Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe czemu przeklinali po i psl, może też się nie uczyli? Ja za po założyłam firmę i nie wstydzę się tego że brałam dotację z ue. Za to żal mi osób które po odcieciu środków i wypięciu się na nas wszystkich(poza Węgrami :P ) zostaną z niczym, bo pochodza z przeciętnej rodziny, a lepszych perspektyw niż 500+ nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale takie 500 plus promuje uzależnienie od pomocy państwa zamiast pracę, jak taki pracownik mopsu sam zarabia 2500 netto a niesie tyle samo bezrobotnym to jest demotywujące do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie to takie baby rozzpieerdalayą 30 lat i ona blblbblblblbb była babcią klozetową i pretensje do garbatego Ale za chwilę wróci ze swoim standardowym tekstem wy małpiszony ,nieroby i dziecioroby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzad woli inwestować w patologie, to w końcu spora część ich wyborców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądek_kurrrr
Czytałem tylko pierwszą i ostatnią stronę, ale już widzę że p*********e farmazony o tym i tamtym, lecz ja widzę jeden ogromny plus i nie chodzi mi o postać ekonomiczną. Gdyby było dalej nie dorobione umysłowo POselstwo od merkel to byśmy mieli tu muzułmanów i zamachy co chwilę jak na wschodzie. Nie faworyzuje PiSowych ludzi, ale dzięki nim mamy spokój w kraju a nie co chwilę zamachy z stanami nadzwyczajnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd rządzi PiS ludzie wychodzą na ulicę, za po tego nie było jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzą na ulice? Serio? Chodzi Ci o tą bandę z kodu opłacanych i mamionych propagandą UE i PO? Już zapomnieliście o zamieszkach na 11 listopada oraz strajkach górników? Hołota została odciągnięta od koryta to się buntuje i im źle, bo odebrano emerytury generałom z komuny, które wynosiły po kilka tysięcy i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu moich znajomych wyszło na ulicę, pracują w korpo i nie mają żadnych przywilejów ani ubekow w rodzinie, żyją z pensji po prostu. Przestańcie się łudzić że to tylko ci którym odebrano jakieś tam przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi nie protestują... jeszcze. Ale generalnie mieszkają w większych miastach i są samowystarczalni(w większości wyśmiewane często 'korposzczury'). Nie chcą uchodźców, ale nie chcą też Białorusi do której teraz zmierza pis :/ ludzie nie są naiwni, oni zmierzają do autorytaryzmu a niestety w pisie nie ma neutralności albo ich popierasz albo jesteś lewakiem i ubekiem, mimo 24 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do białorusi nam jeszcze daleka droga, bo tam nawet byś nie mógł protestować, a już milicja/policja by Cię zawinęła i spałowała. Nie jestem zwolennikiem pisu, wolałbym Korwina, Kukiza czy KNP od nich, ale lepszy pis niż PO, nowoczesna czy psl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam też niedługo nie będzie mozna protestowac. już ludzie dostaja mandaty za udział w demonstracjach. Gorszych oszołomów niz pisiory i ich zwolennicy to nie było nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy rząd jak do tej pory, wstyd na całą Europę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to nie dostają oni mandatów za nic tylko za przeszkadzanie w zarejestrowanej demonstracji. Tak samo jak Ty zrobisz sobie demonstracje abstrahując na temat "nie jedzenia marchewek" (bardzo lubię marchewki) i ktoś zablokuje trasę twojej demonstracji to Ci ludzie też dostaną mandaty jak wezwiesz policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam widziałam i brak mi słów , ONI JAK nagrywane jest , to aktorstwo pierwsza klasa , a tak to piwo i papierosy , no i wyhe dobrą widziałam jak spożywali nie powiem . Masakra drą mordy jakieś bzdury , strasznie klną na 500 , to pewnie ta grupa kobiet której mężowie pracujący w Niemczech tam mają lepsze zasiłki na dzieci wiem bo moja siostra tak ma na trójkę dzieci , a social niemiecki bo facet tam pracuje na budowie . Ogólnie dziwna atmosfera panuje taka nerwowa nieprzyjemna ,niby wszyscy razem a tak jakby osobno nikt nikomu nie ufa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS musi odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh dobry komentarz :D ja jestem katoliczka, chodzę do kościoła na msze i też nie ufam ludziom z którymi siedzę w jednej ławce, bo... ich nie znam :P ekstra komentarz, całkiem śmieszny :) Na bank protestują rodziny, które nie załapały się na 500+. Co do Białorusi to spójrz na to co robią, wprowadzają jedno właściwe myślenie dyskredytujac i obrażając tych którzy mają inne zdanie :/ to nie te czasy żeby zabronić wolności słowa wprost! Dzisiaj robi się do tego podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że nie zrobią tego wprost. Jakby zrobili to już mielibyśmy 'przyjaciela/sojusznika' zza oceanu w celu obrony demokracji. Każdy ma w tym jakiś cel, pis chce władzy absolutnej, usa od lat zyje z CUDZEJ demokracji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej Pis !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczystan pieprzony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebać Pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu mamy punkt poparcia więcej I ❤️ PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 42 WIESZ CO z tym kościołem poczytaj sobie o Iwonie Cygan , a dokładnie o tym czemu jej mama pochowała ją na innym cmentarzu i nie ufała nikomu we wsi ... To smutna oparta na faktach historia , dziś już nikomu nie można zaufać bo miała kobieta rację , że dziewczynę zabiły osoby z bliskiego otoczenia i koleżanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolne sądy, konstytucja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak będę głosować na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyńskiemu nie chodzi o Polskę. Jego interesuje tylko zemsta. Wiedział doskonale, że do realizacji planu potrzebna jest mu podporządkowana państwowa telewizja sącząca codziennie jad na opozycję i siejąca strach przed obcymi. Wiedział, że na tych fundamentach może budować władzę, bo Polacy to naród, który obchodzi tylko pełna micha i moja chata skraja. Inne tematy są dla Polaków za ciężkie. Polak nie czyta książek, na wakacje jeździ do Polskich stref, Polak nie lubi zmian i nie lubi się wysilać intelektualnie. Kaczyński bezbłędnie to wyczuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie argumentacja, że mamy jeszcze demokrację, bo można protestować. Można dostać grzywnę za okrzyki "Lech Wałęsa" i co miesiąc blokuje się Wawel, bo kurd**el odwiedza brata, który sam zapewne nie chciałby tam spoczywać. Wszyscy się mają dostosować, bo Jaro coś tam bredzi stojąc na drabince i tak 87 razy. Ja pitole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak popierasz PiS to jesteś narodem. Jak nie popierasz stajesz się mordą i kanalią. Wykluczanie inaczej myślących opanowali do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×