antysemitką, pisząc żydzi mam na myśli bszkodników działających na zgubę Polski, nie normalnych ludzi wyznających judaizm. Myślcie co chcecie, ale ktoś kto kocha Polskę nigdy nie odda głosu na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:58 Ktoś kto chce być europejczykiem, obywatelem świata, żyć w nowoczesnym, bogatym państwie nie zagłosuje na pis. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... tylko wyjedzie do Francji lub Niemiec. Ja stawiam polskie wartości ponad unijne multi kulti g****o. Mozna być obywatelem świata nie zatracając narodowej tożsamości, ale niektórym nie mieści się to w głowie i gotowi lecieć jak służalcze pieski na każde skinienie Merkel czy pijaka Junkersa. Każdy robi jak uważa. Śmieszy mnie tylko (przez łzy), jak wielcy "obywatele świata" plują na narodowe wartości a chwalą obce, jak lecą donosić na rodaków zamiast wspólnie budować lepszą Polskę. Co ma do zaoferowania opozycja oprócz awantur? Jakaś reforma poprawiająca życie zwykłych obywateli? Nie? No tak, wazniejsze lizanie d**y Niemcom i Francuzom, ktoby się przejmował Polakami. Ale do jazgotania i skarżenia są pierwsi. Nigdy nie zagłosuję już na PO. Jeśli nie pojawi się nikt lepszy niz pis, oddam im mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, lepiej wycinać puszczę, narodowe dziedzictwo pod mieszkanie plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Komisja Wenecka krytykuje-nie znają sie KE krytykuje-niech się nie wtracaja. Timmermans krytykuje- nic nie liczący się pijak.  Przewodniczący RE krytykuje- zdrajca na usługach Makreli Merkel krytykuje-Makrela która chce nas ubezwlasnowolnic.  Sędziowie krytykuja- prl owska kasta Departament Stanu krytykuje- jesteśmy zdziwieni. Bono krytykuje- pajac i małpa.  Ludzie krytykuja-lewacy oderwanie od koryta. To jest tok myślenia pisiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za barbarzynska wycinke unikatowej puszczy, nawet pomimo wyroku zakazu, powinni iść siedzieć, a cały majątek zdobyty na tym przestępstwie powinien przepaść na rzecz Skarbu Państwa. Niestety, straty są już nieodwracalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tchorze sie tutaj wpisuja pod nikiem GOŚĆ . Pyskuja, obrazaja ,krytykuja jedna lub druga parite ,ten lub poprzedni rzad .Wszystko mozna powiedziec jak sie jest anonimowym ,tacy odwazni jestescie. Gratuluje tchorzom odwagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamiński, Wąsik, Szyszko, Ziobro dawno już powinni siedzieć! Razem z nijakim, warchołem i innymi takimi. Suskiego bym zostawił dla beki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qudlata to imię czy nazwisko odważna kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, z puszczą macie rację. Będę głosować na PiS ale potrafię przyznać rację. Nie twierdzę, że oni są idealni i wszystko co robią jest słuszne. Ale wg mnie nie ma lepszej alternatywy dla Polski. Jeśli nie można wybrać dobra, trzeba wybrać mniejsze zło. Gościu wyżej: pijakiem jest Junker, nie Timermans :D A instytucje, które wymieniałaś popierają politykę migracyjną i multikulti, a ja uważam że to zabójstwo dla Europy więc tak, wg mnie wygadują bzdury. Oczywiście to tylko przykład, na pewno znajdą się kwestie, w których si e z nimi zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce żyć w zaścianku Europy, nie głosuje na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące temu był jeszcze czerwiec. kto się wyrobil ten ma szczęście a kto nie to teraz ma z******te kłopoty :o ciekawe z czego chcą te dzieci na granicy życia i śmierci utrzymywać przez lata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×