Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowe media śledzą na bieżąco to, co dzieje się w polskim Sejmie Nawet #Reuters daje na żywo polski Sejm. pic.twitter.com/0vHr3XN8Sy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia im tego nie wybaczy. Polacy widocznie nie zasługują na demokrację. Macie pięćset i mordy w kubeł. Więcej was nie interesuje, bo za głupi jesteście by ogarnąć cokolwiek poza własną lodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyborca pisuaru w pełnej krasie, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przerazona. Od dzisiaj mamy totalitaryzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.29 A najgorsza jest na bezsilność. Wezmą opozycję i protestujących na przetrzymanie i skończy się na krzyku czyli na niczym, tak jak ostatnio. Unia będzie wysyłała "wyrazy zaniepokojenia". Jedna połowa narodu jest zadowolona, siedzi teraz nad Bałtykiem za kasę z "pińcet" i robi grilla, a reszcie jest to najzupełniej obojętne. Walec jedzie dalej. Polacy pultają się o zabory, nazizm, komunizm, a największą krzywdę robią sobie sami. Nie potrafimy się rządzić. Zawsze byliśmy bardziej wschodni niż zachodni, w przeciwieństwie do takich Czechów, przeciętny Polak lubi mieć nad sobą bat, dobrego pana, który sypnie groszem i obieca, że sąsiadowi zdechnie krowa, a złodziejstwo się rozliczy, dodaj do tego "nie wpuścimy Mohameda" i masz pełen obraz. Teraz już nic nie zrobimy. Żegnaj cywilizowany świecie. Mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam taką znajomą , wszystkich poprawiała i mówiła , że są nie taktowni . Szkoda tylko , że nie wiedziała co nasza paczka o niej mówiła ,bo wszystko odbywało się za jej plecami. Jak czytam te wpisy to wnioskuję tu jedno Ci co mają 500 i Ci co go nie dostali . A cała reszta w d***e :-o echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15 37 przykro mi , że nie ma cię kto zabolcować i nie dostałaś pincet :-( No chyba że jesteś bezpłodna od nadmiaru skrobanek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.51 Typowe pisdzielskie łajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pis rządzi jak najdłużej , wreszcie czuję że żyję. Wreszcie.dostaję podwyżki, mąż również, mama może przejść na emeryturę i pomoże mi i siostrze przy dzieciach, żeby nie było to sama chce, dostaje 500 plus na 3.dzieci i wyjazd na wakacje czy ferie nie jest problemem. Najstarsza córka może grać na wymarzonym instrumencie, syn chodzić na 2 rodzaje zajęć sportowych, najmłodsze.dziecko nie.musi doradzać butów po rodzeństw8e. Możecie hejtować ze nie było mnie stać na dzieci, mam to w d***e. Wreszcie żyjemy na europejskim poziomie, bez odbioru hejterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro teraz będą rządzić do śmierci, to pytanie ile przetrwa 500+. Skoro już nie potrzebują wyborców, bo mają sądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.09. Ale bredzisz, nawet nie czytałaś tej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 Typowa Grażyna z Podkarpacia, którą interesuje jedynie, że ma co żreć, a jej Janusz ma za co chlać. Może żyć w dyktaturze albo państwie wyznaniowym na peryferiach cywilizowanego świata byle jej pięciu stów nie zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 Europejski poziom, który odbije się czkawką za kilka lat jak w Grecji. Dobrobyt jest z pracy i innowacji, a nie z kredytów. W Polsce nie jest ważne czy uczeń zna matematykę, ważne by miał religię pięć razy w tygodniu plus historię na której nauczą go o życiu świętego Lecha Poległego i język polski, koniecznie bez Tuwima i Szymborskiej, bo podobno fascynowali się nie tą ideologią co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15.51 Typowe pisdzielskie łajno. No za to ty klasa PO - NOWOCZESNA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to jest Nowoczesna PrOstytutka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co Adrian zrobi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Adrian siedzi i zawija w sreberka:) ja tam lubie Adriana chociaz ostatnio strasznie się zjarał na twarzy po tym urlopie chłopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian poleciał na Hel, żeby nie słyszeć protestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.25. wolę być Grażyną niż nowoczesną lewaczką. A Państwo wyznaniowe jest owszem, za naszą zachodnią granicą. meczety wyrastają jak grzyby po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.37 Już się nudni robicie z tym ciągłym gadaniem o islamie. Lewaczka to brzmi dumnie. Nie to co podkarpacka radiomaryjna przewodnicząca rady parafialnej wtranżalająca rosołek co niedzielę, której jedyna styczność z zagranicą to zakup bimbru od Oksany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 To jedz sobie do Niemiec czy Francji,a moze zabawisz sie z jakims uchodzca wybuchowo.Ty chyba w jakims Matrixie zyjesz,ze nie widzisz co sie w ogole dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gdzies. Niech robia co chca. Co by sie nie dzialo to pikis przy tym co szykuja brudasy muzulmanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goofffno mnie obchodzą muzułmanie jeżeli PiS demoluje instytucje państwa. Świetna zasłona dymna i wymówka na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS Ma kolejne dwa punkty poparcia. Pewnie dlatego , że p******e PO namawia ludzi żeby zrobić u nas Majdan Brak słów co Ci debile jeszcze wymyślą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e mam sądy byle mi i rodzinie się dobrze żyło. Tak 500 plus dobra praca,mieszkanie i bezpieczeństwo na ulicach. Pis jestem na tak macie mój głos w przyszłych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tym wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.34 Ty człowieku mógłbyś najwyraźniej żyć nawet w Korei Północnej gdybyś tylko miał miskę z ryżem co rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 Takim ludziom powinni odbierać prawa wyborcze, po co ma głosować ktoś tak ograniczony, niczym się nie interesujący, no wręcz tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×