Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość aisz 20t
Ewa gratuluję tej glukozy i zazdroszczę że masz juz to za sobą! Dzielna z ciebie babka ;) xx co do bakterii w moczu : dziewczyny uważajcie na swoje pęcherze! jak byłam w drugiej ciąży miałam bardzo poważne zapalenie dróg moczowych. zaczęło się niewinnie bo przetrzymałam siuśki tzn nie poszłam do toalety wtedy gdy mi się chciało tylko powiedzmy pół godziny później. poszło lawinowo. hospitalizacja, antybiotyk i potworny ból przy sikaniu. ciągle mi się chciało a jak szłam do toalety zrobiłam kilka kropelek. istny horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Dzieki aisz :) w koncu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashkaaa
Cześć Dziewczyny:-) Termin porodu mam na 24.04. Dołączam do grupy "Kwietniowych Mam" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Hej Dashka. Opowiedz coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Witaj dashka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Super, że jest nas coraz więcej :) Zawsze to więcej opinii i doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Witam nowe dziewczyny :-) Ja dziś pół nocy nie przespałam tak mnie plecy bolały :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie jestem w 19 tc i to moja pierwsza ciąża - już wiem, ze urodzi sie chłopiec. Aktualnie wegetuje w domu z powodu łożyska przodującego tak mi sie wydaje, ze jeszcze chwila i zapuszczę korzenie - a podobno ciąża to nie choroba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Pheuke. Ja na zwolnieniu juestem od 9 tygodnia. W tej chwili jestem w 18. Chciałam pracowac do końca tego roku, ale decyzja lekarza byla inna. Co prawda codziennie wariuje z nudów i wymyślam sobie zajecia, aby nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zwolnieniu jestem od połowy czerwca więc zdążyłam juz sie przyzwyczaić do tego że jestem w domu i nie chodze do pracy.. Ale teraz najgorsze jest to, ze nie moge robić dosłownie nic - nic nosić, nie przemeczac.. tylko od samego nic nie robienia czuje sie wykończona.. Od jakiegoś czasu szydełkuje, bo to takie statyczne zajęcie ;-) Wspołczuje Ci Mani nieprzespanych nocy - ostatnio też to miałam - najpierw nie mogam zasnąć tak do 1 w nocy a poźniej budziłam się o 3-4 i nie mogłam zasną, zasypiałam koło 6-7 jak mąż do pracywychodził :/ teraz troche się to uspokoiło i jako tako przesypiam całą noc -nie licząc wstawania na siusiu i Kocicy, która domaga się głaskania w srodku nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Ja teoretycznie mogę robić wszystko w granicach rozsądku. Ale codziennie sprzątam i gotuje... czasem spaceruje. Ale też nie mogę dźwigać. A mieszkam na wsi i nie za bardzo mam do kogo się odezwać wiec trochę bzikuję bo mam za dużo czasu na myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz - ja z kolei mieszkam w mieście w którym prawie nikogo nie znam .. a jak już są jacyś znajomi to pracują całymi dniami, wiec odzywam się tylko do brzucha i moich kotów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
No ja u siebie na wsi też nikogo nie znam po za moim wujkiem i jedną z sąsiadek. Ale to są osoby mocno starsze wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mamusie czy w 15-16 tyg ciazy twardnial wam brzuch? I mialyscie uczucie ciężkości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno idź do lekarza a nie ciągle pytasz o jedno i to samo na każdym możliwym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam dziewczyn tematu a nie "gościow" mam nadzieje ze mi dziewczyny odpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z tego tematu i ci właśnie odpowiedziałam, widać mało rozumna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałaś, ale jak wnikać nie na temat :]] rozumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Gość zapytał, gość odpowiedział... To moja pierwsza ciąża więc za wiele nie pomogę... jeśli czujesz , że coś jest nie tak to powinnaś skonsultować to z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCiezarowa
Hej Przyszle Mamuski zaglada tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×