Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość KwietniowaOla
Ciekawe po kim będzie mój mały ;) mam nadzieję że nie po mnie, bo drobny chłopak to raczej nie ma fajnie.. za to mój partner to kawał solidnego chłopa hehe, ostatnio oglądaliśmy zdjęcia z jego dzieciństwa to niezła kluska była z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Oddaj mi wszystko:D Mam plan przytyc jak najwiecej, a potem nie schudnac ponizej 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ha ja tez moge oddac z 10 kg :-) Widzicie u nas same chlopy, ale ja za to wsrod rodziny i znajomych mam same dziewuszki :-P wiec moze sie wyrown :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Mani powiedz mi czy Twój kot też tak świruje ? Moja nie odstępuje mnie na krok... Zawsze stara się być tuż obok mnie, przytula się na potęgę i kładzie w okolicach brzucha... Wcześniej też była przylepa ale nie do tego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Moj kot standardowo zawsze wieczorem mnie tuli tak dobre 30 minut... ale teraz przed tuleniem wacha zawziecie brzuch.. tak to nie zauwazyłam roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Mani gratuluje chłopca! xx mi tez się wydaje że wynik 94 na czczo to bardzo dobry wynik. gdzieś kiedyś czytałam ze woda z cytryną wypita na czczo obniża poziom cukru, ale nie wiem pogoogluj. chociaż krzywdy sobie tym nie zrobisz bo to samo zdrowie :) xx dziewczyny czy wam tez czasami nie dodaje postów? bo ostatnio co raz czesciej jak chce cos napisac z komórki to nie wkleja mi tego na forum. z kompa jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
ogólnie dużo pije wody z cytryną ale nie na czczo, jutro wypróbuje. Zobaczymy jaki będzie wynik Mnie czasem dodaje dwa razy post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Mani więc nie pomogę źle doczytałam i myślałam że po śniadaniu miałaś taki cukier mnie nigdy na czczo nie przekroczył więc nie wiem co ci poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ewa właśnie myślałam że Ty mi pomożesz :( ja po posiłkach mam bardzo dobry po granicach 100 a na czczo za duży i nie bardzo wiem jak to zbić. Po posiłkach to luz, bo po prostu będę widzieć po czym mi cukier skacze a na czczo? skąd mam wiedzieć co robię żle...do luftu nooo, No nic zobaczymy jak się dalej sytuacja będzie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
A od kiedy stosujesz diete? Organizm musi sie dostosowac do nowej sytuacji. O ktorej jesz kolacje? Moze to ja trzeba zmodyfikowac. Poziom cukru na czczo zalezy od tego co jadlas poprzedniego dnia. Mi 3 miesiace zajelo przestawienie sie i unormowanie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Czyli na czczo zależy od tego co jem przez cały dzień tak? ja ogólnie na takiej diecie cukrzycowej jestem od jakiegoś 1,5 m-c ale do tej pory robiłam wszystko na czuja bo nie miałam glukometru a wiedzę czerpałam z neta, wczoraj byłam dopiero u diabetologa i zostałam poinformowana co i jak. Popełniałam jeszcze trochę błędów żywieniowych, które dopiero teraz będę eliminować. Dziękuje za informację, czyli jeszcze dam sobie trochę czasu na normy na czczo, mam nadzieje że się unormują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
A zapisujesz po czym masz jaki cukier? Cos co jest niby dozwolone moze akurat u ciebie powodowac skoki. Tak samo z kolacja, zapisuj co i o ktorej jadlas i jaki byl cukier rano. Szybko sie zorientujesz co ci sluzy, a czego kategorycznie unikac. No i na spokojnie, nieprzespane noce, stres, ciagle zastanawianie sie co robie nie tak nie pomagaja, a wrecz szkodza. Przekroczenie normy jest minimalne, jesli w ogole jest bo wydaje mi sie to mocno podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
no kartce od lekarza mam te normy zapisane, więc do takich muszę się dostosować. Kolację jem koło 20.00, może powinnam na kolację jeść mniej węglowodanych, a to że świruje już z tą dietą....no nie da się ukryć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Takie masz, takich sie trzymaj, absolutnie nie namawiam do olania ich. Pamietaj tylko ze kazdy organizm jest inny, inaczej reaguje, norma norma, a po to jest lekarz zeby trzymal reke na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ale mi małe dzisiaj fika po brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ale Ci fajnie... Ja wczoraj w nocy w łóżku chyba pierwszy raz poczułam młodego... Chyba bo nie jestem do końca pewna czy to to, takie puknięcie poczułam od środka w okolicach podbrzusza z prawej strony. Jelita raczej inaczej odczuwam więc myślę że to było to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ola który masz tydzień już ? Ja nadal nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Czesc dziewczyny :-) Ja wczoraj poinformowalam czesc rodziny, ze jestem w ciazy. Wyslalam zdkecie z widocznym juz brzuszkiem... hm wszyscy sie domyslili.. a ja jestem w szoku, ze tak szybko widac ... myslalam, ze bede czekala conajmniej do 5 mc. Ola ja wczesniej czulam a przynajmniej wydawalo mi sie ze to bobo i tez na dole brzucha po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
U mnie jutro 16t się zaczyna. Dwa razy czułam takie wybrzuszenie w dole brzucha które mi "zniknęło" pod naciskiem dłoni. No i tylko raz wczoraj takie lekkie puknięcie od środka. A tak to też nic kompletnie nie czuję, ani bąbelków ani rybki ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Mani już chyba najwyższy czas żeby było widać u nas brzuszki :) ja uwielbiam go podkreślać :D u mnie jeszcze nie wszyscy wiedzą ale nie mam z nimi takiego kontaktu żeby wysyłać zdjęcie. Jak się spotkamy to sami zobaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja też jeszcze nie odczuwam codziennie. Musi tak fest fikać żebym poczuła. Dzisiaj po obiedzie tak fikało właśnie. Chyba krupnik smakował :) Ja z Was chyba mam "najstarsza" ciążę bo 04.04.2018 mam termin, dlatego czasem już czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja ze swoją rodzina zawsze mialam dobry kontakt. Moj tata strasznie to pielęgnował. Za to teraz z siostra meza nie potrafie za cholewke sie dogadac... Ale ona mnie nigdy nie lubila , pozniej jak mogla mi dzieci podrzucac to bylam najlepsza przyjaciolka, a jak ponad dwa lata temu zaczelam pracowac i skonczyla sie darmowa opiekunka i kuchnia to nagle znow zrobila sie wredna i pidkreslala jaka to ja jestem do niczego... wiec ona jeszcze nie wie... ale w tygodniu idziemy na urodziny jej corki i tez nie mam zamiaru ukrywac ciąży... domysli sie to sie domysli... nie to nie . Meza tez nie ciagnie do mowienia jej.. zawsze wychodzilam z zalozenia ze nie bede nastawiala meza przeciwko siostrze bo sama tez bym tego nie chciala, ale pare miesiecy temu strasznie go zawiodla i nie wytrzymal... wygarna jej wszystko co mysli o jej traktowaniu mnoe, a ja nigdy nie bylam bardziej dumna z niego. Myslalam ze nic nie widzi, a sie okazalo, ze jeszcze wiecej widzial niz ja pamietalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Macie już linię negra na brzuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomka
Ja jestem "starsza"10.04 :D jeszcze ktos byl z konca kwietnia poczatku maja. Ruchy zasze czulam wczesnie bo bardzo chuda jestem. A lini nie mialam ani razu. Sutki tez mi nie sciemnialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja tez jeszcze nie mam. Ale podejrzewam, ze miec bede mam ciemną karnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja lini też nie mam ale sutki mi ściemniały i się trochę otoczka powiekszyla.. zawsze miałam małe piersi o rozmiarze b i takie drobne sutki a teraz masakra dwa rozmiary do przodu i właśnie są większe te otoczki... Aż się boje co będzie potem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, przepraszam ze tu z tym przychodze ale własnie jestescie w ciąży to może podpowiecie. Dziewczyny proszę o radę/ Dzis mam 33dc Niby na dziś powinnam dostac @. Staramy sie z mężem o dziecko, wiec mam nadzieje zesie udało. SAle jest jedno ale testy wychodzą negatywne.Owu była ok 13.10. temp 37,18 i od 5 dni taki stan ala przeziebienie. Badałam szyjke jest taka powiekszona, lekko skrecona w lewo. Zamknieta. Juz sama nie wiem czy jest jeszcze szansa ze testy nie wykryja bo mało bhcg. Czy któras miała podobnie i była w ciąży???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Poziomka 10.04 to młodsza a jak ktoś koniec kwietnia,początek mają to już w ogóle najmłodszy ;) Chyba że się nie rozumiemy... :p Ja lini w pierwszej ciąży nie miałam. Sutki też mi się nie zmieniły a cerę mam ciemną więc to chyba nie od tego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na początek maja :) brzuszek już rośnie, choć to nic w porównaniu do piersi..tez miałam małe B, a teraz C za małe już powoli... Smaruje się codziennie dwoma specyfikami dla kobiet w ciąży - jednym na rozstępy,a drugim na biust... zobaczymy jak to pójdzie, bo przytyłam te 5 kg już. Coś czuje, ze w moim przypadku będzie sporo kg do przodu, ale nie umiem się powstrzymać, żeby nie jeść słodyczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Lifeisgood ja ptzytylam juz 4'kg tez mysle ze bedzie duzo do zrzucenia. Dziewczyny czy wy tez macie zawroty glowy ? Mnie od trzech dni trzymają... najgorzej jest w nocy i rano jak wstaje... czuję sie jakbym byla na karuzeli caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×