Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tam wyżej to pewnie sprzedałby własną matkę za te żałosne pięć stów. Jakby Kim Dzong Un dawał mu więcej to pewnie z chęcią przeprowadziłby się do Korei Północnej. Pełna micha się liczy i nic więcej. Nie stać cię na wakacje to po co ci dzieci? Żeby spędzały lato na balkonie, bo rodzica nieudacznika nie stać na wakacje i to wszystko "wina Tuska", nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.13 Ciemniakiem to jesteś ty skoro dla pięciu stów jesteś w stanie przymykać oczy na łamanie prawa i żyć w dyktaturze. Ktoś kto ciemniakiem nie jest, nie liczy na zasiłki od państwa, bo radzi sobie doskonale sam. Poza tym to nie "rząd dał" tylko inni podatnicy, którym zabrano, by dać takiemu nieudacznikowi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby do następnych wyborów przegonić to dziadostwo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy żyć w Kaczystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można było głosować w ogóle na taką partię?????? Nawet bono z U2 mówi że idziemy w stronę totalitaryzmu, wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już więcej nie zagłosuje na PiS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Pis kocham pis a wy sie zesrajcie swoim jadem i tak wygraja nastepne wybory he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 Zobaczymy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu rodziców jedynakow nie zagłosuje na PiS bo ich oszukano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński sam powiedział, że jest w stanie poświęcić wzrost gospodarczy byle tylko jego ideologia zatriumfowała. Najbardziej w tej władzy wkurzające jest to, że chcą wszystkim urządzać życie na swoją modłę. Większość Polaków była za wetem, ale oni swoje wiedzą. Na wszystko mają te same odpowiedzi-hasełka a bo lewactwo, a bo muslimy, a bo w tej Europie to Sodoma i Gomora (za to w Katopolandzie miód i malina), ci co protestują to ubeckie wdowy (to nic, że rocznik 89, ubecka wdowa i już).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim nie pogadasz w realu to nikt się nie przyzna, że na nich głosował. Tylko ciekawe skąd takie poparcie. Duda został wybrany, bo "ładniejszy od Bronka i coś tam po angielsku umie". Powalający argument, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szetyna z PO zakupił nowe żęby i wszystkich nimi zagryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy p*****elce w samorządowych wyborach, jak to suweren kocha PiS, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z protestujących powiedział, że on na nich głosował i on ich obali. Przynajmniej potrafi przyznać się do błędu. W rozmowach w cztery oczy mało kto ich broni tak zaciekle jak w necie, no chyba, że wielce "postępowa inaczej" ściana wschodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z Was woli Pis bo większość z was jest taka sama!Zaglądacie ludziom wszędzie gdzie się da i Pis robi to podobnie.Kto zazwyczaj kogoś wyzywa,lewak pisiora czy pisior lewaka?Jak dla mnie lewak nabiera nowego znaczenia i jest pozytywne a naburmuszone katoliczne psychole powinni być zamykane ale że jest ich w Polsce 2/4 było by to bardzo ciężkie.Otłumanieni jesteście.Nie bronię lewicy ale na pewno nie będę za kimś kto chcę cały kraj umoralniać i narzucać co ma robić,robale narodowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja glosowałam na PIs bo zależało mi żeby mama przeszła wcześniej na emeryturę. Dzięki cofnięciu ustawy przejdzie 2 lata wcześniej . No i moje dziecko nie musi isc do szkoły jako 6 latka co mnie bardzo cieszy . 500 + mnie nie dotyczy bo mam jedynaka i więcej dzieci nie będę miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.23 Jasne, po co pracować dłużej albo uczyć się szybciej... Typowe podejście wyborców pisuaru.Rząd ma DAĆ i DAĆ, a że na kredyt albo nas nie stać to szczegół. Do tego najlepiej by w szkole była sama religia (smoleńska) i historia (wyklęta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, że wyborcy pisu są tacy jak pis. Durna duma narodowa, cały świat ma przed nami klękać i nam dziękować, bo Sobieski pod Wiedniem, a Stalin w Jałcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to pracuj pracuj do setki :) . Nikt cie zmusza do przejścia na emeryturę w wieku 60 lat . Pracowałam w kardach ( firma zatrudniała ok 1000 pracowników ) i widziałam jak wyglądają ludzie po 30 latach ciężkiej , fizycznej pracy na produkcji . PO podniosło wiek emerytalny do 67 r nie mając pojęcia jak wygląda taka praca fizyczna . Łatwo jest rządzić innymi jak sie samemu siedzi na dupsku i kasuje kilka tysięcy . Wole PIS który trochę myśli o prostym , zwykłym , szarym człowieku niz panów i panie w PO żyjących w mydlanej bańce oderwanej od rzeczywistości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 Proza wymusiła podwyższenie wieku emerytalnego, po prostu zapaść demograficzna i tyle, żaden rząd nie lubi podejmować niepopularnych decyzji jeśli nie jest pod ścianą. Pisowce to populisci, kupują ludzi którzy poza własnym grajdolem mają wywalone na wszystko, wystarczy im naobiecywac życia na kredyt a wyborcy ich jak stado baranów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.53 Prosty człowiek, wyborca PiS to taki jak jeden "Józek" którego znam. Szczyt życiowych marzeń to zachachmęcić sobie lewą rentę, a każdy kto ma kasę to dla niego złodziej. Wyborcy pis są jak Jarek. Jak on nie odwiedzają dentysty, jak on nie jeżdżą na zagraniczne wakacje, jak on nie lubią Niemca, Syryjczyka i Ukraińca, jak on chodzą do kościoła tylko nic z tego nie wynika, jak on nie znają się na prawach ekonomii i myślą, że na kredyt można żyć wieki (Grecja się kłania). W bańce to żyje Jarek. Jego klakiery robią mu zakupy, wożą samochodem i ubierają, bo biedaczek sam nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym roku samorządowe, no zobaczymy pisowe cwaniaczki ile wam się uda stołków zachachmęcić , na mój głos nie macie co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój głos gościu powyżej jest warte tyle co psia kupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:58 O właśnie jakiś pismatol dał głos, szczekaj sobie dalej jak tarczynski hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bono może mnie pocałować w zupę. PiS jest najlepszym rządem jaki miała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bono ma pojęcie o otaczającym go świecie. Zrobił dla świata więcej niż jakaś pislamistyczna Jadźka z Podlasia, która się robotą w życiu nie pohańbiła, zagranicą nie była, ale rękę po 500 wyciąga pierwsza i na temat obcych ma najwięcej do powiedzenia chociaż nie odróżnia Beneluksu od Elektroluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×