Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Błaszczak w TVP o protestujących "to byli spacerowicze, bo była piękna pogoda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanowiło was skąd na spontanicznym proteście wzięły się nagle skladane sceny, nagłośnienie, tuby, ulotki do rozdawania? Dlaczego w Wawie w miejscach prostesu rozdają wyborczą? Że nagle mają gotowe loga, plakaty, bannery, znicze, gadżety? Że w necie jest rolling na szeroką skalę? Nie głosowałam na PiS ale po przeczytaniu ustawy stwierdzam, że nie ma nic niewłaściwego w zwiększeniu kompetencji prezydenta i odpartyjnieniu sądów. Ten, kto nie ma nic na sumieniu nie boi się tych zmian. Ja boję sie tylko masońskich wpływów, bo tacy jak Soros mają fundusze by robić ciemnemu ludowi pranie mózgu. Zobaczy taki jeden z drugim że znana aktoreczka, jedną czy drugą pańcie z telewizji i już myśli, że elyta protestuje to widocznie tak trzeba. Nie pomyśli, że ta ustawa przeszkodzi taki jak Soros.wtykac brudne łapska w sprawy Polski. Ci protestujący ludzie nie są w stanie nawet sprecyzować co im się nie podoba w ustawie, dukają tylko yyyyy eeee aaaaa bo nie ma demokracji lub bo nie lubię Pisu, czy tam Kaczyńskiego, ale konkret ie już nie mają nic do powiedzenia. Jeszcze raz podkreślam ze nie głosowałam na PiS i nie będę już zabierać głosugłosu w tym temacie, podzieliłam sie tylko refleksją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam wczoraj film dokumentalny o sądach autorstwa Gargas. Tyle jadu, stronniczosci i fałszywej troski o obywatela nie widziałam dawnooo. Dno. Potem wywiad z jakim że sędziowie owszem są młodzi zazwyczaj ale i tak komuniści bo takich mieli promotorow.... Szczujnia na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pis <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczydżykistan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 Ciężko uwierzyć że teraz ludzie potrafią sami się organizować? Np crowfunding?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schetyna 3 nowymi zębami Polaków zagryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian wetuj, inaczej pożegnaj się z kolejną kadencją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja wiem u nas w okolicy wszyscy byli za komorowskim A teraz tylko Andrzej Duda bo przystojny ,ubrany i wysłowić się potrafi .Tak , że w innych rejonach nie wiem jak jest pracuję takim miejscu właśnie gdzie mogę stwierdzić u nas ma 80 % poparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:36 Wow, to gdzie ty mieszkasz że Adrian jest dla was przystojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kpina z obywateli co pis wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 38 wiesz co patrząc na jego poprzedników i innych przywódców to jest w miarę , bez przesady widać , że zadbany , elegancki facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kpina to jest garstka tych POstkomunistów , protestują jak człowiek pyta co dokładnie wam się nie podoba w ustawie o sądach , a tam odpowiedzi eee uu mmmm w sumie no ludzie co za bełkot , a gdzie argumenty . Tam sobie ludzie idą jaja porobić , żeby było co do sieci wrzucić na insta , fb itd. itp. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij że zwolennik Pisu zna dokładnie zapisy tej ustawy a nie tylko potrafi powiedzieć nadzwyczajna kasta, klika, dekomunizacja i inne hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz żeby w ciągu 2 dni okleić Wawę bannerami potrzeba czegoś więcej niż dobrej organizacji. Soros sypie kasą bo boi się że niedługo nie będzie mógł pociągać za sznurki. Nie głosowałam na PiS ale póki co nie ma lepszej alternatywy. Wszystko jest lepsze niż PO i nowośmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze lewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest VETO !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy będą rzeczywiście jakieś konsultacje w sprawie nowej ustawy.... A Macierewicza wygwizdali na meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę te mordy z pisu zakłamane to aż się noż otwiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.24 Wszystko jest lepsze niż PiSdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczor żyje mentalnie w XIX wieku. Ubzdurał sobie, że "weźmie się za media". Każdy kto tego próbował przegrywał. Dlaczego, ja się pytam, podatnicy płacą z własnej kieszeni na ochronę zwykłego posła? Tak się boi co suweren powie na zmiany które są niby dla dobra suwerena? Padają tu argumenty dlaczego ludzie czepiają się życia prywatnego posła Kaczyńskiego. Jego życie prywatne determinuje absolutnie wszystko co ten człowiek wyrabia w sferze publicznej. To jest problem. Ile podatników kosztują miesięcznice? Ktoś to sprawdził? Pińcet, uchodźcy, uchodźcy, pińcet, resztę większość Polaków ma w doopie. To tylko świadczy o tym, że do społeczeństwa obywatelskiego, którego obchodzi coś więcej niż pełna lodówka, jeszcze nam daleko, ale ostatnie wydarzenia pokazały, że jest nadzieja. Adrian jednak po wsze czasy pozostanie Adrianem, tym bardziej, że trzecią ustawę podpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno zarąbali kasę z PCK na kampanie Zalewskiej.... Banda złodziei i oszustów. Teraz się wściekają że SN w starym składzie będzie rozpatrywał sprawę Kamińskiego i Wąsika, jak niewinni to czego mają się bać? A nie, sorry to te typki które urządzały prowokacje że utopić wtedy Samoobronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy rząd, tylko wstyd przynoszą i kradną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.50 Na takie mecze charytatywne chodzą ludzie, których obchodzi coś więcej niż zaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych. Jednym słowem wyborców PiS raczej na meczu nie było i dlatego te gwizdy. I super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi s jest spoko napewno będę na nich głosować,który rząd dał wam ciemniaki 500 zł na dziecko????? no który słucham,ludzie byliby głupi gdyby nie głosowali na pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że to nie jest duża kwota,ale zawsze coś ja mam 2 dzieci dostaje 1000 zł,stac mnie po raz pierwszy na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:14 Za 500 mam się połasić i tolerować to co wyprawiają. Nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:14 To strasznie smutne, że wystarczy że rząd sypnie ochłapem, a lud nie będzie zadawał pytań, w nic nie będzie wnikał. Mamy 21 wiek a ludzie w Polsce jak za komuny żyją... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×