Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Mani1990
Zawsze ciężko jest słuchać o takich tragediach. Nawet sobie nie wyobrażam co muszą przeżywać rodzice. To takie przykre. Ja wczoraj byłam w gdyni (500km w oboe strony odemnie) na konsultacji z genetykiem. Wizyta polegała na tym, ze wziął badania z krwi i opis badania z 13 tyg i powuedział, ze wszystko jest ok, bardzo, bardzo male ryzyko chorób gen. Wizyta trwała 5 min i powiedział to co sama przeczytałam z opisu. Normalnie myslalam, ze wyjde z siebie. Wystarczyłoby mi gdyby to przez tel powiedział... Dzis padam na twarz jestem tak zmeczona ostatnimi dniami i rozjazdami. Ale odpukać w niemalowane jestem zdrowa i wam tez zycze szybkiego powrotu do zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ja też nie mogę czytać takich informacji zaraz schizuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Nie ma co dziewczyny. Trzeba tylko te dobre wiadomości czytać! Mnie wczoraj Maz opierdaczył, że tylko tych złych informacji się poszukuję i może trochę ma rację.... Zjadłam zjadłam bułkę z samych ziaren właściwie i się bardzo przy tym zmęczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Zmieniam temat. Prawie zrobilam czapeczke szydelkiem, tylko balam sie ze mala bedzie i teraz chyba za duza wyszla. Zostalo mi 10 rozetek czyli 15 min roboty i gapie sie na to od 9 i nie moge sie zabrac za skonczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
A ja nie potrafię robić na drutach :-( , a takie czapeczki i ogólnie ubranka robione na drutach mają w sobie pewną magie. Wiec zazdroszczę talentu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ja też nie mam takiego talentu :) idę robić obiadek dziś ziemniaczki i steki z rekina a potem czeka mnie robota sałatki itp bo jutro robię urodziny mojemu 5 latkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja dziś też rybka na obiad. Od kiedy jestem w ciąży mięso zamieniłam na ryby... Tzn mięsa mogłabym wcale nie jesc, a ryby na okrągło. Ale w sumie to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja tez śledzia zagryzam łososiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 31 Jakie będzisz robic sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
sałatka jarzynowa, sałatka gyros, oprócz tego przekąski będą, coś na ciepło i ciasto oraz tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja jeszcze często na imprezy robię gyrosa na ciepło. Znika pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Moja córka ma urodziny 25.11 chciałam jej zrobić w takim klubiku dla dzieci co teraz tego pełno jest. Robiłam jej tak co roku. Bo to człowiek zapłacił i miał z głowy! A teraz skubana tak nie chce i zażyczyła sobie w domu. Słabo....Bo będę mieć tylko robotę i stres o moją drewnianą podłogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dziewczyny nie chce wracać do poprzedniego tematu ale nurtuje mnie pytanie dlaczego kobiety tracą dziecko np w 24 tyg czy jeszcze później jakie są przyczyny bo ja sobie tego nie wyobrażam to jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Misza solidaryzuje sie w cukrzycowym bolu, wlasnie wrocilam od lekarza. Normy sie pozmienialy, a dla ciezarnych zaostrzyli jeszcze bardziej. Faktycznie jest 90 na czczo, a ja dumna z mojego 99:( Dieta scisla a jak sie nie unormuje to insulina. Do tej pory tez mialam diete i bylo ok, chociaz zdarzaly mi sie grzeszki, a kto teraz zje te 200 ruskich pierogow co maz dzis od babci przywiozl :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
No ja się bardzo staram i mocno z dietą pilnują a na czczo i tak kicha :( A ruskie pierogi bym zjadła. Oj zjadłabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Ja mam 2 tyg na unormowanie, jak sie nie uda insulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ewa ja to nawet nie chce wiedzieć czemu tak się dzieje....sama 2 razy poronilam i do tego 12 tyg zawsze tylko dni odliczalam bo wszędzie napisane że po 12 tyg ryzyko poronienia jest już minimalne. A tu proszę! 24 tydzień i serca przestały bić. Coś strasznego :( Poziomkowa mi 2 tyg minie w czwartek i nie wiem czy będą jeszcze próby "ratowania" sytuacji dietą czy dostanę już insulinę. W czwartek mam wizytę na 17.00 to się dowiem. Jutro pewnie cukier będzie tak wysoki że szok bo właśnie wróciliśmy z mężem z kolacji że znajomymi w restauracji. Niby starałam się odpowiednie dania wybierać ale kawałek pizzy od małej też zjadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Poziomkowa zazdroszcze talentu. Bardzo chcialabym zrobic cos sama na szydelku, drutach lub uszyc cos na maszynie. Kiedys nawet probowalam ale tylko zmarnowalam material :) wiec daje zarobic innym ktorzy sie na tym znaja. A teraz tyle pieknych rzeczy dla dzieci w typie hand made.. Teraz tez prawie nie jem miesa, mogloby nie istniec. Za to czesciej lapie sie na slodkim i boje sie tego badania glukozą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Aisz to nie tyle talent jest potrzebny, to trzeba to po prostu kochac. Znam kilka dziewczyn co sa po szkole odziezowej, szyc potrafia, niektore nawet pracuja w zawodzie, a dla siebie nawet guzika nie tkna bo nie lubia i znam tez takie co z duma nosza, moze ciut krzywe tunuczki ale uszyte wlasnorecznie. O dumie z zabawek ktore ich dzieci nosza ze soba wszedzie juz nie wspomne :D Ja mialam w planach uszyc nieubrankowa wyprawke( kocyk, rozek, posciel do wozka i lozeczka, jakies inne przydasie) ale jak tak dalej pojdzie to ta czapeczka bedzie pierwsza i ostatnia rzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Cześć dziewczyny. Teraz mnie dopadło przeziębienie. Wczoraj bolała mnie głowa a od dzis mam zapchany nos i podrażnione gardło, a do tego znów zaczynam panikować czy z maleństwem wszystko ok, bo biust przestaje mnie boleć... i tak naprawde po za niewielkim brzuszkiem nie mam zadnych objawów, a do badania dwa tyg. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi
Hej dziewczyny :) Mani ja też praktycznie nie mam żadnych objawów, piersi nie bolą, mdłości minęły, waga nie wzrasta, brzucha praktycznie brak- jak ostatnio byłam w pracy zanieść L4 to wszyscy sie śmiali że ściemniam że w ciąży jestem bo nie chce mi się do pracy chodzić. Tylko że ja nie schizuję, to moja 3 ciąża i pamiętam, że przy pierwszej wymyślałam, co chwile mi się wydawało, że coś jest nie tak. Kurcze już bym chciała zaczać zakupy ale czekam aż się dowiem kto tam w środku siedzi :) wszyscy mi mówią że nic się nie zmieniam i na pewno będzie chlopiec. Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Dzięki Kwietniowamama trochę mnie uspokoiłaś. Postaram się jakos tak rozplanowac sobie czas zeby te dwa tyg minęły szybciej. Ja kupiłam jedne śpioszki w kolorze beżowym tak aby pasowały i na dziewczynkę i chłopca w razie co. Aczkolwiek jak ostatnio Pani doktor powiedziała ze bedzie chlopiec to tego się trzymam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Mani ja tez juz nie mam dolegliwości wiec i ja mam glowę pelną obaw ehhh ciagle źle :) do tego u mnie 16 tydz a wciaz nie czuje ruchów wydaje mi sie ze juz powinnam je czuc w drugiej ciazy czulam w 16 tyg a tu dalej nic. Ciaza to piekny okres ale bardzo stresujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Hej. A mi normalnie przez weekend brzuch wyskoczył. Nie mogę się nadziwić! Pewnie za dużo w weekend zjadłam hehe. Na poprzednim forum, na którym byłam dziewczyny przydały zdjęcia na jakiś serwer do którego tylko my miałyśmy hasła i każda chwalila się swoim brzuchem. Fajne to było. Też byśmy mogły tak zrobić. Tylko ja nie wiem jak. Bo jestem bardzo uwsteczniona w tych sprawach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ewa ja słyszałam wiele wersji najczęściej pojawiająca się to ta, że ruchy czuć pomiędzy 18-20 tyg. Jesli pi 20 tygodniu nie czuc ruchów to należy powiadomic o tym swojego ginekologa. Pierworódki mogą czuc ruchy nawet ok 22 tyg. Chciałabym cos czuc. Ciąża byłaby bardzoej rzeczywista. Zaczełam dzis brac witaminy ze względu na chorobę... czuję się do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Misza ja też jestem noga w takich kwestiach więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Może któraś się znajdzie co temat ogarnie. A jak nie to trudno. Nie ma co ;) Mnie dzisiaj za to coś pobolewa prawa narka (chyba) jutro mam akurat wizytę to powiem mojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Misza zazdroszczę jutrzejszej wizyty. Ja mam dopiero 16.11. Zawsze czas dłuży mi sie niemiłosiernie. Do tej pory wszystko było w jak najlepszym porządku, w rrodzinie nie mam przypadków poronień czy wczesnych urodzeń a i tak panikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Hej macie jakiś pomysł na lekki obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×