Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Nastijka95
Dziś pare razy zabolał mnie brzuch jak na @, ale na to o wiele za wcześnie, myślicie, że to jakiś znak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Lawendowa,ja też mam dwóch chłopców bliźniaków którzy w marcu skończyli 8 lat. Teraz mam termin na luty 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Zoma :) zazdroszczę Gośćwiki zazdroszczę nawet tego cienia ;) Ja @ powinnam dostać we wtorek. Nic nie czuje i jakoś tak kurde nie mam nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet piersi nie czuje! Zero, nic!!! Test pokazuje bladą drugą kreskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych objawów, nic. Ale w pierwszej ciąży też nie miałam. Tylko brzuch rósł i z czasem czułam kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taneczna, a piersi? Wszystkie piszą, że piersi bolesne, duże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic. Piersi też bezobjawowe. W tamtej ciąży dopiero zaczęłam czuć jakoś godzinę po porodzie, że jest w nich pokarm... i coraz więcej pokarmu. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Lawendowa nie masz czego zazdrościć bo wczorajsza beta wyszła <0,1 :-( także nie wiem co pokazał test ale napewno nie ciążę. @ mam mieć jutro a dzisiaj boli podbrzusze, w piersiach jakieś dziwne uczucie (nie jak na @) i pojawiło się małe plamienie, a co zastanawiające temperatura dalej podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
I oczywiście witam nowe dziewczyny, tym które są już pewne ciąży gratuluję, a tym które oczekują na testowanie życzę pięknych dwóch kresek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Gośćwiki dziwne to co piszesz... Może jeszcze jest nadzieja. Ja do @ jeszcze 3 czy 4 dni (sama nie wiem), ale nic kompletnie nie czuje. Zero przeczucia, pewnie okres przyjdzie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Sama byłam zaskoczona tą betą. Wiesz myśle, że w tym cyklu za bardzo chciałam i dlatego się nie udało. Nadziei już nie mam i czekam na @. A u Ciebie czekam na dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
gośćwiki ja też jakoś nie mam nadziei. Takie dziwne przeczucie, że się nie udało. Dziś pobolewał brzuch ale to mi nic nie mówi, bo w pierwszej ciąży brzuch jak na @ bolał mnie do 8 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze wtedy kiedy spodziewamy sie na najmniej i kiedy nie zwracamy uwage na jakiekolwiek objawy jest najwieskza szansa na ciaze !!! Ja tak mam. Naprawde zaskoczenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Nastijka95 mnie też od połowy cyklu boli podbrzusze i na przemian jajniki. Jak nie dostanę @ teraz w weekend to w poniedziałek idę do lekarza, niech sprawdzi czy nie ma jakiegoś zapalenia jajników, bo w ostatnim usg miałam powiększony jeden jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
goscwiki napisz jak już będziesz coś wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mi sie udalo to mialabym Termin na 27.04. :-) musze jeszcze troche poczekac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Nastijka95 oczywiście dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Czułam się rano okropnie, mam nadzieje, że to ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Niby jeszcze dwa dni do @, ale zniecierpliwiona zrobiłam już test i jedna kreska, szukałam nawet cienia cienia, ale NIC :( straciłam więc nadzieję i żałuję, że już dziś wyskoczyłam z tym testem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Laweendowa właśnie też tego się obawiam... ale może jednak rzeczywiście za wcześnie zrobiłaś i @ nie przyjdzie. Ogólnie to kiedyś zrobiłam test i wyszedł mi taki cień cienia a w ciąży nie byłam, żadnych leków też wtedy nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezplodniaczko "moze przyszla mamusia" zakladaj juz na maj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
U mnie dzisiaj 33 dc, a zwykle mam 29-30 dni. Plamienie minęło, piersi bolą a poza tym kompletnie nic. Niestety jutro nie pójdę do lekarza, bo jadę na pogrzeb :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Dziewczyny ja tym cieniom na testach już nie wierzę, nie raz miałam cienie, które po godzinie zmieniały się w normalne kreski i w ciąży nie byłam, więc albo te testy u mnie coś wykrywają poza ciążą, albo są felerne. A za was oczywiście trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweendowa
Gośćwiki, a robiłaś ponownie test? Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Laweendowa jutro rano zrobię test, ale nie spodziewam się dwóch kresek. Ja za Ciebie też trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Goscwiki, ktokolwiek to jest, wyrazy współczucia. Bądź dobrej myśli :) Ja dziś idę na zakupy, i mam zamiar kupić test, ale nie wiem jeszcze kiedy go zrobię... możliwe że już jutro, bo będzie mnie korciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Cześć. Test negatywny, okresu dalej nie ma. Jedno co mnie dziwi to od 3 dni wszystko wydaje mi się kwaśne nawet cola, wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Kiedyś zrobiłam test około 15 dni od owulacji i pokazal wynik negatywny. Może tak też jest w Twoim przypadku. Jakiej firmy masz test? Ja robiłam wtedy chyba Pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
I byłam wtedy w ciąży, zapomniałam odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×